Po wygranej nad Michaelem Bispingiem wiele osób zaczęło rozmowy na temat kolejnych wyzwań dla Georgesa St. Pierre’a w oktagonie UFC. Kanadyjczyk ma wiele możliwości w dwóch dywizjach wagowych, jednakże prezydent organizacji, Dana White, jasno na konferencji prasowej dał do zrozumienia, iż to Robert Whittaker powinien być kolejnym przeciwnikiem GSP.

Rywalem Georgesa będzie Whittaker. Nie wiem nawet co się dzieję z GSP, pojechał do szpitala, musi mieć założone kilka szwów. Jeśli nie obalałby Bispinga to prawdopodobnie miałby mniejsze obrażenia. Michael dobrze pracował z dołu, rozciął go jednym z łokci. St. Pierre dostał więcej ciosów będąc w parterze z góry niż w jakimkolwiek innym momencie walki. Zobaczymy jak będzie się czuł za kilka dni.

Do spotkania obu zawodników doszło na backstage’u. Oczywiście obaj zawodnicy są niezwykle spokojni, dlatego też nie było tam żadnych spięć.

Z pewnością jest jeszcze za wcześnie na myślenie o konkretnej dacie tego pojedynku, lecz Robert Whittaker na pewno chciałby zmierzyć się z Georgesem St. Pierrem przed własną publicznością nad UFC 221 w Perth, w Australii. Jednak do negocjacji dotyczących tego pojedynku jeszcze daleka droga.

5 KOMENTARZE

  1. Bez kitu dawać go teraz Romero 🙂 pewnie Angol się obsra i zakończy karierę.

  2. Jak dla mnie jedynym gościem ze średniej z , którym by nie miał szans to Rockhold ze względu na równy parter i warunki. Robert wzrostowo mniejszy niż Bisping , który był ciut wyższy niż GSP no i zasięg sporo mniejszy jak na tą kategorie. Nie byłbym pewny czy Australijczyk aż tak przemieli Kanadyjczyka. Ale i tak będę zdania , że Zorż powinien zejść w WW bo tak można zestawiać takie walki , że hoho.

  3. I to ja rozumiem. Okazany szacuneczek a nie szczekanie i rzucanie się sobie do gardeł. Prawdziwi fani tego sportu nie potrzebują według mnie sztucznego nakręcania przed walką a tym bardziej, jeżeli komuś nie bardzo to wychodzi. Oby doszło do tej walki!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.