Rozpiska. Wizualizacja poniżej.

27 KOMENTARZE

 1. średnia rozpiska IMHO (nie na poziom PL tylko E).. naziwska ku kibicom, którzy interesują się a nie mają nic innego do robobty to jedynie Kołacin i  Drwal

  +Kita Głuchy ofkors
  KRAV MAGA BEJBE!

 2. cinek ogranicz swoje wypowiedzi do gal UFC i KSW bo jak widać tylko na tym się "znasz" bez odbioru!

 3. Bezimienny, nie rozpoczynajmy po raz N-ty tej samej dyskusji.

  Rozpiska o niebo lepsza (przede wszystkim rozsądniejsza) od poprzedniej. Brawa!

 4. rozpiska całkiem przyzwoita
  są solidne nazwiska oraz młodzi zawodnicy stawiający pierwsze kroki na zawodowych ringach ,
  moim skromnym zdaniem jest ok

 5. WAR OSTASZ!
  🙂 Mam nadzieję, że Paweł wygra i namiesza w wadze półśredniej 🙂

 6. Ja widzę postęp w działaniach FAŁ, choćby wszelkie plakaty, grafiki. i co najważniejsze rozpiska ciekawa!

 7. Nie no gala zapowiada się świetnie 11 walk? z czego 8 w formule MMA, dodatkowo walka kobiet?
  Gdzie można takiej gali w Polsce uświadczyć? Jak dla mnie fenomenalna gala jak na polskie warunki, patrząc na fakt, że to dopiero druga gala FAŁ, sprawdźcie rozpiskę KSW 2, i FAŁ 2… not even close.

  Dobra robota panowie

 8. Rozpiska FAŁ 2 jest moim zdaniem bardzo dobra, ale Argue wytłumacz mi jaki sens ma porównywanie prawie prehistorycznej KSW 2 do FAŁ 2? FAŁ 2 jest nawet lepsze od UFC 2.

 9. Według ciebie porównywanie tego sportu/wydarzeń w tamtych realiach świata mma i obecnych jest ok.? Bez znaczenia jest to, że MMA teraz to najszybciej rozwijająca się dyscyplina sportu na świecie, bez znaczenia jest również to że teraz jest zainteresowanie mediów, a co za tym idzie sponsorów. Umówmy się dzięki UFC na świecie i dzięki KSW w Polsce, wszystkim innym jest łatwiej.

 10. No według mnie nie jest, porównywanie FAŁ 2 do UFC 2, jest tak samo absurdalne jak porównywanie FAŁ 2 do KSW 2.

 11. Zgadzam się z Venomem 🙂 wystarczy jedno wytłumaczenie na FAŁ 2 walczą zawodnicy MMA a na tamtych galach nie walczyli zawodnicy przekrojowi, tylko dobrze wyszkoleni w jednej sztuce walki.

 12. Venom, to miało uzmysłowić tylko jaki postęp został poczyniony, a nie miało na celu w jakiś sposób umniejszyć wartość KSW i warunki w jakich wtedy oni działali, bo to oczywiste, że wtedy było dużo trudniej i sama dyscyplina nawet nie była szerzej znana. Po prostu chciałem podkreślić, jaki przeskok jakościowy z FAŁ1 do FAŁ2 wykonali organizatorzy gali.
  KingDante co do wpływu UFC na rynek MMA w Polsce, to byłbym w stanie powiedzieć, że jest on żaden, w Polsce MMA dla szarego Kowalskiego jest znane tylko i wyłącznie dzięki KSW, bo tylko KSW jest dostępne w szerokiej TV.

  Keep Your Minds Chill.

 13. Według mnie rozpiska jest bardzo fajna ,a co do porównywania gal sprzed lat do tych dzisiejszych to tak jakbyś chciał porównywać osiągi dzisiejszych najlepszych samochodów do tych sprzed 7 lat. (10.07.2004 – data 2 gali KSW).

  Może troche poniosla mnie wyobraźnia z tym porównaniem ,ale chyba wiadomo o co mi chodziło:P

 14. „…sprawdźcie rozpiskę KSW 2, i FAŁ 2… not even close.”
  Argue:
  Chcesz powiedziec, ze to nie jest porownanie rozpisek tych dwoch gal???

