…dobrego smaku. W ostatnim swoim wywiadzie który odbił się szerokim echem w USA i spowodował lawinę krytyki, Frank powiedział :

Wiele osób martwi się o to żeby to co mówią było poprawnie polityczne. Ja raczej wolę powiedzieć to co myślę niż siedzieć tutaj i wymyślać teksty pod publikę typu „ten facet jest świetnym fighterem, bardzo go szanuję” Jeśli tak nie myślę to czemu w ogóle miałbym powiedzieć coś takiego?… Chce walczyć z Lesnarem. Nienawidzę tego kim jest. W ringu chcę złamać mu kark. Chcę żeby był pierwszą osobą która zginie od ran których nabawiła się octagonie. O tym właśnie myślę.

…Widziałem wiele dzieci które patrzą na sportowców i trenujących sztuki walki jak na wzór do naśladowania . Wzdrygam się myśl o tym że po mojej porażce w drugiej walce z nim wiele z tych osób pomyśli że trzeba być wielki, chamskim i wkurzonym. To nie jest w porządku. Czujemy wobec siebie złość. To wszystko za czym ja stoję murem, on tego nie lubi i nie szanuje, mogę ci szczerze powiedzieć że jako osoby również go nie lubię.

Ups. Czy Frank Mir właśnie powiedział że marzy o tym żeby zabić swojego przeciwnika w Octagonie? Na byłego mistrza UFC natychmiast spadła zasłużona fala krytyki a sam Dana White opisał tą sytuację najprościej jak tylko sie da:

Mir jest jebanym kretynem. W całym moim życiu nigdy nie słyszałem nic bardziej nie profesjonalnego i równie głupiego

Za jakiś czas White w rozmowie z prasą użył już innych słów ale dalej nie mógł zrozumieć jak Mir mógł powiedzieć coś takiego:

Byłem zawiedziony słowami Franka Mira. Frank jest bardzo długo z UFC, dwa razy był mistrzem wagi ciężkiej i komentuje galę dla WEC. Wydaje mi się że poziom emocji jest u niego bardzo wysoki, ma za miesiąc bardzo ważną walkę a cały czas myśli o porażce z Lesnarem. Rozmawialiśmu z nim, żałuje tego co powiedział i nigdy więcej nie powie już nic takiego.

Frank Mir dodał od siebie

Chciałbym przeprosić Brocka Lesnara, jego rodzinę, UFC i naszych fanów za mój głupi komentarz.  Szanuję Brocka, wszystkich fighterów i sport jakim jest MMA. Przepraszam za to że przekroczyłem granice.

137 KOMENTARZE

 1. No a powiedzenie o swoim pracowniku, że jest „jebanym kretynem” to szczyt profesjonalizmu 😉 Ciekawi mnie, że Zuffa toleruje niewyparzony język Dany, czy może to celowy chwyt marketingowy? Wyobraźcie sobie u nas na przykład Late, który mówi o jakimś piłkarzu „jebany kretyn” i w co drugim wywiadzie rzuca kurwami na prwo i lewo 😉

 2. heileris, inne prawo panuje w MMA. Dana jest świetnym menagerem tego sportu. Ma pełne prawo tak mówić i owszem, jest to profesjonalne. Gdzieś mam już ciągłe na siłę wazeliniarstwo i poprawność polityczną w innych sportach. W końcu ktoś kto powie o zawodniku „jebany kreatyn”, a nie „To było wielce niedopuszczalne ble ble ble” taka papka. Zachował się jak kretyn? Został publicznie nazwany kretynem. I żadna ze stron nie ma nic przeciwko. Jest okej.

 3. Dana kolejny raz pokazał jak wielkim jest Energoterapeutą. Popatrzcie, przecież kilka dni temu Mir aż kipi barbarzyńską wściekłością i zapowiada morderstwo na oczach wielu milionów ludzi (Frank Mir aka „Terrorysta”), po czym przychodzi Papa White i go karci jak wcześniej Lesnara. Jak by to powiedzieli hiphopowcy Mir pokazał że jest komercyjny i sprzedał swoją wiarę dla pieniędzy i posady w UFC. Według mnie Dana może złagodzić konflikt Izraelsko-Palestyński.

