frankmirwin

Frank Mir podczas programu  “Inside The Octagon” prowadzonego przez Amira Sadollaha odwdzięczył się Lesnarowi za trashtalk sprzed paru dni :

Zapytany jak nazywa się pas mistrza który posiada Frank ten odpowiedział:

Niedługo będę nazywany tym który zniszczył karierę i dziedzictwo Brocka Lesnara.

Na pytanie czy to prawda że bał się walczyć z Lesnarem na gali UFC 98 Mir sarkastycznie odpowiedział :

Oczywiście że trochę się boję. Popatrz na Brocka. To przerażający gość. Kiedy bił mnie na UFC 81 to odklepałem…no tak. To Brock prosił sędziego żeby przyszedł i go uratował. Kiedy walczyliśmy pierwszy raz tak naprawdę to nie pracowałem z trenerem od Jiu-Jitsu. Byłem swoim własnym trenerem. Teraz mam Demiana Maię który jest moim głównym trenerem od parteru. Moje umiejętności znacznie się poprawiły od tego czasu. Kiedyś myślałem że jestem naprawdę dobry, ale to było do czasu zanim zacząłem pracować z Maią.

Source: UDirt.com

18 KOMENTARZE

 1. Demian Maia pracujący z Frankiem Mirem, hmm brzmi ciekawie. Jestem ciekaw efektu, czyli jak przełoży się to na realia walki z Lesnarem.

 2. A Mir przypadkiem nie ma czarnego pasa BJJ? Frank nie jest bynajmniej moim idolem, bo też kawał bufona z niego, ale mam nadzieje że pojedzie Cocka Chestera

 3. Mir ma czarny pas, ale Maia ma czarniejszy. Francisco swój pas dostał po poddaniu Tima Sylvi, nie wiem nawet czy wygrał jakiś turniej grapplingowy. Maia w grapplingu wygrał już wszystko.

 4. [rommel] – Posiada czarny pas Bjj. 5 lat treningu pod okiem Ricardo Pires’a.

 5. [starvinMarvin] – Nie wygrał żadnego turnieju strikte grapplingowego – ” He’s never won or placed at Nationals, or Pan-Ams, he’s never won or placed at Worlds, or even competed at any of these tournaments. ” – Z jednego z blog’ów o Frank’u.

 6. Francisco ma cienką stójkę (kenpo karate), więc go nie obije, a na ziemi będzie pracował z pleców…

 7. Czy można gdzieś kupić gadżety UFC (koszulki,czapki itp.) ?Z góry dziękuję za odpowiedz.

 8. mam kumpla który też trenował karate tyle że kyokushin i wierz mi nie ma cienkiej stójki ;] widać że wziął sie za boks który w połączeniu z karate potrafi tworzyć świętne połączenie;] przykładem może być GSP

 9. @ Jeśli wg Ciebie stójka Francisco jest dobra, to powodzenia.
  @ Ja piszę o Kenpo Mira, a Ty mi wyjeżdżasz z Kyokushin kumpla.

 10. „Francisco ma cienką stójkę (kenpo karate), więc go nie obije, a na ziemi będzie pracował z pleców…”

  jestem dokladnie tego samego zdania.w ogole daje 70 do 30 dla lesnara w tej walce.mir albo cos wykombinuje z plecow albo przegra z kretesem.

 11. Stójka Franka nie jest tragiczna. Z Nogiem dał radę (Minotauro nie miał NIC do powiedzenia), a od tamtej walki minęło trochę czasu i mógł jeszcze się poprawić. W parterze jeżeli chodzi o ewentualne poddania to Franek dominuje techniką. Biorąc jednak pod uwagę umiejętności zapaśnicze Świniaka to dla Mira będzie to walka z pleców. Ciekawe ile zdziała w starciu z GNP Lesnara.

  Mimo wszystko daje jednak większe szanse na wygraną Lesnarowi. Ciężko będzie go zdominować szybkościowo (osiągnąć taką przewagę, żeby nie stanowił dużego zagrożenia, np. jak Calzaghie z Jonesem Jr.), o sile nie wspomnę. Technicznie nie wiadomo w jakim punkcie jest teraz Lesnar i od tego będzie zależał wynik pojedynku. Jeżeli zrobił duże postępy to zje Mira..

 12. Otóż to, Czerw poruszył moim zdaniem najważniejszą kwestię – jakie postępy zrobił świniak! Myślę że ten aspekt właśnie będzie decydujący w pojedynku

 13. „Posiada czarny pas Bjj. 5 lat treningu pod okiem Ricardo Pires’a.”-Bardzo zdolny musiał być……

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.