 15. Obawiam sie troche, ze Drwal schodzac z UFC moze czuc sie zbyt pewnie nad zawodnikami teoretycznie nizszego niz jego poziomu, tymbardziej, ze rekord tez nie jakis najlepszy. Oby nie bylo powtorki z walki Jocza.

  FLAMENCO BEJBE! (wtf?)

 16. Argue .. czytaj ze zrozumieniem ,bo z tego co ja widze KingDante napisał "Umówmy się dzięki UFC na świecie i dzięki KSW w Polsce, wszystkim innym jest łatwiej" i nie pisał nic o dużym wpływie UFC  na rozwój rynku w  Polsce

 17. Venom to nie było do ciebie tylko do Argue – powinienem zaadresować mój koment: )
  Argue – ja napisałem że UFC ma wpływ na MMA na świecie, nie pisałem o UFC w Polsce, więc proszę czytaj ze zrozumieniem. Ale jak już dotykamy tematu wpływu UFC na MMA w PL, to jak piszesz, że jest on „żaden” to jest to brednia.
  Działalność, rozwój UFC wpływa i będzie wpływać na KSW, na media, na całe mma w polsce i każdym innym kraju, przecież już tak się stało. Orange sport, Extreme, Puls, Eurosport 2, te wszystkie stację puszczają MMA w Polsce – tylko dlatego, że Dana White wypromował ten sport rozkręcił machinę UFC, zrobił z mma – SPORT. Polska nie jest zamkniętym krajem, są media, które śledzą to co się dzieje na innych rynkach, jak widzą że się coś sprzedaje, to powielają to u nas. Dlatego masz Taniec z Gwiazdami, X shity i inne rzeczy, bo media śledzą „słupki” w innych krajach. Uważasz, że wielki boom na UFC w USA ich niewiarygodny sukces nie ma wpływu na nasze mma? przecież oni nakręcają to wszystko…..

 18. Inna sprawa, że rozpiska jest dobra. Mam nadzieje, że Drwal będzie walczyć częściej, bo słabo będzie z powrotem do UFC, po wciągnięciu Strikeforce(rok, dwa) dużo będzie nowych konkurentów o etaty w UFC, trzeba gromadzić „argumenty”/wygrane

 19. A Polska, nie jest na świecie? i kto tu komu zarzuca braku umiejętności czytania ze zrozumieniem…

  Poza tym napisałem, że co do wpływu KSW się zgadzam.

  Fusel chcę powiedzieć, że to jest sprawdzenie, jak daleko poszło polskie MMA, 2 gala KSW miała niewiele z MMA wspólnego teraz FAŁ jako zupełnie nowa organizacja, w swojej drugiej gali, daje bardzo dobrą rozpiskę i to chcę uzmysłowić, NAM, fanom MMA, że Polskiemu MMA jeśli chodzi o stronę organizacyjną zaczyna się powodzić coraz lepiej. Jeśli FAŁ na dobre zadomowi się w środowisku MMA i jeszcze udałoby się dostać na jakąś otwartą stację telewizyjną to byłby w ogóle mega przełom.

  KingDante powiem tak… w Polsce zainteresowanie MMA na szerszą skalę zaczęło się od KSW, a nie od UFC… wejście UFC na anteny mniejszych stacji telewizyjnych zostało spowodowane dopiero po wypromowaniu KSW, stacje zorientowały się, że skoro KSW ma przyzwoitą oglądalność, to dlaczego by nie spróbować, zaprezentować szerszej publiczności MMA na najwyższym światowym poziomie

  Clear?

 20. W Łodzi gale FAŁ rywalizują z Ringiem i wiadomo jaki jest kontekst tej rywalizacji. Ale porównując jakich zawodników Marcin Rogowski kontraktuje swoim podopiecznym do łodzian z FAŁ, to trudno tu o jakieś porównania. Wygląda na to że panowie z FAŁ za wszelką cenę chcą poprawić rekordy swoim zawodnikom kelnerami najpierw z Węgier, a teraz z Litwy.

