Krystian Pudzianowski wygrywa

Krystian Pudzianowski pokonał Radka Słodkiewicza przez TKO w drugiej rundzie po szalonej walce na gali FFF!

Pudzianowski jako pierwszy zadał celne uderzenie, rozpoczął walkę od niskiego kopnięcia. Obaj zawodnicy w pierwszych sekundach spokojnie badali się na środku klatki. W końcu agresywniej ruszył Słodkiewicz, po chwili zamieszania zawodnicy trafili do parteru, z góry był Krystian, ale walka równie szybko wróciła do stójki. Puidzanowski zaatakował kopnięciem, a Słodkiewicz trafił mocnym sierpowym, który zachwiał Krystianem. Pudzianowski trafił lewym sierpowum, i kopnięciem na korpus. W ostatnich sekundach tej odsłony Krystian sprowadził Radka do parteru, jednak po chwili zabrzmiał gong kończący rundę.

Krystian Pudzianowski agresywnie ruszył do ataku w drugiej rundzie. Zawodnicy poszli na szalone wymiany, jednak obaj twardo stali na ziemi. Obaj mieli swoje momenty przewagi w stójce, aż w końcu walka trafiła i do parteru. Z góry wylądował Krystian Pudzianowski. Na twarzy Radka pojawiło się rozcięcie i zobaczyliśmy pierwszą krew w tym starciu. Krystian zaatakował Słodkiewicza serią ciosów młotkowych, przed którymi Radek nie był w stanie aktywnie się bronić. Sędzia ringowy przerwał pojedynek i Krystian Pudzianowski zwyciężył w swoim debiucie w MMA!

18 KOMENTARZE

 1. Zaskakująco fajna bitka! Zdanie jednego z komentatorów "śmierć wisi w powietrzu" nie pasował mi do narracji gali, ale rzeczywiście zabawnie-fajnie się to oglądało. Brawo za serducho.

 2. Teraz wyobraźcie sobie walkę Pudzian vs Brat Pudziana.  Myślicie, że Kliczko vs Kliczko to był gorący temat? To źle myśleliście. Mario vs Krystian i trzeba będzie na narodowym krzesełka dostawiać!

 3. Ej, starali się, tego im odmówić nie można. Fajny freak fight na wyrównanym poziomie, takie rzeczy mogę oglądać. A pedalada połączona z ucieczką z parteru w wykonaniu Słodkiewicza? Bardzo dobra :razz:enn:

 4. Co do tytulu, to raczej "sędzia przerywa walkę po ciosach" ; ) bo żadnego nokautu to tam nie było (nawet nie blisko..), tylko pasywność ze strony Słodkiewicza. Ale jak na ciężkich freaków dali radę.

  Niestety nie wiem, czemu to oglądałem : P

 5. @Cactus tam nie było KO, szanujmy sie

  a walka dobra jak na takich koni

  Było TKO i tak jest w tekście 🙂 a wygrana przez TKO to również "znokautowanie"

 6. Słodkiewicz charakterniak nie powiem, szkoda go bo już młody (haha) Pudzian pływał jak brat i ten sam strach w oczach po 1 bule

 7. Przecież brat Pudziana miał migotanie przedsionkow

  Pudzian ma po wszystkich walkach a trenuje juz z 15 lat.

 8. Krystiana męczy chyba nawet samo oddychanie, bo na co dzień jest czerwony jak kulfon, a w trakcie walki zmienił kolor z czerwonego na fioletowy. Jeszcze jedna runda i zmieniłby pewnie stan skupienia.

 9. Idzie śladami Pudziana w dosłownym znaczeniu, po wejściu do klatki był już czerwony, a po minucie purpurowe plecy i "szklane oczy". Jest dobrze, ale cario dokładnie tak samo lipne jak brat.

 10. Ej, starali się, tego im odmówić nie można. Fajny freak fight na wyrównanym poziomie, takie rzeczy mogę oglądać. A pedalada połączona z ucieczką z parteru w wykonaniu Słodkiewicza? Bardzo dobra :razz:enn:

  Słodkiewicz potrafi uciec z parteru, a Najman jeszcze tego nie ogarnął

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.