Fot. Dave Mandel/Sherdog.com
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Gunnar Nelson (MMA 13-3-1) ma nowego przeciwnika. Na miejsce Johna Hathawaya (MMA 17-2), wskoczy Brandon Thatch (MMA 11-2).

Brandon w ostatniej walce podejmował byłego mistrza wagi lekkiej Bensona Hendersona (MMA 22-5). W konfrontacji tej musiał uznać wyższość Bensona, który poddał go w czwartej rundzie starcia. Wcześniej Thatch miał dziesięć zwycięstw z rzędu, w tym dwa w UFC. W największej na świecie organizacji MMA pokonał Justina Edwardsa (MMA 8-5) oraz Paula Thiago (MMA 15-8). „Rukus” wszystkie swoje zwycięstwa odniósł w pierwszych rundach pojedynków.

Nelson również wraca do oktagonu po porażce. W ostatnim boju uległ Rickowi Story’emu (MMA 18-8) po bardzo wyrównanej walce. Wcześniej jednak, podobnie jak Thatch, zaliczył imponujący bilans trzynastu zwycięstw z rzędu.

Konfrontacja tych dwóch perspektywicznych młodzieńców, planowana jest na UFC 189, które odbędzie się 11 lipca w Las Vegas.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. A jak dla mnie Gunnar spokojnie go podda,bylo nie bylo jeden z moich konikow i nadzieji na przyszlosc.Do boju Gunnar bedzie super skalp!!!

  2. Myśle że Thatch ogarnie Nelsona. Gunnar moze jedynie coś ugrać jak trafią do parteru

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.