HERE WE GO!! Dong Hyun Kim vs. Gunnar Nelson is your UFC Belfast main event!! Grab your seat before the public here: http://po.st/fbbelfast

Publiée par UFC sur Jeudi 1 septembre 2016

UFC potwierdziło oficjalnie informacje, które podawaliśmy jakiś czas temu.

Nelson (15-2-1 MMA) w ostatnim pojedynku zdominował Alberta Tumenova. Tym samym poprawił swój rekord w UFC, który teraz wynosi 6-2. „Gunni” aż 11 z 15 zwycięstw odniósł przez poddanie.

Kim (21-3-1 MMA) nie walczył w oktagonie od listopada 2015 roku, kiedy to pokonał Dominica Watersa. Koreańczyk miał zawalczyć z Neilem Magnym na UFC 202, jednakże z powodu kontuzji musiał wycofać się z pojedynku.

UFC Fight Night 99 odbędzie się w Belfaście, w Irlandii północnej, 19 listopada.

 

17 KOMENTARZE

 1. Kim vs Gunni oficjalnie walką wieczoru UFC w Belfaście. Ja wiem, że to FN, ale tak specydficznie (nie)medialny typ jak Gunni (ja akurat lubię ten skandynawski typ charakteru) nie nadaje się chyba na główną gwiazdę eventu.. Obym się mylił.

 2. Podkochujesz się w Gunnarze ?

  Prawdziwy Aryjczyk jest tylko jeden! Nie trzeba go szukać po Skandynawii :boystop:

 3. Kim vs Gunni oficjalnie walką wieczoru UFC w Belfaście. Ja wiem, że to FN, ale tak specydficznie (nie)medialny typ jak Gunni (ja akurat lubię ten skandynawski typ charakteru) nie nadaje się chyba na główną gwiazdę eventu.. Obym się mylił.

  Gunni nie jest człowiekiem wielu słów,showman z niego słaby,ale w main evencie już był 🙂

 4. Gunni nie jest człowiekiem wielu słów,showman z niego słaby,ale w main evencie już był 🙂

  Wtedy gdy dostał wpierdol życia? :mamed:

 5. Powtorze tutaj co juz pisalem wczesniej- slabizna jak na walke wieczoru choc moze byc interesujaca gala bo licze na Polakow jakis w rozpisce…

 6. Kim vs Gunni oficjalnie walką wieczoru UFC w Belfaście. Ja wiem, że to FN, ale tak specydficznie (nie)medialny typ jak Gunni (ja akurat lubię ten skandynawski typ charakteru) nie nadaje się chyba na główną gwiazdę eventu.. Obym się mylił.

  Typ charakteru "na wyjebce" czy jak kto woli "jebe me to". Podobny trochę do Mousasiego pod tym względem 😆

 7. Typ charakteru "na wyjebce" czy jak kto woli "jebe me to". Podobny trochę do Mousasiego pod tym względem 😆

  Moim zdaniem podobni są tylko w tym, że mało mówią – Leniwiec jest milczący na wyjebce, a Gunni jest milczący w stylu "wyciągnę Ci flaki i pozolę Ci patrzeć jak się nimi bawię". Coś w stylu Valhalla: Mroczny wojownik i innych ról Madsa Mikkelsena. A może tak mi się tylko wydaje.. 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.