21 KOMENTARZE

 1. Ja nie wierze ani w zejście do lhw, ani w to że chciałby zawalczyć z Andersonem. Tak tylko gada 🙂

 2. Co za klaun. Przed Carwinem chcial byc super wielki na Lesnara, teraz majaczy o LHW xD

 3. Moim zdaniem mocno mu się odbiła na psychice ta przegrana z Carwinem. Widać to po tym jak gada. A co do tych różnic R.O.B. to są jakieś w końcu??

 4. gdzie on mowi o zejsciu do lhw? Z tego co zrozumialem powiedzial, ze chcialbym zawalczyc z AS, gdyby ten przeszedl kiedys do hw.
  ok mowi;-) ale to tylko, ze mial takie mysli 😉

 5. jakoś nie widzę tego zejścia do lhw – jeśli by to miało jednak mieć miejsce, to parę miesięcy ostrej redukcji go czeka, chłopak zawsze był 'przy kości’ a tym bardziej ostatnio jak jeszcze nabrał masy mięśniowej

 6. Frank jest jednym z niewielu przykładów Redneck’ów z Vegas xd To słychać widać i pewnie czuć.
  R.O.B. ja myślę że różnicą pomiędzy obiema fotografiami Franka jest że na tej z lewej jest mikrofon a na tej prawej nie. Trudno się doszukać 😀 Naprawdę podobieństwo jest ogromne !

 7. A widziałeś jakiś Rednecków z Vegas? Może w całej Nevadzie uzbierała by się garstka. Mi Frank zawsze się kojarzył z tą grupą społeczną.

 8. To niemożliwe żeby przeszedł do lhw.
  On przecież waży 265 teraz co najmniej.

 9. Czemu ja go lubię? xD Jakoś ta rozmowa nie była tak buraczana jak przed walką z Carwinem.

 10. Najlepsza w tym wywiadzie jest odpowiedz o wrazenia z expo : jest tutaj duzo ludzi, naprawde odkrywcze. Czemu Anderson Silva? Moze lepiej Frank Edgar, jak szalec to szalec!!!

 11. Albo Aldo….

  Czy ja wiem czy redneck? To raczej pasuje do Hughesa.
  Frank to zwykły cymbał z przerośniętym ego….

 12. On chyba myśli poważnie o zejściu do LHW. Stąd zapewne padła propozycja walki z Andersonem w 235 lbs catchweight. Stopniowo schodząc w wadze po pierwsze dałby sobie na to więcej czasu, a po drugie byłoby to dla niego bezpieczniejsze i prawdopodobnie nie odbiło się na jakości jego występu.

 13. Ja zrozumialem, ze powiedzial o ewentualnym przejsciu Andersona do HW a nie wlasnym przejsciu do nizszej kategorii.

 14. Cytat z Mira:
  „Right now I have a couple months off, so I’ve actually been toying with the idea of maybe going down a weight class. Since I don’t have a fight for a couple months, I’ve just been watching what I eat and see how my body without trying to put size on; what my natural weight will fall now at now since I have lifted a lot lately to add size. I’m kind of curios where I think I would fall at. Because some of the guys I train with that are light heavyweight, bone structures are the same. Sometimes I stand next to Forrest (Griffin) and I think I’m in the wrong weight class.”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.