Będzie druga część filmu „Underdog”. Zaledwie trzy tygodnie po premierze pierwszej odsłony, producenci poinformowali o rozpoczęciu prac przy kontynuacji opowieści o losach Borysa „Kosy” Kosińskiego.

„Underdog” w reżyserii Macieja Kawulskiego dopiero w trzecim tygodniu emitowania go w kinach spadł z pozycji lidera wśród najpopularniejszych tytułów w Polsce. W weekend otwarcia produkcję z udziałem Mameda Khalidova i Eryka Lubosa obejrzało 285 285 osób, tydzień później wynik ten wynosił już 585 217 osób, natomiast po weekendzie 25-27 stycznia i siedemnastu dniach emisji, „Underdoga” obejrzało łącznie 740 308 osób.

Poniżej pełne oświadczenie producentów filmu, czyli Ewy Lewandowskiej i Tomasza Mandesa ze spółki EKIPA Sp. z o.o:

W związku z pojawiającymi się spekulacjami prasowymi, a także domysłami widzów dotyczącymi drugiej części filmu „Underdog”, z dużą satysfakcją informujemy, że podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do prac przy kontynuacji tak dobrze przyjętej pierwszej części opowieści o losach Borysa Kosy Kosińskiego.

Od dnia premiery 11 stycznia 2019 roku nasz film obejrzało już prawie 800 tysięcy widzów. Jest to najlepszy wynik filmu o tematyce sportowej w Polsce.

Potwierdziły się nasze przypuszczenia, że polski widz od dawna czekał na taki film. Ogromnie się cieszymy, że film zachwycił również kobiecą widownię, bo to opowieść o życiu, relacjach i miłości, a także zwycięstwie nad własnymi słabościami.

Wielu widzów zwróciło uwagę na otwarte zakończenie pierwszej części upatrując w nim zapowiedzi kontynuacji.

Dziś możemy potwierdzić, że mieli rację. Od początku prac nad koncepcją scenariusza, zakładaliśmy kontynuację losów bohaterów naszego filmu.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.