(Fail w ringu i fail w wywiadzie)

Fighters Only Magazine przeprowadziło wywiad z Quintonem “Rampage” Jacksonem.

Poniżej ciekawa zajawka tego wywiadu:

Nie wiem nic o walce z Shogunem, starałem się o walkę z Wanderleiem Silvą, powiedziano mi że być może właśnie z nim będę walczyć. Tak naprawdę nie obchodzi mnie z kim walczę. Chce po prostu walczyć i pokazać światu że Rampage jest najlepszy kiedy ma wszystkie najlepsze elementy wokół siebie i ma najlepszy trening.  Po prostu chce żeby fani wiedzieli że w walce z Forrestem byłem w mojej najgorszej formie a on był w swojej najlepszej a mimo tego i tak go pokonałem.

Mężczyzna nie jest mężczyzną jeśli nie jest w stanie się przyznać że dostał po dupie. Popatrz na mnie, jeśli dostałem po dupie to mówię że dostałem po dupie. W moich słowach po walce z Forrestem użyłem sarkazmu, ponieważ tak naprawdę nie mogłem uwierzyć w to że przegrałem tą walkę. Nie jestem wkurzony przegraną, to się zdarza. Ale miałem nadzieję że Forrest będzie na tyle mężczyzną aby powiedzieć  „Wiesz co, nie wygrałem tej walki”, szczególnie po tym jak ją obejrzał. Pod koniec walki nie byłem pewien kto wygrał..Wiedziałem że uszkodził moje kolano i trafił mnie kilka razy w twarz ale cały czas robiłem uniki i sprawiałem że jego ciosy mijały się z celem.

Miałem nadzieje że po tym jak Forrest zobaczy walkę to powie „tak widziałem ją i przegrałem ją”. Po walce powiedziałem mu że mam dla niego dużo szacunku ponieważ zraniłeś moją nogą i miałeś dobry plan walki. Ale teraz nie szanuje go już jako mężczyzny. Ponieważ gdybym to ja wygrał w taki sposób to powiedziałbym: Muszę dać mu natychmiastowy rewanż, żeby nie było wątpliwości”. Jestem mężczyzną i kiedy walczę to chodzi tylko o honor. Nie jestem zły ani nic takiego, nie zrozum mnie źle, ale straciłem do niego szacunek”

Quinton chyba zaczyna się gubić w całej tej sprawie, czy on wierzy że ktoś naprawdę jest w stanie kupić to całe bzdurne gadanie o tym że dałby natychmiastowy rewanż komuś kogo pokonał gdyby były wątpliwości co do wyniku? Ricardo Arona miałby tu coś chyba do powiedzenia. Jackson powinien przestać gadać o walce z Forrestem bo po akcji z ucieczką przed policją fanów ma coraz mniej. Takim gadaniem na pewno nie znajdzie nowych…
Source: Fighters Only

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.