Na wczorajszej gali w Moskwie, jeden z najlepszych sędziów MMA na świecie popisał się fatalnym w skutkach brakiem interwencji podczas walki C.B. Dollawaya z Khalidem Murtazalievem. Herb Dean – bo o nim tu mowa –  nie przerwał pojedynku kiedy były ku temu wyraźne powody i pozwolił na niepotrzebne, dodatkowe obrażenia jakie Khalid zadawał Amerykaninowi. Komentatorzy krzyczeli ze swoich stanowisk by Herb przerwał pojedynek, C.B. nie robił niczego prócz zasłaniania twarzy za podwójną gardą, a Dean po prostu patrzył na to wszystko i zachęcał Dollawaya do aktywności. Gdy jakimś cudem C.B. dotrwał do przerwy, był tak obity, że nie mógł wstać i dopiero wtedy Herb przerwał bój, przyznając zwycięstwo Murtazalievowi. Poniżej nagranie ze zdarzenia:

https://twitter.com/McDuckMMA/status/1041025281316667393

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Ja jebe i to nie ze dwa sęki za dużo tylko jebany z 30sekund urwał. Dean przypuerdolił jakiegos towcu od ruskich tam czy co

  2. CB Dolloway zepsuł kupon Herbowi dlatego na taką rzeźnię zezwolił….japierdolekurwa…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.