Ciekawe starcie w kategorii piórkowej planowane jest na galę TUF 25 Finale. Teruto Ishihara zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu dywizji do 70 kilogramów, mocnym zapaśnikiem Grayem Maynardem.

Maynard (12-6 MMA) przegrał 6 z ostatnich 8 walk. Gray z pewnością najlepsze lata ma już za sobą – w przeszłości był on bardzo bliski pokonania Frankiego Edgara, który był wtedy mistrzem kategorii lekkiej, jednakże ich walka zakończyła się remisem. Teraz Maynard próbuje odbudować swoją karierę w dywizji piórkowej – na ten moment jego bilans tam wynosi 1-1.

Ishihara (9-3 MMA) na co dzień trenuje w Team Alpha Male. W ostatniej walce Japończyk przegrał z Artemem Lobovem. Yashabo uwielbia nokautować swoich rywali – 8 na 9 wygranych zdobywał właśnie w stójce.

TUF 25 Finale odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.

6 KOMENTARZE

  1. Yashabo uwielbia nokautować swoich rywali – 8 na 9 wygranych zdobywał właśnie w stójce.

    Uwielbia robić jeszcze inne rzeczy…

    :star wars:

  2. Maynard udziałem w 2 genialnych pojedynkach z Edgarem swoją część historii już zapisał i tego nikt mu nie zabierze, ale nie ma co liczyć na więcej. Tragiczny bilans ma ostatnio, no nie widzę już dla niego żadnych perspektyw.

  3. No bo Maynard to już generalnie wrak zawodnika… Ale kurwa, ten japoniec przegrał z Lobovem… :mjsmile:Czyli powinno się go z aut zwolnić z UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.