Floyd Mayweather Jr. jednak nie wystąpi na gali RIZIN 14, gdzie miał zmierzyć się z Tenshinem Nasukawą. Jak ogłosił sam bokser, został on kompletnie zaskoczony przez organizację warunkami kontraktowymi.

View this post on Instagram

Now that I am back on U.S. soil after a long and disappointing trip to Tokyo, I now have the time to address you, my fans and the media in regard to the upcoming event on December 31st that was recently announced. First and foremost, I want it to be clear that I, Floyd Mayweather, never agreed to an official bout with Tenshin Nasukawa. In fact (with all due respect) I have never heard of him until this recent trip to Japan. Ultimately, I was asked to participate in a 9 minute exhibition of 3 rounds with an opponent selected by the "Rizen Fighting Federation". What I was originally informed of by Brent Johnson of "One Entertainment" was that this was to be an exhibition put on for a small group of wealthy spectators for a very large fee. This exhibition was previously arranged as a "Special Bout" purely for entertainment purposes with no intentions of being represented as an official fight card nor televised worldwide. Once I arrived to the press conference, my team and I were completely derailed by the new direction this event was going and we should have put a stop to it immediately. I want to sincerely apologize to my fans for the very misleading information that was announced during this press conference and I can assure you that I too was completely blindsided by the arrangements that were being made without my consent nor approval. For the sake of the several fans and attendees that flew in from all parts of the world to attend this past press conference, I was hesitant to create a huge disturbance by combating what was being said and for that I am truly sorry. I am a retired boxer that earns an unprecedented amount of money, globally, for appearances, speaking engagements and occasional small exhibitions.

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Teraz, kiedy wróciłem do USA, po rozczarowującej, długiej podróży do Tokio, mam szansę na skomentowanie całej sytuacji dotyczącej mojego potencjalnego występu na gali, która odbędzie się 31 grudnia. Przede wszystkim zaznaczę. Ja, Floyd Mayweather, nigdy nie zgodziłem się na walkę z Tenshinem Nasukawą. Z całym szacunkiem, ale nawet nie słyszałem o nim przed podróżą do Japonii. Zostałem poproszony o 3-rundowy „pokaz”, który miał trwać 9 minut, z zawodnikiem wybranym przez „Rizen Fighting Federation”. Zostałem poinformowany przez Brenta Johnsona z „One Entertainment”, że pokaz będzie dla małej ilości bogatych osób, za dużą wypłatę. Miał to być specjalny pojedynek tylko i wyłącznie dla rozrywki, nie dla rywalizacji, którą zobaczą fani w telewizji. Kiedy pojawiłem się na konferencji prasowej, wraz z moim teamem zostaliśmy kompletnie zaskoczeni tym co się dzieję i już wtedy powinniśmy dać o tym znać. Chcę przeprosić swoich fanów za fałszywe informacje, które zostały podane na konferencji i mogę was zapewnić, że również byłem tym naprawdę zszokowany. Ze względu na kibiców, którzy przylecieli na konferencję, nie chciałem tego wszystkiego przerywać i robić awantury. Jeszcze raz przepraszam. Jestem emerytowanym bokserem, który zarabia duże pieniądze na całym świecie przemawiając, spotykając się z ludźmi i organizując małe, okazjonalne pokazy.

Organizacja RIZIN nie odniosła się jeszcze do słów Mayweathera.

73 KOMENTARZE

 1. Floyd Mayweather Jr. jednak nie zawalczy na RIZIN 14

  Floyd Mayweather Jr. jednak nie wystąpi na gali RIZIN 14, gdzie miał zmierzyć się z Tenshinem Nasukawą. Jak ogłosił sam bokser, został on kompletnie zaskoczony przez organizację warunkami kontraktowymi.

