Awantura na konferencji FFF – Trybson atakuje Najmana krzesłem

136 KOMENTARZE

 1. To mój 1 dzień po urlopie w polskim MMA – zapraszam do komentowania 😆 Trener Mirek w swoim żywiole

  Hej, bez podtekstów ani hejtu: Czym się różni FFF od Fame MMA, że o jednym robicie materiały a o drugim cisza?

 2. Hej, bez podtekstów ani hejtu: Czym się różni FFF od Fame MMA, że o jednym robicie materiały a o drugim cisza?

  K&L nie pozwolili i tyle.

 3. Mam nadzieję, że włodarze KSW potępią każdy portal, który był na tej konferencji i promuje takie rzeczy zamiast prawdziwych walk sportowych ? Przecież to uderza w środowisko, to jest pomysł bez przyszłości i co tam jeszcze… 🙂

  Mam nadzieję, że w walce o krajowe MMA panowie nie pokłócą się śmiertelnie z Polsatem, za to, że promuje taką patologię…

 4. Czym się różni FFF od Fame MMA, że o jednym robicie materiały a o drugim cisza?

  Uwaga, podaje odpowiedż: Zygmunt Solorz-Żak :Duke3d:

  :razz:ociesznymirek:

 5. Przecież Ten Srajman jest bardziej znany dla przeciętnego Janusza niż c rafonix, isamu, Polak i reszta bandy famemma razem wzięte. Więc czy będzie taka klapa to nie wiem tym bardziej że gala jest w otwartym TV.

  Jedna dobra walka i tyle, Fame MMA ma wiekszy potencjal w chuj

 6. Hej, bez podtekstów ani hejtu: Czym się różni FFF od Fame MMA, że o jednym robicie materiały a o drugim cisza?

  O Najmanie / Trybsonie pisaliśmy od lat, mimo że nie jest to produkt najwyższych lotów to jednak byli na naszym portalu wcześniej. Od 2008 roku pisaliśmy o nich jakieś 300 razy (o tym pierwszym) i 80 razy (o tym drugim). Oni zawsze byli na scenie MMA. I choć to freaki to wypromowane przez sport. Fame MMA całą swoją promocję, przynajmniej na początku oparli na pato streamerze który podobno bił swoją matkę, był oskarżany że przygarnął sobie kasę ze zbiórki itd co mnie przynajmniej mocno zniechęciło do ich produktu. Obejrzałem jednak ich 2 galę i byłem zaskoczony profesjonalną realizacją itd, walkami już mniej 🙂  Na ostatniej gali jak sami wiecie promocja była oparta na dziewczynie, która znana jest tego, że robiła loda murzynom. Wg mnie to jest jednak trochę inna sytuacja ale tak jak pisałem wcześniej, jeśli nasi czytelnicy będą tego chcieli to możliwe że o FAME MMA też będziemy pisać. Kto wie co z tego wyjdzie. Na pewno mogę uspokoić wszystkich "oburzonych" – nie mamy żadnego zakazu pisania o FAME MMA, po prostu trochę mniej to nas interesuje z racji wieku naszych redaktorów :lol:, a samo FAME MMA na pewno nic nie traci bo nie potrzebuje nas do promocji, to jest najgorętszy temat w polskim internecie w ostatnim czasie więc nic złego się im nie dzieje. Jeśli ktoś traci tutaj to raczej my że o tym nie piszemy.

 7. Myślałem, że ktoś świruje a tu naprawdę pojawia się temat na MMA Rocks. Zaznaczam, że oglądam to i komentuje wyłącznie dla Mirosława Gracie. Mistrz i mam nadzieję, że dadzą mu zarobić, bo pewnie jako jedyny w tym kabarecie zasługuje na solidną wypłatę.

 8. Nie rozumiem jak można się kłócić które gówno bardziej śmierdzi.

  Ludzie, którzy się tym jarają/oglądają taki produkt, to debile i właśnie w takich debili (spora część społeczeństwa) celują Kalwi'n'Lewi.

