tuf24

Joseph Benavidez oraz Henry Cejudo, którzy byli trenerami podczas 24. edycji The Ultimate Fighter, opowiadają w UFC Tonigt o treningach oraz atmosferze podczas programu. Pierwszy odcinek możecie zobaczyć już w piątek na kanale Extreme Sports Channel o 21:00.

Przypomnijmy, iż wygrany programu dostanie szansę pojedynku z Demetriousem Johnsonem, mistrzem kategorii muszej UFC. Joseph oraz Henry także zawalczą na gali finałowej programu.

12 KOMENTARZE

 1. Kurde sam pomysł jest zajebisty, ale szkoda mi, że jest w kategorii #nikogo

  W wadze średniej mogliby spróbować. Ciekawe czy dogadaliby się z czołową federacją na świecie :mamed:

 2. No to tym bardziej #nikogo

  Ale mogliby kontynuować takie champions tylko że w np. Ciężkiej (OGLĄDAŁBYM) tylko że wygrany finał w UFC zawodowo daje mu pozycje #1 pretendenta

  I jakby wtedy czuł się Cain, Fabrycy, czy Stipe, jak już przegra z Reemem? Wiesz, to nie jest tak łatwo w dywizjach, gdzie mistrzowie nie są "dominujący". Jedynie w muszej i u JJ teraż można byłoby tak zrobić. No i gdyby Jones nie był debilem to i teraz pewnie byśmy mieli taki turniej półciężkich.

 3. I jakby wtedy czuł się Cain, Fabrycy, czy Stipe, jak już przegra z Reemem? Wiesz, to nie jest tak łatwo w dywizjach, gdzie mistrzowie nie są "dominujący". Jedynie w muszej i u JJ teraż można byłoby tak zrobić. No i gdyby Jones nie był debilem to i teraz pewnie byśmy mieli taki turniej półciężkich.

  Ale i tak jestem za formułą mistrzów.

 4. Nie widziałem wszystkich odcinków, ale pod względem sportowym to chyba najlepszy sezon od lat. Zebrali kolesi z dużym doświadczeniem, mistrzów różnych federacji, a nie ogórków z bilansem 2-0 nabitym na amerykańskich Bazelakach. Póki co walki świetne. W domu cisza i spokój, trenerzy tez grzeczni jak baranki, ale poziom sportowy rekompensuje brak innych atrakcji. Całkiem fajnie wychodzą też niektóre filmy zawodników "o sobie" nagrywane przez nich samych.

  Ogólnie to jestem miło zaskoczony tym sezonem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.