gromda walki na gołe pięści

Bartłomiej Domalik został zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści podczas GROMDA 5! Finałowe starcie zostało zakończone w drugiej rundzie, po tym jak „BALBOA” rozciął łuk brwiowy Patryka „GLEBY” Tołkaczewskiego.

Tołkaczewski zaczął od celnej kombinacji ciosów przy linach. Domalik ruszył do ataku, szukając odpowiedzi, ale nadział się na kontrę ze strony Patryka. „GLEBA” wywierał presję, jednak „BALBOA” trafił świetnym ciosem i Tołkaczewski był liczony po raz pierwszy. Bartłomiej wyprowadził kolejną celną serię ciosów przed końcem rundy.

Na początku drugiej rundy rozpętała się otwarta wymiana ciosów. W okolicy prawego oka „GLEBY” pojawiło się głębokie rozcięcie. Obfite krwawienie uniemożliwiło Patrykowi dalszą walkę. Zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści został Bartłomiej „BALBOA” Domalik!

Bartłomiej „BALBOA” Domalik pok. Patryka „GLEBĘ” Tołkaczewskiego przez TKO (rozcięcie), runda 2

Domalik błyskawicznie przeszedł przez dwie początkowe fazy turnieju. W ćwierćfinałowej potyczce popisał się brutalnym nokautem w starciu z Michałem „BOYKĄ” Walczakiem. Awans do decydującej fazy zawodów „BALBOA” wywalczył po zdominowaniu w półfinale Piotra „PIECIA” Samełki. Bartłomiej został najlepszym zawodnikiem piątej edycji Krwawego Piątku i w przyszłości może stanąć przed szansą na wygranie 100 tysięcy złotych oraz pasa mistrzowskiego GROMDA.

Pełne wyniki gali na gołe pięści GROMDA 5

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

15,304 komentarzy 70,558 polubień

Balboa mocny, świetnie się go ogląda. Charakterny bijok z Podhala. Gleb troszkę mięciutki, ale mam nadzieję, że na suoerfighty będzie kontraktowany.

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Welterweight

9,925 komentarzy 39,305 polubień

Balboa jak Diego, jak dla mnie odkrycie Gromdy w walce na gołe pięści.

Super dynamika, szybkość, kowadło w łapie, wie jak bić się w tej formule

:applause:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of mateusz19191010
mateusz19191010

UFC
Bantamweight

8,371 komentarzy 7,598 polubień

Balboa kocur, mocna głowa, mocne ciosy, ciekawe walki.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Foremanking
Foremanking

Oplot Challenge
Welterweight

51 komentarzy 94 polubień

moze w przyszlosci dojdzie do walki z Kubiszynem o np. tytul "supermistrza gromdy" a to jakby ktos chcial obejrze ich walke w formule K-1,
mega walka

Odpowiedz 3 polubień