 9. czyli Janusz wykopi PPV czy bilet na Srajmana? XDDDD

  nawet nie odpali TV, a to, że go zna to inna bajka

  Wojtek z Wars shor to Ty

 10. O Najmanie / Trybsonie pisaliśmy od lat, mimo że nie jest to produkt najwyższych lotów to jednak byli na naszym portalu wcześniej. Od 2008 roku pisaliśmy o nich jakieś 300 razy (o tym pierwszym) i 80 razy (o tym drugim). Oni zawsze byli na scenie MMA. I choć to freaki to wypromowane przez sport. Fame MMA całą swoją promocję, przynajmniej na początku oparli na pato streamerze który podobno bił swoją matkę, był oskarżany że przygarnął sobie kasę ze zbiórki itd co mnie przynajmniej mocno zniechęciło do ich produktu. Obejrzałem jednak ich 2 galę i byłem zaskoczony profesjonalną realizacją itd, walkami już mniej 🙂  Na ostatniej gali jak sami wiecie promocja była oparta na dziewczynie, która znana jest tego, że robiła loda murzynom. Wg mnie to jest jednak trochę inna sytuacja ale tak jak pisałem wcześniej, jeśli nasi czytelnicy będą tego chcieli to możliwe że o FAME MMA też będziemy pisać. Kto wie co z tego wyjdzie. Na pewno mogę uspokoić wszystkich "oburzonych" – nie mamy żadnego zakazu pisania o FAME MMA, po prostu trochę mniej to nas interesuje z racji wieku naszych redaktorów :lol:, a samo FAME MMA na pewno nic nie traci bo nie potrzebuje nas do promocji, to jest najgorętszy temat w polskim internecie w ostatnim czasie więc nic złego się im nie dzieje. Jeśli ktoś traci tutaj to raczej my że o tym nie piszemy.

  Dziękuje serdecznie, ze odpowiedź i wyjaśnienie.

 11. O Najmanie / Trybsonie pisaliśmy od lat, mimo że nie jest to produkt najwyższych lotów to jednak byli na naszym portalu wcześniej. Od 2008 roku pisaliśmy o nich jakieś 300 razy (o tym pierwszym) i 80 razy (o tym drugim). Oni zawsze byli na scenie MMA. I choć to freaki to wypromowane przez sport. Fame MMA całą swoją promocję, przynajmniej na początku oparli na pato streamerze który podobno bił swoją matkę, był oskarżany że przygarnął sobie kasę ze zbiórki itd co mnie przynajmniej mocno zniechęciło do ich produktu. Obejrzałem jednak ich 2 galę i byłem zaskoczony profesjonalną realizacją itd, walkami już mniej 🙂  Na ostatniej gali jak sami wiecie promocja była oparta na dziewczynie, która znana jest tego, że robiła loda murzynom. Wg mnie to jest jednak trochę inna sytuacja ale tak jak pisałem wcześniej, jeśli nasi czytelnicy będą tego chcieli to możliwe że o FAME MMA też będziemy pisać. Kto wie co z tego wyjdzie. Na pewno mogę uspokoić wszystkich "oburzonych" – nie mamy żadnego zakazu pisania o FAME MMA, po prostu trochę mniej to nas interesuje z racji wieku naszych redaktorów :lol:, a samo FAME MMA na pewno nic nie traci bo nie potrzebuje nas do promocji, to jest najgorętszy temat w polskim internecie w ostatnim czasie więc nic złego się im nie dzieje. Jeśli ktoś traci tutaj to raczej my że o tym nie piszemy.

  Użytkownik z oficjalną rangą FAME MMA pierdzi w pasiaki w ZK Cohones. Czy jest więźniem politycznym? Czy może liczyć na ułaskawienie? Tyle starć freaków się odbyło, gala FFF coraz bliżej, a administrator rankingu Dywizji Frikfajt zbanowany, lud Cohones domaga się aktualizacji drabinek!

