ginacaranobodyissuehighres

Prezydent UFC, Dana White w rozmowie z Heidi Androl po gali TUF Nations Finale zdradził, że są spore szanse na powrót gwiazdy żeńskiego MMA do sportu i jej walki na galach UFC:

Moje spotkanie z Giną Carano poszło bardzo dobrze. Jestem przekonany, że Gina chce wrócić do sportu i ponownie walczyć w MMA. Nie mamy jeszcze podpisanej umowy z nią, ale możemy zrobić to wkrótce.

Z kim zmierzyłaby się Carano po powrocie? Są spore szanse, że zawodniczka, która nie walczyła zawodowo od prawie 5 lat, z miejsca dostałaby walkę o pas. Zapytany o to, White odpowiedział:

Carano chce walczyć z mistrzynią dywizji, obojętnie kim by ona nie była.

Wcześniej również Ronda Rousey stwierdziła, że Carano zasługuje na walkę o pas ze względu na to, co zrobiła dla żeńskiego MMA i popularność, jaką ma wśród fanów tego sportu:

To byłaby najlepsza rzecz dla żeńskiego MMA. To byłaby walka, która odbiłaby się szerokim echem w świecie. Dla Carano powrót do MMA i walka z kimś innym nie ma sensu, bo ryzykuje wtedy porażkę i może stracić szansę na lukratywną walkę ze mną. Więcej sensu ma natychmiastowa walka o pas. Carano jest pionierką tego sportu. Jest powodem, dla którego dzisiaj walczę.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.