 21. Dobra, a myślisz, że UFC nie ma wpływu na rozwój polskiego mma? Myślisz, że bez znaczenia jest dla Polsatu, że największy rynek medialny na świecie Amerykański został „zdobyty” przez nowy produkt UFC? Myślisz, że ich inwestycja w KSW była tylko dlatego, że Kawulski i Lewandowski zrobili kilka dobrych gal? Nie, bo Polsat obserwuje co się dzieje na świecie. Nie żyjemy w zamkniętym hermetycznie „kraju”, jeśli w ostatnich 3 latach MMA z nieznanej dyscypliny, niszowego sportu, mma urosło do miana potentata PPV to nikt w Polsce tego nie zauważy?.MMA możemy oglądać w kilku polskich TV!, info o tym sporcie czytać na największych portalach internetowych, trenować w jednym z kilkudziesięciu klubów/sekcji mma w tym kraju. Jak do tego doszło, że to wszystko tak przyśpieszyło w ostatnich 3 latach? UFC nakręciło rozwój MMA, jest moda na MMA i to dzięki nim. Nie rozumiem, twojej niekonsekwencji raz piszesz, że Polska jest częścią Świata, a w innym zdaniu, że UFC nie ma wpływu na MMA w Polsce. Tzn. na całym świecie ma wpływ, ale w Polsce nie. Przecież, to jest pozbawione logiki. Dla mnie na pewno to nie jest CLEAR

 22. Drwala nie lubię, ale jako Polak, niech wygra (jak przegra -płakać nie będę 😉 ) – A głównie za jego teksty o KSW i o cyrku w ich wykonaniu, etc.. Sam wyleciał z UFC, a tak się śmiał z naszych rodzimych produkcji, heheh . Pewnioe głupio mu było po tych jego tekstach zawalczyć dla KSW – a kasę pewno dostałby sporą. Ale cóż…życie…

  Kita….hmmmm..Walcząc w Bellatorze, myślę ,że pokazł się z dobrej strony: raz ,że trafił parę razy rywal dość mocno w stójce, 2 ,że dał sie poddać dość widowiskową techniką 😉 Nie no, jak na nasze warunki dobry fighter o twarzy „zabijaki”.

  Rozpiska myślę ,że trzyma poziom, a jakby jeszcze dogadali sie z Nastkiem – to do KSW nie dużo by im brakowało.

 23. Ech…

  W ostatnich 3 latach MMA w Polsce zyskało na popularność w większości dzięki KSW (51-99% … wybierz sobie wartość tego wpływu)
  UFC w Polsce jest znane, może dla 10-100 tys. ludzi w tym kraju?

  Obecnie stricte sportową galę KSW oglądało średnio 1,5 mln ludzi.
  Pierwsza gala KSW(bez celebrytów) transmitowana w polsacie również miała przyzwoity wynik.
  UFC ma swój wpływ tam gdzie organizuje gale, w Polsce ich nie organizuje, więc wpływ jest marginalny tylko dla fanów głębiej zainteresowanych, którzy szukają czegoś o tym sporcie, a nie w stylu „O KSW leci w polsacie, popatrzę sobie, jak się leją”

  UFC urosło do potentata PPV, ale nie w Polsce, nasz rynek jest zupełnie inny od amerykańskiego, w ogóle polska kultura póki co nie daje gwarancji na zrobienie jakiegokolwiek PPV w „standardowych cenach rynku amerykańskiego”, zobaczymy jak Adamek wypadnie z swoją walką za 10 zł.

  MMA możemy oglądać… otwarty dostęp w polskiej telewizji daje tylko polsat główny z transmisją raz na 3/4 miesiące „dużą galą KSW”.

  Co do braku logiki już tłumaczę, to Ty napisałeś, że dzięki UFC jest innym na świecie łatwiej robić galę. Tu odnoszę się do tego, że UFC na tworzenie nowych gal w Polsce(też na świecie) ma marginalny wpływ o czym powiedziałem, wyżej gdyż, to zasługa głównie KSW.

  I teraz punkt zgodny – tak dzięki KSW innym w Polsce robi się gale lepiej, co podkreślam od dłuższego czasu.

  Co do mody na MMA, w USA na pewno, tam nawet jest moda na UFC, a nie na samo MMA 😉

  Po prostu nie wierzę, że Polsat interesował sie UFC… sądzę, że operacja KSW była dużo wcześniej omawiana, i Polsat wiedział wcześniej, że Pudzian ma zamiar wejść na KSW, stąd też musieli przybliżyć jakąś wcześniejszą galę bez Mariusza, dlatego uważam, że to UFC na Polsat nie miało praktycznie żadnego wpływu, jeśli już jakiś miało, to dopiero po zdobyciu mocnej pozycji KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.