Dzisiejsza gala ruszy o 18:30 a wyniki, wywiady i relacje jak zwykle znajdziecie na naszej stronie. Podczas ważenia Danny Taylor przekroczył dozwolony limit o 2 kilogramy a Chris Barnett nie dojechał na czas. W środku wideo z wczorajszej ceremonii.

Walka wieczoru:
Open.: Michał Kita (109 kg) vs. Chris Barnett (nieobecny)

Pozostałe:
77 kg.: Łukasz Chlewicki (77,0 kg) vs. Danny Taylor (79,0 kg)
77 kg.: Paweł Ostasz (70,0 kg) vs. Alex Black (70,0 kg)
Open.: Temistokles Teresiewicz (109 kg.) vs. Jacek Czajczyński (121 kg)
84 kg.: Marcin Bandel (84,0 kg) vs. Krzysztof Morzyszek (84,0 kg)
77 kg.: Paweł Pawlak (77,0 kg) vs. Shamil Ilyasov (77,0 kg)
70 kg.: Bartłomiej Kopera (66,0 kg) vs. Kamil Łebkowski (66,0 kg)

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

9 KOMENTARZE

  1. Na koniec warto podkreślić kilka rzeczy związanych z przylotem Chrisa Barnetta, który nie dotarł na konferencję, a do Polski wylatywał w piątek w nocy. Z tego co wiemy wreszcie mu się to udało, bo wcześniej miał problemy paszportowe z przedłużeniem ważności dokumentu i na ostatnią chwilę odbierał dokument na Florydzie skąd leciał do Polski. Jego rywal Michał Kita utknął w korkach jadąc ze Śląska i dotarł tuż po konferencji do NoBo <nbsp style=”color: rgb(54, 54, 54); font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 16px; background-color: rgb(255, 255, 255); „></nbsp>Hotel. Główny bohater wieczoru, martwił się czy Amerykanin dotrze i czy będzie miał limit 120 kg, który jest obowiązkowy dla nich obu. Jak nam powiedział, ta walka jest dla niego ważna, jest przygotowany typowo "pod tego przeciwnika" i chce by Amerykanin wywiązał się z kontraktu i limitu.

     

    z onetu

  2. Waaaar Morzyszek! Ale zbił wagę:D Kurna zabiję jak odwołają galę przez jakiegoś grubasa z USA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.