Rozdanie dorocznych nagród dla Najlepszych w polskim MMA już w najbliższą sobotę. Poniżej przedstawiamy kandydatów do kolejnych dwóch kategorii. Zobaczcie, kto ma szansę na otrzymanie Heraklesa za „Zawodnika Roku 2016” oraz „Odkrycie Roku 2016”.

Uroczysta gala rozdania Heraklesów będzie miała miejsce podczas Forum MMA, które odbędzie się 25 marca 2017 roku w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Będzie to świetna okazja do spotkania gwiazd mieszanych sztuk walki, wysłuchania wielu wykładów na tematy związane z treningiem i żywieniem, a także do poznania znanych osobistości i działaczy związanych z branżą. Zapraszamy do zakupu biletów na wydarzenie – te cały czas są dostępne. Więcej informacji na stronie organizatora.

2 KOMENTARZE

  1. Zawodnik. JOTKO. . Gamer bez UFC zawodnika roku nie dostanie, tak jak Marcin Prachnio. Odkrycie Selwa. Ze względu na progres, Adam Wieczorek moim zdaniem nie powinien znaleźć się w tym zestawieniu z prostego powodu, gość który trafia do UFC jest już szerzej znany (nawet mimo rozwodnienia) publiczności, dlatego nie pasuje mi w kwestii 'odkrycia'

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.