W walce trzech na gali High League 1 uczestnicy obrali jasną taktykę. „Lukas TV” i „Bunio” rzucili się na Kossakowskiego, kończąc go ostatecznie w rundzie drugiej. Dopiero w trzeciej odsłonie Wdowiak pokonał ciosami w parterze Szabunia.

Wdowiak i Szabunio od pierwszych sekund ruszyli na Kossakowskiego. Ten jednak w stójce trafił mocnym sierpem „Lukasa TV”, posyłając go do parteru. Po chwili szybko do niego doskoczył próbując założyć dźwignię, jednak ostatecznie zarówno Wdowiak, jak i Szabunio złapali przeciwnika w parterze. „Lukas TV” przez około minutę zadawał kolejne ciosy na głowę i korpus Kossakowskiego, jednak uderzenia te trudno jest nazwać tak naprawdę uderzeniami. Były to bardziej dotknięcia ciała, które nie zrobiłyby na nikim wrażenia. Na 20 sekund starcie wróciło do stójki, jednak „Lukas TV” i „Bunio” nie mieli żadnego pomysłu jak we dwójkę zaskoczyć jednego przeciwnika.

Już od pierwszych sekund obaj ruszyli na Kossakowskiego. Pod siatką Wdowiak i Szabunio chwycili go i w dalszym ciągu dotykali go pięściami nie stwarzając żadnego zagrożenia. To samo kontynuowali w kolejnych sekundach, jednak sędzia ostatecznie zdecydował się przerwać starcie. Kossakowski nie bronił się, a atakowany był w pewnym momencie nawet kolanami.

Walkę Wdowiaka i Szabunia w stójcę trudno odpisywać. Nie było tu żadnej techniki. Obaj machali rękami starając się zrobić krzywdę rywalowi. Po chwili pojedynek przeniósł się do parteru, gdzie „Lukas TV” zadawał kolejne pchnięcia rękoma.

Wyraźnie zmęczeni uczestnicy tego starcia w trzeciej rundzie skupiali się na uchwycie. Po chwili walka przeniosła się do parteru, gdzie ponownie z góry Wdowiak atakował przeciwnika. Ostatecznie sędzia zdecydował się przerwać starcie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Z
Zimniak

BAMMA
Lightweight

872 komentarzy 890 polubień

Ale filmik Lukas TV nagrał zacny.
Bić się nie umie ale bajerę ma

Odpowiedz 1 Like

billmurray

UFC
Light Heavyweight

15,531 komentarzy 44,140 polubień

komiczna to jest cała ta pseudo organizacja.

Odpowiedz 1 Like

Malkontent

Shark Fights
Featherweight

1,136 komentarzy 1,331 polubień

W walce trzech

na pewno tylko trzech?

"Lukas TV" i "Bunio" rzucili się na Kossakowskiego, kończąc go ostatecznie w rundzie drugiej

tu już mamy 3 osoby

w trzeciej odsłonie Wdowiak pokonał ciosami w parterze Szabunia

tu kolejne dwie

Jak będzie dalej? Zwycięzcy z rundy drugiej vs zwycięzca trzeciej ?
O co tu kurwa chodzi? To jak jakieś ustawki w przedszkolu?

Odpowiedz 1 Like

moriox

Jungle Fight
Middleweight

342 komentarzy 218 polubień

Trochę wyrozumiałości. Nie znam tych pizdusiów, a tu mieszanie nazwisk z ksywami.

Odpowiedz polub