fafz
(fot. FEN)

Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o nowym pojedynku K-1 Rules jaki znajdzie się w głównej karcie walk gali FEN 9 ”Go Fo It”, która odbędzie się w sobotę 7-go listopada w hali „Orbita” we Wrocławiu. W międzynarodowym starciu wagi średniej do 77 kg zmierzą się mistrz świata K-1 i wielokrotny Mistrz Polski, Paweł Biszczak z Legnicy i pochodzący z Turcji niemiecki zawodnik, Mehmet Ali Balik.

29-letni Paweł Biszczak to jedna z największych gwiazd polskiego Kickboxingu. Wielokrotny Mistrz Polski Karate Kyokushin i wielokrotny Mistrz Polski formuły K-1 zdobył w 2014 roku tytuł Mistrza Świata podczas zawodów rozgrywanych w Anglii. Na arenie FEN występował już dwukrotnie, pokonując Janu Malkriado Cruza z Portugalii oraz Baitara Zakarię z Belgii. Biszczak trenuje pod okiem trenera Zbigniewa Prycha w Prych Team Legnica. Jego bilans zawodowych walk to 21 wygranych i tylko 3 porażki. Biszczak ma 180 cm wzrostu i waży 76 kg.

Niemiecki zawodnik, Mehmet Ali Balik o przydomku „Memogun” liczy 33 lata i był Mistrzem Europy organizacji WFCA, pięciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Niemiec. W zawodowej karierze wygrał 24 pojedynki i 8 razy schodził pokonany. Balik mierzy 184 cm i waży 79 kg.

„Paweł Biszczak to jedna z naszych największych gwiazd i dwukrotnie udowadniał swoją klasę pokonując dobrych europejskich fighterów. Tym razem jednak staje naprzeciw bardzo solidnego i twardego zawodnika, który jest jednym z najlepszych zawodników w Niemczech. Myślę, że to będzie jedna z naciekawszych walk tej gali.” – powiedział Prezes Paweł Jóźwiak.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It” są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

7 KOMENTARZE

  1. Fajne zestwienie! Chociaż mało tego K-1 na FEN-ie ostatnio. Liczę, że na następnych galach będzie trochę więcej. Jakoś tak fajnie ogląda się na przemiennie te sporty walki.

  2. Przynajmniej znaleźli tego Mehmeta, który co jakiś czas przewija się na forum… ale nazwisko nie te.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.