“Underdog” wciąż na topie, jeśli chodzi o najchętniej oglądane filmy w styczniu. Produkcję Macieja Kawulskiego w drugi weekend po premierze (18-20 stycznia) obejrzało 167 126 osób. Łącznie film od dnia premiery obejrzało już 585 217 widzów. Warto dodać, że “Underdog” jest w dalszym ciągu na pierwszym miejscu pod względem kopii filmów, które można oglądać łącznie w 345 kinach.
Produkcja, w której zagrali między innymi Eryk Lubos oraz Mamed Khalidov, wciąż znajduje się na szczycie najlepszych wyników otwarcia. W weekend po premierze film obejrzało 285 285 osób, natomiast tytuły debiutujące na ekranach 18 stycznia, takie jak “Diablo. Wyścig o wszystko” czy “Glass” w weekend obejrzało kolejno 63 650 i 63 089 osób.
Zestawienie najpopularniejszych filmów w kinach w dniach 18-20 stycznia:
- “Underdog” – 167 126
- “Ralph Demolka w Internecie” – 138 283
- “Asterik i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru” – 63 889
- “Diablo. Wyścig o wszystko” – 63 650
- “Glass” – 63 089
Gdzie można kupić autobiografie pana Kawulskiego?
Niektórym żółć zaiste z dupy się wylewa a film na to nie zasługuje bo jest naprawdę przyzwoity. Głównie za sprawą Lubosa ale nie tylko.
Kawul za Owsiaka! Człowiek orkiestra.