Podczas premiery oficjalnej zapowiedzi gali GENESIS poznaliśmy trzech kolejnych zawodników, którzy zawalczą na gołe pięści. Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze nazwisk ich rywali.

Gracjan Szadziński (MMA 8-4-0) w ostatniej walce przegrał przez nokaut z Arturem Sowińskim. W poprzednich starciach toczonych między innymi na galach KSW „Terminator” nokautami kończył między innymi Paula Redmonda, Macieja Kazieczkę czy Leonida Smirnova.

Rafał Kijańczuk (MMA 8-3-0) w ostatniej walce przegrał z Marcinem Wójcikiem. W starciach na zasadach MMA „Kijana” stoczył jedenaście pojedynków, z których wszystkie zakończyły się przed czasem. Najkrótsze starcia kończone przez Kijańczuka przez nokaut trwały 12, 15, 17 i 19 sekund.

Vaso Bakocevic (MMA 40-20-1) w swojej długiej karierze tylko kilkukrotnie dotrwał do decyzji sędziów. W ostatnich siedemnastu pojedynkach „Psychopath” przegrywał trzykrotnie. W pozostałych pojedynkach pokonywał między innymi Macieja Jewtuszkę, Maxima Sorokę czy Hermesa Francę.

Aktualna karta walk gali GENESIS:

Walka wieczoru:

Marcin „Różal” Różalski vs Josh Barnett

Karta główna:

Bartosz Batra vs Michał Królik
Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
Gracjan Szadziński vs TBA
Rafał Kijańczuk vs TBA
Vaso Bakocevic vs TBA

16 KOMENTARZE

 1. PPV za 40zl:waldeklaugh:

  Kawulowi sufit na łeb się spierdolił:juanlaugh:

  Co się dziwisz? Mogliby z tymi nazwiskami zrobić tez gale ksw wiec  40zl ( Josh barnett pewnie swoje bierze) jak najbardziej uzasadnione

 2. Liczylem, ze Kijana po lekcjach jakie zostaly mu udzielone wezmie sie raczej za zapasy i parter, nie za powrot do korzeni 😉 No coz, proza zycia.

 3. Po nazwiskach widac ze Grabowski i Borek maja mniej kasy na bratnią organizacje, bo tam tylko chłopaki z grupek kibicowskich :redford:

  Kawul zarobiony reżyser to pewnie sypie z własnej kiechy:cmgkeepgoing: Kto bogatemu zabroni:baldwinwhiskey:

  A rozpiska może być fajna. Zależy kto się kryje pod pseudonimem TBA. W sumie  po tym jak dobrze bawiłem się na Gromdzie to pewnie się skuszę na polski BKF:conorsalute:

 4. Po nazwiskach widac ze Grabowski i Borek maja mniej kasy na bratnią organizacje, bo tam tylko chłopaki z grupek kibicowskich :redford:

  Po co płacić zawodnikom jak "uliczni wojownicy" chętnie zawalczą za 1000+1000

 5. Po nazwiskach widac ze Grabowski i Borek maja mniej kasy na bratnią organizacje, bo tam tylko chłopaki z grupek kibicowskich :redford:

  I to wbrew pozorom może być klucz do sukcesu. Ci goście są tani, jest ich dużo i chcą naprawdę walczyć. Co sprawia, że jest to opłacalny i długofalowy format.

  U Kawula walka wieczoru na bank skończy się kontuzją po wymianie kilku uderzeń, laski odpierdolą też jakąś żenadę, vaso nikogo, Kijana na same pięści zbierze od większości kiboli Borka, a Szadziński w każdej walce ma ryj roztrzaskany.

 6. I to wbrew pozorom może być klucz do sukcesu. Ci goście są tani, jest ich dużo i chcą naprawdę walczyć. Co sprawia, że jest to opłacalny i długofalowy format.

  U Kawula walka wieczoru na bank skończy się kontuzją po wymianie kilku uderzeń, laski odpierdolą też jakąś żenadę, vaso nikogo, Kijana na same pięści zbierze od większości kiboli Borka, a Szadziński w każdej walce ma ryj roztrzaskany.

  Jest możliwe. Ale dajmy Kawulowi chociaż jedną galę zrobić zanim zaczniemy hejtować:beczka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.