  @defthomas masz na forum moc sprawczą, uwolnij Pana Macieja. #freepanmaciej

 12. Nie mam ochoty na dyskusję lub bycie obrażanym przez foliarzy, u nas dużo można ale jak ktoś sprawia że odechciewa mi się przebywać na swoim własnym forum / portalu to przeważnie jest to koniec naszej wspólnej historii.

 13. Dlaczego wciąż nie odnieśliście się do afery końskiej? Nawet kostyra dorzucił swoje dwa grosze, a naród chce znać prawdę.

 14. Hej, bez podtekstów ani hejtu: Czym się różni FFF od Fame MMA, że o jednym robicie materiały a o drugim cisza?

  mialem wlasnie to pisac hahah dokladnie to samo 😛

 15. Oficer prowadzący zadzwonił i już mamy artykuły, nagrania z freak fajt federejszyn ? Fame mma to gówno i patologia, ale FFF jest ok, bo oficer prowadzący sypnął kasą ?

  :korwinstupid::waldeklaugh::waldeklaugh::deniroclap::deniroclap::deniroclap::deniroclap:

 16. Ktoś mi wytłumaczy co to za nowy przekręt? Czy polsat na prawdę jest takim gównem nieogarniętym, że organizuje galę z main eventem z najmanem w roli głównej? Przecież podobno parę dni temu mu rękę urwało i ma poważną kontuzję, a tutaj gala mma miesiąc później :juanlaugh:Rozumiem, że trybson tam przylazł, bo ma darmową publiczkę, nie zważając na to czy będzie walka, czy jej nie będzie. Ale co za ułom to organizuje z myślą, że wszystko odbędzie się cacy i że to dobry pomysł? :siara:

  W polsacie jak w lesie kurwa… Od 10 lat ten sam cyrk, pudziany najmany i tak w kółko…

  Zapewne będzie tak, że najman odwoła walkę, albo tym razem powie ziomkom, żeby obstawiali na kontuzję w 3 rundzie :jarolaugh:

 17. Hej, bez podtekstów ani hejtu: Czym się różni FFF od Fame MMA, że o jednym robicie materiały a o drugim cisza?

  Nie pisz takich rzeczy bo będzie ban

 18. Ktoś mi wytłumaczy co to za nowy przekręt? Czy polsat na prawdę jest takim gównem nieogarniętym, że organizuje galę z main eventem z najmanem w roli głównej? Przecież podobno parę dni temu mu rękę urwało i ma poważną kontuzję, a tutaj gala mma miesiąc później :juanlaugh:Rozumiem, że trybson tam przylazł, bo ma darmową publiczkę, nie zważając na to czy będzie walka, czy jej nie będzie. Ale co za ułom to organizuje z myślą, że wszystko odbędzie się cacy i że to dobry pomysł? :siara:

  W polsacie jak w lesie kurwa… Od 10 lat ten sam cyrk, pudziany najmany i tak w kółko…

  Zapewne będzie tak, że najman odwoła walkę, albo tym razem powie ziomkom, żeby obstawiali na kontuzję w 3 rundzie :jarolaugh:

  Na prawdę Cię to dziwi? To spójrz sobie na ramówkę Polsatu, skoro w programach typu pamiętniki z wakacji "aktorzy" z u licy rozstrzygają kto nasrał do bidetu to dlaczego nie pokazać ludziom Najmana zbierającego oklep od innej gwiazdy tego typu programów szeroko pojętego przemysłu rozrywkowego?

 19. Stenogram rozmowy z moją babcią:

  – Babciu będziesz oglądać na Polsacie jak Najman dostaje wciry?

  – Ten co go Pudzian nabił?

  – Tak

  – Będę

  :beczka:

 20. Jeszcze jeden z występujących potwierdził że za dużo jest błazenady w naszym MMA na konferencji i Oni teraz pokażą prawdziwy sport ! Czekam z niecierpliwością ! Oby do 8 Czerwca !

