Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o zmianie w karcie walk nadchodzącej gali FEN 9 „Go For It”, która  odbędzie się w sobotę 7-go listopada w hali „Orbita” we Wrocławiu. Niestety z powodu kontuzji wycofany musiał zostać Paweł Kiełek z Olsztyna a nowym rywalem wrocławianina Jakuba Boczka w formule MMA będzie Michał Golasiński reprezentujący klub Contender Kamienna Góra. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej do 77 kg.

Michał Golasiński ma 27 lat a swoją przygodę z MMA od amatorskich występów w 2012 i 2013 roku. Później trafił na zawodowe areny. Mimo porażki w debiucie później przyszły trzy zwycięstwa z rzędu. Trzecie było zarazem debiutem w Fight Exclusive Night, gdzie fighter z Kamiennej Góry pokonał silnego Patryka Paducha z Wrocławia. W ostatniej walce jednak musiał uznać wyższość silnego Rafał Lewonia. Na zawodowym ringu 3 razy wygrywał i 3 razy schodził pokonany. Golasiński mierzy 180 cm i waży 77 kg.

Jego rywal Jakub Boczek to bardzo doświadczony 27-letni zawodnik, który pierwszą walkę toczył już w 2008 roku z aktualnym mistrzem KSW Borysem Mańkowskim. Karierę rozpoczął w Opolu pod okiem znanego polskiego zawodnika wagi ciężkiej, Damiana Grabowskiego. W dwóch ostatnich pojedynkach utalentowany grappler zwyciężył z krajowymi rywalami: Tomaszem Dybowskim i Michałem Boduszkiem. Boczek jest trenerem w klubie Fight Lab Wrocław, a także współpracuje z Pawłem Szubartem z Boi Team Wrocław. Mierzy 178 cm i waży 77 kg. Na zawodowej arenie wygrał 5 walk, 4 razy poniósł porażkę oraz jeden raz zremisował.

Niestety kontuzja Pawła Kiełka pokrzyżowała nam plany, ale nieszczęście jednych jest szczęściem innych i Michał Golasiński dostaje u nas kolejną szansę. Poza tym w tej kategorii mamy bogactwo wyboru i nieskromnie powiem, że walczą w niej najlepsi polscy zawodnicy. Derbowy dolnośląski pojedynek to dodatkowa dawka emocji dla widzów z Wrocławia i okolic” – mówi Paweł Jóźwiak prezes FEN.

 

29 KOMENTARZE

 1. Odlajkuj.

  Troche głupio bo Def ma mało lajków:(

  Coś Paweł nie ma szczęścia ostatnio. Mam nadzieje że to przypadek a nie słabsza forma spowodowana czymś innym.

 2. Mam nadzieję, że to pechowy zbieg okoliczności, ale już wypowiedzi Pawła po porażce z Romanem sprawiły, że zacząłem myśleć o nim jako o takim typie zawodnika, ktorego porażki niekoniecznie budują i motywuja.

 3. Nie wiem, nie znam sie, ale czy wstrzas mozgu to nie jest kwestia dnia/dwoch?

  Od wczoraj w mma jesteś?

 4. Nie wiem, nie znam sie, ale czy wstrzas mozgu to nie jest kwestia dnia/dwoch?

  Nie, Duffy też został wycofany poprzez wstrząśnienie.

 5. Od wczoraj w mma jesteś?

  Pytam po prostu.

  Nie, Duffy też został wycofany poprzez wstrząśnienie.

  Ale Duffy wypadl 2 dni przed walka, a tu do walki jeszcze czasu jest troche.

 6. Ale Duffy wypadl 2 dni przed walka, a tu do walki jeszcze czasu jest troche.

  Czasu jeszcze trochę jest, ale przez to wstrząśnienie Paweł nie będzie mógł ćwiczyć przez dość długi okres. Nie wiem, jak poważne to było, ale 2 tygodnie przerwy na spokojnie.

 7. Czasu jeszcze trochę jest, ale przez to wstrząśnienie Paweł nie będzie mógł ćwiczyć przez dość długi okres. Nie wiem, jak poważne to było, ale 2 tygodnie przerwy na spokojnie.

  Po nokaucie zawieszają na ile, 3 miechy?

 8. Po nokaucie zawieszają na ile, 3 miechy?

  90 dni to bodajże najczęstsze, choć są też bezterminowe, kiedy fighter musi poddać się dodatkowym badaniom (np Moczida po walce z Romero)

 9. Pytam po prostu.

  Ale Duffy wypadl 2 dni przed walka, a tu do walki jeszcze czasu jest troche.

  Skoro walczyć nie może to przygotowywać się też nie bardzo. Objawy wstrząśnienia mózgu utrzymują się kilka dni, w gorszych przypadkach nawet tygodni.

 10. 90 dni to bodajże najczęstsze, choć są też bezterminowe, kiedy fighter musi poddać się dodatkowym badaniom (np Moczida po walce z Romero)

  Dokładnie a to młody chłopak-nie warto go niszczyć.

 11. Dokładnie a to młody chłopak-nie warto go niszczyć.

  Wstrząśnienia nigdy nie miałem, ale po knockdownie łeb mnie napierdzielał i to srogo przez kilka godzin.

  Dobrze, że dmuchają na zimne, zdrowie najważniejsze, a Paweł jeszcze ma mnóstwo czasu na kolejne walki.

 12. Wstrząśnienia nigdy nie miałem, ale po knockdownie łeb mnie napierdzielał i to srogo przez kilka godzin.

  Dobrze, że dmuchają na zimne, zdrowie najważniejsze, a Paweł jeszcze ma mnóstwo czasu na kolejne walki.

  Ja miałem po wynoszonej szarży na zmrożoną ziemię i to dwukrotnie, w krótkim odstępie czasu, wszyscy potwierdzą że efekty są widoczne do dziś;)

 13. Paweł rozpoczął studia od października? Bo miał chyba iść na ekonomię dzienną na UWM. Jeśli poszedł – to przejebane trochę teraz tak funkcjonować…

 14. Lipa jak chuj i tyle powiem. Wracaj do walk Paweł, bo do zdrowia i treningów to nie problem wrócić w MMA, gorzej właśnie z powrotami do aktywnego walczenia.

 15. Troche głupio bo Def ma mało lajków:(

  Coś Paweł nie ma szczęścia ostatnio. Mam nadzieje że to przypadek a nie słabsza forma spowodowana czymś innym.

  Pewnie dietą :crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.