gromda walki na gołe pięści

LINK DO TRANSMISJI GROMDA 5

„BALBOA” wystąpi w finale turnieju GROMDA 5! Bartłomiej Domalik wywalczył awans do decydującej fazy zawodów po zwycięstwie z Mariuszem „MARIO” Kruczkiem.

Jako pierwszy celnie zaatakował „BALBOA”. Kruczek wylądował na deskach po potężnym ciosie i wydawało się, że jest już po walce, ale „MARIO” zdołał wstać i kontynuować potyczkę. Po chwili Mariusz był liczony ponownie. Domalik w pełni kontrolował ten pojedynek. Kruczek nie potrafił znaleźć żadnych argumentów na ataki rywala i w końcu padł na deski po raz trzeci. W końcówce rundy Kruczek doznał kontuzji nogi i starcie zostało przerwane. Bartłomiej Domalik zaprezentował świetną formę i po tym zwycięstwie zameldował się w finale turnieju GROMDA 5!

Bartłomiej „BALBOA” Domalik pok. Mariusza „MARIO” Kruczka przez TKO (kontuzja), runda 1

Pełne wyniki gali na gołe pięści GROMDA 5

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

15,223 komentarzy 70,085 polubień

Balboa mocny gracz a Mario szacun za charakter

Odpowiedz polub

Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

10,893 komentarzy 20,494 polubień

Balboa to leci teraz na Puls A jutro o 29, Balboa 2.

Odpowiedz polub