Fot: Sebastian Rudnicki / KSW

Trzecią walką podczas gali KSW 38 był pojedynek pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim i Renato Gomesem.

Mocne starcie w stójce szybko zmieniło się w pojedynek zapaśniczy. Renato Gomes dobrze bronił prób obaleń, ale ostatecznie „Szuliemu” udało się przewrócić rywala i pod koniec rundy rozpocząć duszenie. Starcie przerwał jednak gong kończący rundę.

W drugiej odsłonie walki już po kilku sekundach Szulakowski przeniósł pojedynek do parteru i tam szukał możliwości poddania rywala. Brazylijczyk bronił się skutecznie, ale dopiero pod sam koniec rundy udało mu się wstać.

W trzeciej rundzie Polak ponownie szybko przeniósł walkę na ziemię i tam zaczął obijać przeciwnika, by po chwili podjąć się kolejnej próby poddania rywala. Do końca trzeciej odsłony walki zawodnicy walczyli na ziemi, gdzie Szulakowski dominował zdecydowanie. W ostatnich sekundach starcia Polak zaczął mocno trafiać przeciwnika łokciami i sędzia był zmuszony do przerwania pojedynku.

Poniżej karty punktowe:

10 KOMENTARZE

 1. Jak Szymek wygra, to dać mu Barnaoui'ego w formie eliminatora, a Szulakowskiemu jakiegoś Alexa Enlunda jak chce się pokulać w parterze. Dla czerwonego ts to za wcześnie, bo kogo on pokonał? Grudniewskiego i zwycięzcę fejkowego turnieju?

 2. Jak Szymek wygra, to dać mu Barnaoui'ego w formie eliminatora, a Szulakowskiemu jakiegoś Alexa Enlunda jak chce się pokulać w parterze. Dla czerwonego ts to za wcześnie, bo kogo on pokonał? Grudniewskiego i zwycięzcę fejkowego turnieju?

  Ten zwyciezca fejkowego turnieju byl walczyl niedawno o pas i chuja pokazal. Szuli go przemielil to dlaczego ma nie otrzymac szansy co?

 3. Ten zwyciezca fejkowego turnieju byl walczyl niedawno o pas i chuja pokazal. Szuli go przemielil to dlaczego ma nie otrzymac szansy co?

  Bo Kamil wcześniej przemielił Irokeza, Zawadę i Verzbickasa, a w wadze lekkiej przedłużył passę zwycięstwem nad Szadzińskim. Dla porównania Grześ pokonał nigdzie nienotowanego Grudniewskiego i teraz randomowego Brazola. W Twojej opinii przemawia za nim fakt, że walczył o pas. No okej, ale jeszcze gorszy Barbossa też walczył o pas i co z tego?

  Jednak jest jakaś tam kolejka i w mojej opinii Szymuszowski stoi przed Szulakowskim. Ale to tylko moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać.

 4. Bo Kamil wcześniej przemielił Irokeza, Zawadę i Verzbickasa, a w wadze lekkiej przedłużył passę zwycięstwem nad Szadzińskim. Dla porównania Grześ pokonał nigdzie nienotowanego Grudniewskiego i teraz randomowego Brazola. W Twojej opinii przemawia za nim fakt, że walczył o pas. No okej, ale jeszcze gorszy Barbossa też walczył o pas i co z tego?

  Jednak jest jakaś tam kolejka i w mojej opinii Szymuszowski stoi przed Szulakowskim. Ale to tylko moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać.

  Nie bralem pod uwage Szymka wogole bo to jego 1 walka w tej wadze. Pisalem o Szulim bo Ty pisales ze nie zasluzyl i powinien z kims zawalczyc jeszcze… To wszystko.

 5. Bo Kamil wcześniej przemielił Irokeza, Zawadę i Verzbickasa, a w wadze lekkiej przedłużył passę zwycięstwem nad Szadzińskim. Dla porównania Grześ pokonał nigdzie nienotowanego Grudniewskiego i teraz randomowego Brazola. W Twojej opinii przemawia za nim fakt, że walczył o pas. No okej, ale jeszcze gorszy Barbossa też walczył o pas i co z tego?

  Jednak jest jakaś tam kolejka i w mojej opinii Szymuszowski stoi przed Szulakowskim. Ale to tylko moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać.

  A ja uważam, ze Kamil powinien zawalczyć w Wypizdowie Dolnym FC bo nikt go nie chce oglądać.

  Najbardziej bezpłciowy zawodnik z polskiej czołówki. Tacy zawodnicy nie sa potrzebni w mma.

 6. A ja uważam, ze Kamil powinien zawalczyć w Wypizdowie Dolnym FC bo nikt go nie chce oglądać.

  Najbardziej bezpłciowy zawodnik z polskiej czołówki. Tacy zawodnicy nie sa potrzebni w mma.

  Dlatego vs Barnaoui. 👿

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.