Właściciele KSW o ewentualnym zakontraktowaniu Hectora Lombarda, zawodnika UFC.

 

31 KOMENTARZE

 1. Panu Maciejowi to chyba jakiś specyficzny urodzinowy nastrój się udzielił na tej konferencji

  Hector Lombard =  :whodefuk:   Dlaczego zatrudniliście Erko Juna bo jest przystojny 😆

  Dobrze że przynajmniej  Martin z tego duetu  trzymał poziom …

 2. Kawulski nie jest przekonany do Lombarda z tego powodu, że zdaje sobie sprawę, że Kubańczyk może grać nieczysto w aspekcie dopingu, a jak wiemy tacy zawodnicy nie są z reguły mile widzialni w federacji

 3. Kawulski nie jest przekonany do Lombarda z tego powodu, że zdaje sobie sprawę, że Kubańczyk może grać nieczysto w aspekcie dopingu, a jak wiemy tacy zawodnicy nie są z reguły mile widzialni w federacji

  :deniro:

 4. Kogo oni nie mieli zatrudnić z tych ludzi z nazwiskiem i nie ma żadnego…A Lombarda to sobie pooglądać będzie mógł Kawulski w Bellatorze lub ACB.

  Zajebisty pomysł, Lombardo na soku rozbija każdego

  Dlatego nie pojawi się w KSW, bo po cholerę promować kogoś kto zdominuje średnią i kto wie może zweryfikuje Narkuna?

 5. Lombard, Okami, Wanderlei Silva, Fedor od lat to samo XDDD

  Santiago jeszcze był, a i Carmont na tej liście.

  No i nie zapominajmy o GsP czy Conorze!

 6. Santiago jeszcze był, a i Carmont na tej liście.

  No i nie zapominajmy o GsP czy Conorze!

  jeszcze wielu innych, ale co sobie rozglosu najebali to ich

 7. A na chuj on im?? Wejdzie na :igła: i pozamiata średnią KSW jak niegdyś pewien turecki ochroniarz. I komu to potrzebne?? A dlaczego?? :no no:

 8. Pamietam jak kiedys przypadkiem zobaczylem jakas walke Lombarda, gdzie przedstawiono go jako krola nokautow i rozjebal typa w jakies 20 sekund. Zostalem fanem. :antonio:

  Dawac mnie go do Polski!

 9. Pamietam jak kiedys przypadkiem zobaczylem jakas walke Lombarda, gdzie przedstawiono go jako krola nokautow i rozjebal typa w jakies 20 sekund. Zostalem fanem. :antonio:

  Dawac mnie go do Polski!

  Jay Silva…

 10. Jay Silva…

  Aaa… Lombard rozjebał gościa w 20 sekund, który na 3 walki posłał Materle na deski a w 2 pozostałych, przegrał decyzjami i to nawet nie znacznie? To teraz wiecie jakie szanse są że Lombard się pojawi w KSW.

  Chodź 1 walka Materla – Silva miód dla oczu i szacun dla Michała 😀

 11. To bylo cos innego, Silva to chyba w 5 sekund padl :crazy:

  A mozliwe. Od razu mi Jay przyszedl na mysl bo sadzilem ze kolega o tych 20 s pisze tak obrazowo a nie ze dokladnie to bylo 20 s:fjedzia:

 12. Osobiście uważam, że Lombard w KSW to najbardziej prawdopodobne rozwiązanie ze wszystkich "gorących nazwisk " jakie padają w kontekście walk dla nich. Nie mniej jednak grzanie dupy w blasku gwiazd które nawet nie wiedza co to KSW jest słabe.

 13. Kawulski nie jest przekonany do Lombarda z tego powodu, że zdaje sobie sprawę, że Kubańczyk może grać nieczysto w aspekcie dopingu, a jak wiemy tacy zawodnicy nie są z reguły mile widzialni w federacji

  Dobry zart

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.