wojciech janusz

Gala Gladiator Arena 10 została dziś wzmocniona mocnym pojedynkiem w którym Wojciech Janusz podejmować będzie Łukasza Klingera.

Wojciech (MMA 4-2, #13 w rankingu MMARocks) ostatnie pojedynki toczył w organizacji Pawła Jóźwiaka. Pomimo świetnego zawodowego startu – gdzie w ciągu dwóch lat zdobył cztery zwycięstwa z rzędu – zawodnik ten obecnie nie może odnaleźć swego rytmu i nieskazitelny bilans przybrudził się dwoma porażkami. Na FEN 9 pokonał go Marcin Wójcik, a na FEN 12 Michał Oleksiejczuk. Obie porażki zaliczył przez jednogłośne decyzje. Teraz Janusz spróbuje swoich sił na Gladiator Arenie 10, na której zmierzy się z Łukaszem Klingerem.

Łukasz (MMA 7-2, #9 w rankingu MMARocks) również przychodzi do starcia po porażce. W ostatnim boju został szybko znokautowany przez jednego z najlepszych półciężkich w Europie, Atanasa Djambazova. KO na Klingerze dało Djambazovi bonus za występ wieczoru bułgarskiej gali MAXFIGHT. Warto wspomnieć, że Atanas jest również mistrzem tej organizacji.

W związku z późnym zakontraktowaniem Łukasza, walka odbędzie się w kategorii catchweight, docelowo 95 kg. GA 10 odbędzie się 15 lipca w Pyrzycach. Bilety na to wydarzenie są już do nabycia w Pyrzycach i Szczecinie.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Fajnie że Janusz nie idzie odbudować się na jakimś debiutancie po 2 porażkach, tylko dalej walczy z solidnymi zawodnikami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.