sakurai

MMAWeekly podaje zestawienie półfinałów Grand Prix wagi półśredniej, które zaplanowano na DREAM.10 20 lipca w Saitamie. Tak jak można było się spodziewać dwójka faworytów walczy w osobnych półfinałach. Jedyny Japończyk pozostający w turnieju Hayato „Mach” Sakurai (35-8-2), który w pierwszej rundzie rozbił Shinyę Aokiego, zmierzy się z efektownie walczącym Litwinem Mariusem Zaromskisem (9-2), który w swoim ćwierćfinale pokonał Seiichiego Ikemoto przez decyzję sędziów. Jeden z najlepszych grapplerów na świecie Andre Galvao (3-0) stoczy swoją czwartą zawodową walkę przeciwko ciężko bijącemu Jasonowi Highowi (7-1), który w karierze przegrał jedynie z Jay’em Hieronem.

Oprócz tego na DREAM.10 zaplanowano pojedynek o pas mistrza wagi lekkiej DREAM, w którym po raz trzeci w ringu spoktają się mistrz Joachim Hansen (19-7-1, #7 w rankingu MMARocks) i Shinya Aoki (20-4, #2 w rankingu MMARocks). Rozpiska.

Poprzedni artykułDana White wyśmiewa Toma Atencio
Następny artykułKSW 11 – ważenie
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.