 4. hahahaha ;D fisher motz 😀

  a co do samego Franka to niech sie zdecyduje czy szanuje czy nie :] 2 skrajne komentarze z jego strony

 5. Oni obaj są siebie warci- I Brock i Mir to wymysły amerykańskiej rozrywki a nie profesjonalni sportowcy

 6. „wiele z tych osób pomyśli że trzeba być wielki, chamskim i wkurzonym” – Teraz nikt nie będzie miał problemów w odróżnieniu jednego z tych gentlemanów od drugiego 😀

  Pomyśleć tylko że to wszystko w trosce o autorytety dla dzieci. 🙂

 7. No tak ale zobaczcie jaką Mir ma korbę na Lesnara cały czas odczuwa tą porażkę i nadal go to nieźle wkurwia . Taka trochę obsesja się robi 😀 A co do drugiej wypowiedzi Mira to też myślę że jest to taki aż wymuszony ten sarkazm …

 8. palant narwaniec natręt ale kozak i jeśli obsesja nie wpłynie negatywnie na przebieg jego kolejnej walki to nie mogę doczekać się rewanżu

 9. Po takich słowach komisja sportowa powinna go zawiesić. I mówię poważnie, bo tak właśnie myślę. Od początku nie lubiłem ani jednego ani drugiego ale w ewentualnym ich trzecim starciu mimo wszystko będę za Brockiem. A na dodatek uważam że Mir powinien być brany pod uwagę w tym momencie jako ostatni pretendent do tytułu mistrza. Jest śmiesznym pajacem bo po akcji Lesnara, kiedy ten przeprosił Mira po opieprzu od Danuty, Mir najeżdżał na niego że robi to pod publikę. O ile dobrze pamiętam rzucił tekstem że jeśli tato każe Ci przeprosić to zrobisz to ze strachu a nie dlatego że naprawdę tego żałujesz, a teraz pajac robi dokładnie to samo ;/ Jest po prostu jebanym absurdem którego ponosi wyobraźnia.

 10. Nigdy nie lubiłem Mira, ale że ugiął się w ten sposób jest dla mnie zaskoczeniem, spodziewałem się że raczej będzie twardo obstawał przy mordowaniu, zwłaszcza że nie on jeden mówił przed walka o zabiciu przeciwnika o czym można przeczytać na bloody elbow które wyliczyło że wcześniej nie jeden już się tak wypowiadał i dana nic się nie czepiał
  B.J. Penn – I’m going to go to the death. I’m going to try to kill you and I’m not joking about this.”
  Cain Velasquez – He is going to have to kill me, and I will have to kill him to beat him out there, and that’s what we’ll do to each other.”
  Chuck Liddell- „I’m gonna try to kill him.” o tito.. daj borze :]

  Się tu rzuciliście na niego trochę na wyrost : psychicznie chory, zawiesić gościa za to że mówi głupoty …… :]

 11. DzianLa
  Ja zacytowałem Brocka mówiącego o „psychicznie chorym natręcie” i coś w tym jest. Cain Velasquez ani Chuck Liddell nie wypowiada się o Brocku Lesnarze od kilku miesięcy po kilka razy na miesiąc i nie mówi o tym że jest złym wzorem dla młodzieży samemu mówiąc o zabijaniu.

  Poza tym jest różnica kiedy ktoś mówi że będą walczyć do śmierci lub że „będzie musiał mnie zabić i ja też będę musiał…” , bo to można potraktować jako przenośnię, a bezpośrednim stwierdzeniu „chcę ,żeby był pierwszą osobą która umrze od kontuzji po walce” czy jak to tam Mir powiedział.

 12. R.O.B
  no racja że pisałeś że coś w tym jest a nie powiedziałeś bezpośrednio że jest psychicznie chory , ale Pen mówił ze będzie próbował zabić GSP i że wcale nie żartuje, Lidel że spróbuje zabić Tito , te słowa są aż tak odległe od słów mira ???? i reakcji nie było żadnej !!!!! a tu Dana pojechał po bandzie i nie tylko on.

 13. DzianLa
  Tak , myślę że te słowa są bardzo odległe od tego co powiedział Mir. Z tego samego powodu który podałem w poprzednim poście.

 14. Tym lepiej będzie się oglądało walkę tych dwóch zawodników i wszyscy zainteresowani o tym wiedzą.

 15. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 16. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 17. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 18. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 19. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 20. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 21. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 22. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 23. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 24. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 25. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 26. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 27. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 28. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 29. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 30. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 31. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 32. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 33. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 34. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 35. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 36. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 37. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 38. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 39. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 40. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 41. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 42. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 43. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 44. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 45. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 46. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 47. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 48. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 49. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 50. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 51. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 52. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 53. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 54. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 55. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 56. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 57. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 58. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 59. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 60. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 61. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 62. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.