kielek1

Niestety, nie mamy dobrych informacji dla fanów Pawła Kiełka (MMA 6-2-1). Olsztynianin nie zawalczy na gali FEN 12. Czołowa polska organizacja nie znalazła odpowiedniego zastępstwa za Dawida Drobinę, który wcześniej wycofał się z walki z Kiełkiem z powodu problemów ze zdrowiem. Tak Paweł komentuje zaistniałą sytuację na swoim profilu na Facebooku:

Niestety.. Piątek 13 okazał się dla mnie niezwykle pechowy! Właśnie tego dnia dowiedziałem się, że NIE ZAWALCZĘ na gali FEN 12. Mój przeciwnik wycofał się z udziału w walce, a organizatorzy pomimo prób nie znaleźli mi zastępstwa godnego Dawida. Przede wszystkim jest to smutna sytuacja dla mnie i moich finansów, ponieważ o tym się nie mówi, ale przygotowania do walki to nie tylko wyrzeczenia, dieta i treningi, to są również ogromne finanse! Dlatego z tego miejsca dziękuję moim sponsorom, za to, że są ze mna mimo wszystko i to dzięki nim mogę pozwolić sobie na takie przygotowania! Mam wielką nadzieję zawalczyć w jak najszybciej.

Gala Fight Exclusive Night 12 odbędzie się 20 maja we Wrocławiu.

25 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję że FEN wypłaci cześć gaży Pawłowi, przynajmniej te koszty przygotowan bo tu nie ma winy chłopaka . Panowie redaktorzy podpytacie o to Prezesa Jóźwiaka przed albo po gali.

 2. Karton323

  Faktycznie słabo będzie gdyby kompletnie nic Kiełkowi nie odpalili.

  Możliwe, że w kontrakcie jest jakiś podpunkcik, w którym jest coś na temat takich sytuacji. Ciekawe ciekawe.

 3. Według mnie powinno sie wypłacać podstawe w takich przypadkach. Zawodnik był gotowy (w przypadku FENu jeszcze im pewnie z 200 biletów sprzedał) to organizacja nie znalazła mu zastępstwa.

  Trzeba bylo zestawić Kielka z Boczkiem jak Cohones radziło.

 4. trpone92

  Według mnie powinno sie wypłacać podstawe w takich przypadkach. Zawodnik był gotowy (w przypadku FENu jeszcze im pewnie z 200 biletów sprzedał) to organizacja nie znalazła mu zastępstwa.

  Trzeba bylo zestawić Kielka z Boczkiem jak Cohones radziło.

  Tak było z Krzyśkiem Jotko. Przyjechał on na ważenie i musiał mieć limit. Wtedy ostał kasę ale walki nie było

 5. cRe

  Tak było z Krzyśkiem Jotko. Przyjechał on na ważenie i musiał mieć limit. Wtedy ostał kasę ale walki nie było

  Fen to nie UFC także nie wiadomo jak to oni mają.

 6. mateusz19191010

  Fen to nie UFC także nie wiadomo jak to oni mają.

  Oczywiście. Podałem tylko przykład takiej praktyki.

 7. cRe

  Oczywiście. Podałem tylko przykład takiej praktyki.

  Luzik, też można dodać, że u Jotki drugi przeciwnik wypadł bardzo krótko przed walką, a tu jeszcze cały tydzień został, no ale ogórek jest nie potrzebny dla Pawła.

 8. A Asia nie może mu załatwić kontraktu z ju ef si tak jak Conor Artemowi? Nie musiałby nawet wygrywać… ;]

 9. Czy czasem Michal Wiencek nie mowil w jakims wywiadzie ze jest w formie i czeka na propozycje? Czy wedlug wlodazy FEN to nie jest GODNE zastepstwo?

 10. Obserwatorrr

  Czy czasem Michal Wiencek nie mowil w jakims wywiadzie ze jest w formie i czeka na propozycje? Czy wedlug wlodazy FEN to nie jest GODNE zastepstwo?

  Słuszna uwaga.

 11. Przecież Wiencek nie tak dawno temu sam z powodu kontuzji musiał wycofać się z walki z Mateuszem Zawadzkim. O jakiej formie jest więc tu mowa?

 12. Wiencek dostał propozycję od FEN ale wybrał opcję walki za lepszą kasę za granicą chyba za miesiąc o ile dobrze pamiętam datę.

 13. Kurde 2 porażki pod rząd, to w sumie mogliby nawet jakiegoś wacka ściągnąć ze wschodu na odbudowe ja bym się nie obraził

 14. Nie napiszę szkoda….
  Żal bo Paweł mało walczy, a jak już zawalczy to coś nie zagra i wtapia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.