gunnar_nelson

Kolejne zestawienie dodano do karty walk gali UFC 189. Gunnar Nelson (MMA 13-1-1) skrzyżuje rękawice z Johnem Hathawayem (MMA 17-2). Islandzko-angielskie starcie w limicie wagowym dywizji półśredniej odbędzie się 11 lipca w Las Vegas.

Nelson powraca po porażce niejednogłośna decyzją z Rickiem Storym na październikowej gali z cyklu Fight Night. „The Horror” przerwał znakomitą serię trzynastu zwycięstw z rzędu „Gunniego”.

Hathaway, podobnie jak jego najbliższy rywal, w ostatnim pojedynku poniósł porażkę. Ponad rok temu został znokautowany obrotowym łokciem przez Dong Hyun Kima. Anglik wcześniej pokonywał takich zawodników jak Pascal Krauss czy John Maguire.

Walką wieczoru gali UFC 189 w Las Vegas będzie pojedynek między Conorem McGregorem a Jose Aldo o tytuł mistrza dywizji piórkowej.

9 KOMENTARZE

  1. Zawsze przeciwko tym, którzy kojarzą mi się z jakiegoś powodu z irlandzką kózką- Conorem. WAR John!!! Do boju! Walka z Dong Hyun Kim'em była mega. Niech ją nadrobi każdy, kto jej nie oglądał.

  2. Hathaway ocknął się po zabójczym łokciu od Koreano ? 😆
    Solidny europejski matchup ale ze wskazaniem na Nelsona. Story mocno obnażył słabe strony Islandczyka i teraz typowanie jego walk nie jest już takie łatwe.
    Gunnar miał byc europejską nadzieją na duże rzeczy w dywizji półśredniej a ostatnia jego walka zniwelowała taką szanse do minimum

  3. Gunnara lubię jako zawodnika, będę trzymał kciuki, pomimo iż jak taran zauważył siedzi pod jednym kocem z tym zjebem Conorem

  4. Gunnar wyglądał bardzo słabo przeciwko Rickowi. Hathaway jest większy od Nelsona, pewnie będzie też silniejszy. Hathawaya jeszcze nikt nie poddał, więc ciężka przeprawa przed Gunnim.

  5. Nelson mówił że chce zawalczyć na gali z McGregorem, ale nie spodziewałem się tam europejskiego zestawienia. Dobrze widzieć ze Anglik wraca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.