(fot. Lauron Zaugg / MMAWeekly.com)

Na niespełna cztery tygodnie przed galą rozpiska UFC 146 uległa kolejnym zmianom.

Gabriel Gonzaga (MMA 13-6, UFC 8-5), nie tak dawno sam dodany do rozpiski, nie zawalczy z Royem Nelsonem (MMA 16-7, UFC 2-3). Brazylijczyka zastąpi Dave Herman (MMA 21-3, UFC 1-1). 27-latek z Indiany do tej pory walczy w UFC ze zmiennym szczęściem. W debiucie w czerwcu 2011 pokonał przez TKO Jona Olava Einemo ale jego druga walka zakończyła się odwrotnym rezultatem kiedy zastopował go Stefan Struve.

Drugim kontuzjowanym jest Evan Dunham (MMA 13-2, UFC 6-2), który był zestawiony z niepokonanym Edsonem Barbozą (MMA 10-0, UFC 4-0) w wadze lekkiej. Tutaj zmiennikiem będzie powracający do UFC po pięciu latach Jamie Varner (MMA 19-6, UFC 1-1). Varner debiutował na UFC 62 w 2006 roku kiedy został poddany przez Hermesa Francę. W oktagonie 27-latek zdołał jeszcze pokonać Jasona Gillama zanim nie przeniósł się do wykupionej przez Zuffę WEC, w której był mistrzem w latach 2008-2010. Porażka na ostatniej gali WEC oznaczała, że nie przeniesiono jego kontraktu, od tego czasu Varner waczył czterokrotnie wygrywając trzy z tych walk.

Gala odbędzie się 26 maja w Las Vegas.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.