Z powodu kontuzji kolana Todd Duffee (6-1) był zmuszony wycofać się z planowanej walki na UFC 121 z niepokonanym dotąd Jon Madsenem (6-0) a jego miejsce wg  serwisu MMAJunkie.com zajmie weteran Gilbert Yvel (36-15-1). Dla zawodnika z Holandii po dwóch porażkach z rzędu w UFC (Junior Dos Santos , Ben Rothwell) będzie to prawdopodobnie walka o pozostanie w organizacji braci Feritta.

Rozpiska UFC 121

7 KOMENTARZE

  1. oby gilbert wygrał,boję się jednak ze zapasy madsena moga sprawic wielki problem hooliganowi z holandii

  2. Wielka szkoda, że nie zawalczy z nim Todd.. Czekałem na to, a tu taka niespodzianka…

  3. No to Yvel się pożegna z UFC bo zapasów nigdy nie miał, a Madsen ma właśnie tylko to.Nie wiem czemu UFC takie pojedynki ustawia, będzie kolejna nudna wyleżana decyzja z dupy. Powinni Yvela zestawić z jakimś stójkowiczem, wtedy są fajerwerki

  4. może właśnie chcą się pozbyć, strasznie nudnego Madsena albo jeszcze gorszego Yvela 🙂

  5. Madsen w całej karierze zapewne nawet nie powącha pasa, ale ma szansę stać się solidnym zawodnikiem prelimsów Spike. Jest niepokonany, ma dobre zapasy, trenuje z Lesnarem – to dobrze rokuje na jego przyszłość. Jak dla mnie to jest teraz lepszy zawodnik niż na przykład Daniel Cormier.

  6. dla mnie ten Cormier to tez wcale nie taka sensacja, ani w walce o pas ani w ostatniej Strikeforce dla mnie jakoś nie błysnął – mimo tych wygranych przed czasem.. a Gilberta uwielbiam, chciałbym żeby wygrał z Madsenem, którego najchętniej widziałbym POZA JuEfSi!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.