Henry Cejudo dalej wzbudza kontrowersje. „Triple C”, który nie tak dawno zdobył drugi pas mistrzowski UFC pokonując Marlona Moraesa teraz wyzywa do walki… mistrzynię kategorii muszej organizacji, Valentinę Shevchenko. Cejudo stwierdził, że zbyt wiele osób sądzi, że to właśnie „The Bullet” jest najbardziej dominującym mistrzem w UFC. Henry jest „zazdrosny” o ten tytuł więc postanowił wystosować na swoim profilu na Twitterze wyzwanie na pojedynek Shevchenko.

Należy oczywiście zakładać, że Cejudo nie jest do końca poważny chcąc walczyć z mistrzynią UFC. Nie wszyscy jednak fani na Twitterze zrozumieli przekaz, dlatego też nie oszczędzają oni „Triple C” nawołując, iż ten powinien zmierzyć się teraz z Aljamainem Sterlingiem.

Na ten moment Cejudo nie jest w stanie walczyć w oktagonie – leczy on kontuzję barku. Jego powrót planowany jest na 2020 rok. Możliwe, że w tym czasie Aljamain Sterling zmierzy się z Petrem Yanem o tymczasowy pas mistrzowski kategorii koguciej UFC.

34 KOMENTARZE

 1. Niech walczy z Amandą.

  W ufc jeszcze żaden nie najebał baby.  Dajesz Cejudo, zapiszesz się w historii :razz:ociesznymirek:

  już wyobrażam sobie ten głośny kociokwik pewnych środowisk 😆

 2. Cejudo stwierdził, że zbyt wiele osób sądzi, że to właśnie "The Bullet" jest najbardziej dominującym mistrzem w UFC.

  Tak właściwie po tym można przestać czytać.

  Chory człowiek, trzeba mu jakoś pomóc.

 3. Tak właściwie po tym można przestać czytać.

  Chory człowiek, trzeba mu jakoś pomóc.

  Król Cringe'u. Nie ma na siebie pomysłu więc jedzie w ten sposób. 🙂

 4. Kurwa, jaki ten krasnal ogrodowy jest śmieszny… Tylko, że na taki żałosny sposób trochę.

  Ciężko się słucha tego pierdolenia.. Mógłby nie mieć kontuzji i walczyć z kim tam chce, o co chce.

  Dla mnie może sobie walczyć i o pas genderu i pas Polsatu, i w bierki elektryczne na lodzie, byleby mordę zamknął.

 5. W ufc jeszcze żaden nie najebał baby.  Dajesz Cejudo, zapiszesz się w historii :razz:ociesznymirek:

  Żaden też nie dostał wpierdol od baby

  Dajesz Amanda

  Dajesz Valentina :waldeklaugh:

 6. Mały atencyjny troll,

  najbardziej dominujący mistrz –> zazdrość –> mam dwa pasy bede ich bronił co miesiąć —> Dawaj Valentyna na ring.

 7. Niech walczy z Amandą.

  już wyobrażam sobie ten głośny kociokwik pewnych środowisk 😆

  Czy ja wiem, wystarczyłoby, żeby na kilka dni przed walką rozpowiadał w mediach, że czuje się kobietą albo nie ma płci, a po walce znów mężczyzną.

  Rozjebałoby to lewacką logikę o tak: :brainoverload:

 8. Czy ja wiem, wystarczyłoby, żeby na kilka dni przed walką rozpowiadał w mediach, że czuje się kobietą albo nie ma płci, a po walce znów mężczyzną.

  Rozjebałoby to lewacką logikę o tak: :brainoverload:

  Dokładnie, w sumie gdyby Cehudo odjebał taką pokazówkę, to bym go nawet szanował :v Niech powie, że jest gender fluid albo nonbinary czy coś tam kurwa, ma ponad 70 płci do wyboru :awesome: I że musi eksplorować swoją kobiecą część jaźni:awesome:

  Przecież lewaki by dostawały masowo wylewów, tak by im przepaliło styki.

 9. Dokładnie, w sumie gdyby Cehudo odjebał taką pokazówkę, to bym go nawet szanował :v Niech powie, że jest gender fluid albo nonbinary czy coś tam kurwa, ma ponad 70 płci do wyboru :awesome: I że musi eksplorować swoją kobiecą część jaźni:awesome:

  Przecież lewaki by dostawały masowo wylewów, tak by im przepaliło styki.

  Nonbinary midget, ja pierdole. Takie zestawienie nawet największym lewakom się nie śniło.

 10. Co to jest za dzban… :brainoverload: Czekam z niecierpliwością na ten dzień aż ktoś uciszy olimpijczyka:antonio: a zaprawdę powiadam wam ten dzień nadchodzi :redford:

  PS. Amanda wiem, że czytasz :deniro:

 11. A później niech zmajstruje jej dzieciaka, gdzie w kotle najlepszych genów świata powstanie nawet ktoś lepszy niż syn Conora

  Trzymam kciuki

 12. Czy ja wiem, wystarczyłoby, żeby na kilka dni przed walką rozpowiadał w mediach, że czuje się kobietą albo nie ma płci, a po walce znów mężczyzną.

  Rozjebałoby to lewacką logikę o tak: :brainoverload:

  Juz byl taki typek. Przymiezal sie do bicia rekordu w martwym ciagu kobiet. Przed proba oglosil, ze czuje sie kobieta i zjebal ten rekord. Nie wiem tylko czy jest on oficjalnie uznany.

 13. Dajesz Mały Heniu! Bardzo mi się podoba szczególnie to, że zaproponowałeś Valentinie, żeby przed Tobą uklęknęła, ale byłbym jeszcze bardziej ukontentowany jakbyś powiedział, żeby uklęknęła do miecza. W każdym razie czekam na jakiś staredown albo w ogóle przepychankę na backstage'u :antonio:

 14. Dajesz Mały Heniu! Bardzo mi się podoba szczególnie to, że zaproponowałeś Valentinie, żeby przed Tobą uklęknęła, ale byłbym jeszcze bardziej ukontentowany jakbyś powiedział, żeby uklęknęła do miecza. W każdym razie czekam na jakiś staredown albo w ogóle przepychankę na backstage'u :antonio:

  Mi się marzy, żeby teraz Val podbiła do Cejudo jak Masvidal do Leona:roberteyeblinking: i go wyjaśniła

 15. Babski bokser się kurwa znalazł, ten typ jest tak żałosny i irytujący równocześnie że rozpierdala skale. Conora nie trawie ale w poruwnaniu do tego typka jego trash talk to jest majstersztyk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.