fot. Michał Biel

Do tego starcia miało dojść w Krakowie, a następnie rok później w Katowicach. Filip Wolański miał wrócić do klatki KSW 23 grudnia i w katowickim „Spodku” zmierzyć się z Łukaszem Rajewskim. Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, do walki niestety kolejny raz nie dojdzie, bo tym razem to „Wolan” zmaga się z kontuzją żeber. Federacja planuje znaleźć zastępstwo dla „Raja”.

Wolański (MMA 10-2) zadebiutował w KSW w maju ubiegłego roku. W pierwszej walce dla największej organizacji MMA w Polsce przegrał jednogłośną decyzją sędziów z byłym mistrzem, Marcinem Wrzoskiem. Walka była tak wyrównana, że nagrodzono ją statuetką za „Walkę Roku 2016”. Kolejne starcie miało miejsce kilka miesięcy później, na KSW 37. Na gali przed własną publicznością pokonał Denilsona Nevesa de Oliveirę.

Rajewski (MMA 7-2) wrócił do organizacji KSW w kwietniu tego roku. Po wyrównanej walce wygrał z Sebastianem Romanowskim na gali w studio. Starcie odbyło się w limicie umownym, ale dalsze walki „Raju” zamierza toczyć w dywizji piórkowej.

Dziś rano zawodnik Grapplingu Kraków potwierdził nasze doniesienia, publikując na swoich social mediach zdjęcie z wymownym opisem.

15 KOMENTARZE

 1. Spoko, mieli zestawic, ale info nawet nie zdazylo pojsc w swiat wiec news jak dla mnie zbedny i szkoda pazurkow 😛

 2. To jest tragedia.. Młody gość z perspektywami daje efektywne walki, w czasie gdy powinnien jak najwięcej się obijać na galach , to wreszcie gdy doprosił się walki po roku czasu ma jeszcze pecha.. Szkoda. Mam nadzieje że zobaczymy go na początku przyszłego roku na jednej z 12 planowanych gal :beczka:

 3. W sumie mam pomysł dla rywala dla Rajewskiego, choć pewnie KRS1 będzie miało to w dupie, mianowicie tego Słowaka co ostatnio znokautował Krzyśka Klaczka, Słowacja rzut beretem, do tego jest tani pewnie i ma dobry rekord, więc czemu nie.

 4. Miało, miało ale się posrało i  KSW postanowiło, że Raju zawalczy z Porczyk bo, zachciało jej się wracać do startów w MMA, a Panowie K&L nie mogą znaleźć dla niej już przeciwniczki (ten sam problem co z Mamedem i Materla) to postanowili zestawić ją z Rajem.

 5. Niech ściągają tego mistrza z FENu co zlał Łebkowskiego i Kopere.

  Nie da rady bo Jozwiak  go wtedy  pozwie 😀

  Swoja droga.. Jozwiak tyle tych pozwow zlozyl(przynajmniej tak sie zarzekal) ale ucichly cos te sprawy ?

 6. Nie da rady bo Jozwiak  go wtedy  pozwie 😀

  Swoja droga.. Jozwiak tyle tych pozwow zlozyl(przynajmniej tak sie zarzekal) ale ucichly cos te sprawy ?

  KSW znajdzie luki w kontrakcie :jjsmile:

 7. KSW znajdzie luki w kontrakcie :jjsmile:

  Fen byloby ,,skonczone" bo trzeba przyznac ze maja dosc dominujacego mistrza ktory rozjebal jednego z najlepszych piorkowych w Polsce

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.