  Teraz, kiedy wróciłem do USA, po rozczarowującej, długiej podróży do Tokio, mam szansę na skomentowanie całej sytuacji dotyczącej mojego potencjalnego występu na gali, która odbędzie się 31 grudnia. Przede wszystkim zaznaczę. Ja, Floyd Mayweather, nigdy nie zgodziłem się na walkę z Tenshinem Nasukawą. Z całym szacunkiem, ale nawet nie słyszałem o nim przed podróżą do Japonii. Zostałem poproszony o 3-rundowy "pokaz", który miał trwać 9 minut, z zawodnikiem wybranym przez "Rizen Fighting Federation". Zostałem poinformowany przez Brenta Johnsona z "One Entertainment", że pokaz będzie dla małej ilości bogatych osób, za dużą wypłatę. Miał to być specjalny pojedynek tylko i wyłącznie dla rozrywki, nie dla rywalizacji, którą zobaczą fani w telewizji. Kiedy pojawiłem się na konferencji prasowej, wraz z moim teamem zostaliśmy kompletnie zaskoczeni tym co się dzieję i już wtedy powinniśmy dać o tym znać. Chcę przeprosić swoich fanów za fałszywe informacje, które zostały podane na konferencji i mogę was zapewnić, że również byłem tym naprawdę zszokowany. Ze względu na kibiców, którzy przylecieli na konferencję, nie chciałem tego wszystkiego przerywać i robić awantury. Jeszcze raz przepraszam. Jestem emerytowanym bokserem, który zarabia duże pieniądze na całym świecie przemawiając, spotykając się z ludźmi i organizując małe, okazjonalne pokazy.

  Organizacja RIZIN nie odniosła się jeszcze do słów Mayweathera.

  Ale żeś dobrał zdjęcie.

  :antonio:

 2. Ale żeś dobrał zdjęcie.

  :antonio:

  No w sensie, że spukał Azjatów.

  Najlepsze w tym "oświadczeniu" jest błąd w nazwie Rizin. Hahaha, jebaniutki.

 3. No w sensie, że spukał Azjatów.

  Najlepsze w tym "oświadczeniu" jest błąd w nazwie Rizin. Hahaha, jebaniutki.

  Jestem ciekaw czy to prawda, że rozmawiał z teamem Khabiba. Teraz już chuj wie o co chodzi.

 4. On nie chciał walczyć

  Musi się mediom przypominać od czasu, do czasu.

  I jeszcze to pierdolenie, że nie wiedział :razz:jelen:

 5. Tak wygląda prawdziwy marketing i zagrywki PR'owe na najwyższym poziomie. Cały świat sportów walki sobie o nim przypomniał i parę dni gadał, dosłownie zerowym kosztem :antonio:

 6. On nie chciał walczyć

  Musi się mediom przypominać od czasu, do czasu.

  I jeszcze to pierdolenie, że nie wiedział :razz:jelen:

  Moim zdaniem odwortnie, to bardziej rizen się próbowało podpromować

 7. Tak wygląda prawdziwy marketing i zagrywki PR'owe na najwyższym poziomie. Cały świat sportów walki sobie o nim przypomniał i parę dni gadał, dosłownie zerowym kosztem :antonio:

  Akurat Pijarowo to dobrze nie wyszedl Floyd tutaj, no chyba że on już ma wyjebane byle gadali o nim.

 8. Moim zdaniem odwortnie, to bardziej rizen się próbowało podpromować

  Mogło być i tak. W sumie obydwie strony zyskały na tym, Tenshin chyba najbardziej. Może nawet Rizin zapłaciło coś Floydowi za tą szopkę.

 9. Mogło być i tak. W sumie obydwie strony zyskały na tym, Tenshin chyba najbardziej. Może nawet Rizin zapłaciło coś Floydowi za tą szopkę.

  Ku tej wersji sie sklaniam

 10. Akurat Pijarowo to dobrze nie wyszedl Floyd tutaj, no chyba że on już ma wyjebane byle gadali o nim.

  Jest takie powiedzenie w showbiznesie "nie ważne co mówią, ważne, że głośno i po nazwisku"

 11. Komentarz wysoce wulgarny. Czytają to nowi, młodzi, nieletni userzy. Zgłaszam.

  Nie przesadzaj, gówno to mało powiedziane nawet. Cała ta szopka, po cholerę? Floyd dzień wcześniej na konfie chwalił współpracę z RIZIN, a teraz "nie wiem kim są i kim jest ten kitajec".

 12. Nie przesadzaj, gówno to mało powiedziane nawet. Cała ta szopka, po cholerę? Floyd dzień wcześniej na konfie chwalił współpracę z RIZIN, a teraz "nie wiem kim są i kim jest ten kitajec".

