wjanusz

(Fot. FEN)

Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć kolejny pojedynek w formule MMA do jakiego dojdzie podczas gali FEN 8 „Summer Edition” w Kołobrzegu, w dniu 31-go lipca 2015. Zmierzą się w nim dwaj zawodnicy wagi półciężkiej (do 93 kg) Wojciech „Kulkinio” Janusz reprezentujący klub Berserker’s Team Szczecin i Marcin Wójcik z GŁD Team Piła. Jest to jedno z najbardziej interesujących starć letniej edycji gali Fight Exclusive Night.

25-letni Wojciech Janusz to podopieczny słynnego trenera Piotra Bagińskiego i jeden z najbardziej utalentowanych grapplerów szczecińskiego klubu. Był wielokrotnym Mistrzem Polski w Brazylijskim Ju-Jitsu i Mistrzem Polski ADCC w Submission Fighting. „Kulkinio” udanie debiutował na FEN 7 w Bydgoszczy pokonując błyskawicznie Andrzeja Piątkowskiego, co zjednało mu przychylność fanów. Wojciech Janusz waży 93 kg i mierzy 183 cm, a na jego koncie widnieją 4 zwycięstwa i brak porażek. Jego marzeniem jest zostać pierwszym mistrzem FEN w kategorii do 93 kg. Trenerzy upatrują w nim zawodnika światowego formatu.

Marcin Wójcik ma blisko 26 lat i będzie to jego pierwsza walka dla Fight Exclusive Night. Mimo to zawodnik z Piły jest bardzo doświadczony, a pierwszy zawodowy pojedynek toczył już w 2007 roku. Trzy swoje ostatnie walki wygrał w imponującym stylu pokonując przed czasem swoich rywali. Wójcik imponuje przygotowaniem fizycznym i świetnymi umiejętnościami stójkowymi. Jego bilans to 5 zwycięstw i 4 porażki. Waży 95 kg i mierzy 186 cm. Jak sam mówi o sobie: „Do tego co robię podchodzę w 100% profesjonalnie, nie ma tu miejsca na zwątpienie lub chwile zawahania, mam nadzieję, że gdy już będę miał okazję pokazać to co potrafię, moje umiejętności zostaną docenione. W przyszłości chciałbym zostać numerem jeden w swojej kategorii wagowej. Wierzę, iż dostanę szansę walk o najwyższe trofea organizacji FEN”.

„To jedno z najciekawszych zestawień na jakie zdecydowała się nasza organizacja. Wierzymy, że ten derbowy pojedynek zawodników z północno-zachodniej Polski odbije się szerokim echem w polskim światku MMA i pozwoli nam wykreować w przyszłości kandydata do pasa mistrza. Obok Marcina Zontka i Macieja Browarskiego ci zawodnicy mogą stanowić o sile dywizji półciężkiej nie tylko w naszej organizacji, ale i w Europie. Są jeszcze młodzi i głodni sukcesu. W naszej organizacji będą mogli spełniać swoje sportowe cele i marzenia. Zapraszam nad Polskie Morze na ich walkę.” – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes organizacji Fight Exclusive Night.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.