Frank Mir po rozwiązaniu kontraktu z UFC dołącza do drugiej siły MMA na świecie, Bellator MMA. Jak dowiedziało się MMAFighting.com, były mistrz kategorii ciężkiej UFC zgodził się na warunki przedstawione mu przez federację prowadzoną przez Scotta Cokera.

Nie tak dawno Amerykanin wyznał, iż chciałby pojedynku z Fedorem Emelianenko, który występuje dla organizacji Bellator MMA. W ostatnim pojedynku Rosjanin przegrał z Mattem Mitrione przez nokaut.

27 KOMENTARZE

 1. Liczyłem na RIZIN.

  Właśnie w swoim podcaście powiedział, że nie wyklucza występu tam w 2018 roku. Kontrakt z Bellator MMA nie jest wyłącznościowy.

 2. liga starców w bellator mma w ofensywie, wczoraj powrót z emerytury zapowiedział tito "humpty dumpty" ortiz a dzisiaj jeden z najlepszysz ciężkich na tej planecie podpisał z nimi kontrakt. oj będzie się działo. :frankapprove:

  albo i nie :fjedzia:

 3. Wielkie starcie UFC vs PRIDE już wkrótce w Bellatorze!!! Only on PPV !!

  Chuj, że 10 lat za późno :frankapprove::fjedzia:

 4. Pewnie  będzie to łączył z pracą komentatora gal ACB, bo moim zdaniem właśnie to zadecydowało o wyborze Bellatora (gdyby dodatkowo walczył u czeczenów, musiałby jeszcze więcej latać po świecie).

 5. Pewnie  będzie to łączył z pracą komentatora gal ACB, bo moim zdaniem właśnie to zadecydowało o wyborze Bellatora (gdyby dodatkowo walczył u czeczenów, musiałby jeszcze więcej latać po świecie).

  Gorzej jak się nie dogadali i dlatego wybrał walki, a czasu i tak będzie miał mniej ze względu na przygotowania. Szkoda, bo fajnie mu szło komentowanie.

 6. Eh, pamiętam, jak z Mattem Hughesem też wszyscy chcieli się bić, kiedy już zdziadział.

  Ja nie chciałem!

  Bo też zdziadziałem :jimcarrey:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.