  Żartowałem 😛

  A zamiast "gówna " pasuje tu "o kurwa, rozjebali mi mózg tym fauszywym pierdoleniem"

 13. Nie przesadzaj, gówno to mało powiedziane nawet. Cała ta szopka, po cholerę? Floyd dzień wcześniej na konfie chwalił współpracę z RIZIN, a teraz "nie wiem kim są i kim jest ten kitajec".

  Chwalił, bo mu zaproponowali 60 milionów za walkę, a jak się okazało, że to 60 milionów …  jenów, to zmienił zdanie, ja mu się nie dziwię:tease:

 14. Nie przesadzaj, gówno to mało powiedziane nawet. Cała ta szopka, po cholerę? Floyd dzień wcześniej na konfie chwalił współpracę z RIZIN, a teraz "nie wiem kim są i kim jest ten kitajec".

  :juanlaugh:

 15. No w sensie, że spukał Azjatów.

  Najlepsze w tym "oświadczeniu" jest błąd w nazwie Rizin. Hahaha, jebaniutki.

  A azjatki pukał

 16. Hahahaahahabah

  Ta sytuacja to poziom  obecnego mma..chuj tam, ze nic nie ma sensu, ważne  żeby się mówiło.

  To poziom dzisiejszego boksu i k1

 17. floydmayweather [długie tłumaczenie dlaczego trzęsę dupą przed małym żółtym facetem, o którym myślałem, że go łatwo rozjadę]

  Tak, też przypuszczam, że to była jedna wielka szopka, żeby narobić szumu. I tak ostateczny rezultat jest taki, że wygląda jakby Floyd się przestraszył i spierdolił.

 18. Ale z tego Floyda nygusek haha, nie wiedzial kurwa haha ze to rywalizacja :waldeklaugh: z choinki sie urwal i zdziwiony hahaha:juanlaugh:

 19. Ale z tego Floyda nygusek haha, nie wiedzial kurwa haha ze to rywalizacja :waldeklaugh: z choinki sie urwal i zdziwiony hahaha:juanlaugh:

  A jaki zdziwiony, że te 100 baniek to nie za walkę pokazową. Tak się bidula zestresował, że musiał żonie wypłacić bułę:awesome:

 20. A jaki zdziwiony, że te 100 baniek to nie za walkę pokazową. Tak się bidula zestresował, że musiał żonie wypłacić bułę:awesome:

  Floyd Zdziwiony Mayweather :waldeklaugh:

  "ale ja nie wiedzialem, jak to mamy sie uderzac po twarzach? Ludzie to w tv beda ogladac? Jak to mozliwe? Takie rzeczy mamy robic? Nie zgadzam sie. Aha, kibice juz umowieni na konfe i ma byc sterdaln? No dobra to poudaje ale spierdalam stad do domu bo mnie oszukaliscie, banda zlodziei desydentow!":juanlaugh::jarolaugh::waldeklaugh:

 21. Takie tlumaczenie dopierdolil ze :brainoverload: to juz moj dzieciak w wieku przedszkolnym daje sensowniejsze argumenty:waldeklaugh:

 22. Ale tweeta wrzucił dopiero kiedy dupsko opuściło granice Japonii :awesome:

  Podobno w Japonii nie ma internetu.

 23. najlepiej na tym wyszedł ten pan kitajec, czy tam tenshin z tekkena, wyswietlenia i followki mu skoczyly na insta pewnei solidnie, co porucha to jego

 24. No i po Floydzie. Yakuza juz puka mu do drzwi jesgo obrzydliwie wielkiej rezydencji. No i chuj no i czesc. Sylwestra ma juz zaplanowanego:lol:

 25. Panowie wystarczy trochę interesować się BOKSEM żeby można było to przewidzieć. Proszę posłuchać Przemek Garczarczyka:

  od 4:23 jest wszystko wyjaśnione.

 26. najlepiej na tym wyszedł ten pan kitajec, czy tam tenshin z tekkena, wyswietlenia i followki mu skoczyly na insta pewnei solidnie, co porucha to jego

  Przeciez to byl Jackie Chan…

 27. Kitajce to sa jednak cwane chujki. Floyd niech juz lepiej nie rznie przygłupa, rizin mu zapłaciło niezłe sianko za ta szopke, która była niczym innym jak megareklamą rizin, a i o floydzie przy okazji było głosno.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.