 21. O Najmanie / Trybsonie pisaliśmy od lat, mimo że nie jest to produkt najwyższych lotów to jednak byli na naszym portalu wcześniej. Od 2008 roku pisaliśmy o nich jakieś 300 razy (o tym pierwszym) i 80 razy (o tym drugim). Oni zawsze byli na scenie MMA. I choć to freaki to wypromowane przez sport. Fame MMA całą swoją promocję, przynajmniej na początku oparli na pato streamerze który podobno bił swoją matkę, był oskarżany że przygarnął sobie kasę ze zbiórki itd co mnie przynajmniej mocno zniechęciło do ich produktu. Obejrzałem jednak ich 2 galę i byłem zaskoczony profesjonalną realizacją itd, walkami już mniej 🙂  Na ostatniej gali jak sami wiecie promocja była oparta na dziewczynie, która znana jest tego, że robiła loda murzynom. Wg mnie to jest jednak trochę inna sytuacja ale tak jak pisałem wcześniej, jeśli nasi czytelnicy będą tego chcieli to możliwe że o FAME MMA też będziemy pisać. Kto wie co z tego wyjdzie. Na pewno mogę uspokoić wszystkich "oburzonych" – nie mamy żadnego zakazu pisania o FAME MMA, po prostu trochę mniej to nas interesuje z racji wieku naszych redaktorów :lol:, a samo FAME MMA na pewno nic nie traci bo nie potrzebuje nas do promocji, to jest najgorętszy temat w polskim internecie w ostatnim czasie więc nic złego się im nie dzieje. Jeśli ktoś traci tutaj to raczej my że o tym nie piszemy.

  Ja mam to głęboko w dupie o czym piszecie, a o czym nie. Mamy wolny rynek, możecie robić co uważacie za słuszne. 🙂 Ale to tłumaczenie nie przekonałoby nawet przekonanego. Pondro.

 22. Na prawdę Cię to dziwi? To spójrz sobie na ramówkę Polsatu, skoro w programach typu pamiętniki z wakacji "aktorzy" z u licy rozstrzygają kto nasrał do bidetu

  Ale to są programy w ramówce skrojone pod emerytów, czyli jest to sensowne posunięcie. Przecież tego gówna w stylu w11 w godzinach przed/po południu nie ogląda nikt poniżej 55 roku życia. A mi bardziej chodzi o to, że ta gala się na bank posypie.

 23. I tak 90% pisujących tutaj userów obejrzy ten "event", nie próbujcie nawet zaprzeczać. Im więcej hejtu, negatywnych komentarzy, bluzg nawołujących do zaprzestania rozpowszechniania treści związanych z FFF tym oglądalność i zainteresowanie będzie większe. Machina promocyjna ruszyła, a z racji, że będę na ACA w Łodzi to pewnie nie obejrzę ale oczywiście gdybym mógł to odpaliłbym odbiornik nadający to zacne wydarzenie i kulturalnie się przy oglądaniu najebał. Nie mówię, że na ACA tego nie zrobię ale przy FFF to należy inaczej bym do tego nie podszedł xd

 24. O Najmanie / Trybsonie pisaliśmy od lat, mimo że nie jest to produkt najwyższych lotów to jednak byli na naszym portalu wcześniej. Od 2008 roku pisaliśmy o nich jakieś 300 razy (o tym pierwszym) i 80 razy (o tym drugim). Oni zawsze byli na scenie MMA. I choć to freaki to wypromowane przez sport. Fame MMA całą swoją promocję, przynajmniej na początku oparli na pato streamerze który podobno bił swoją matkę, był oskarżany że przygarnął sobie kasę ze zbiórki itd co mnie przynajmniej mocno zniechęciło do ich produktu. Obejrzałem jednak ich 2 galę i byłem zaskoczony profesjonalną realizacją itd, walkami już mniej 🙂  Na ostatniej gali jak sami wiecie promocja była oparta na dziewczynie, która znana jest tego, że robiła loda murzynom. Wg mnie to jest jednak trochę inna sytuacja ale tak jak pisałem wcześniej, jeśli nasi czytelnicy będą tego chcieli to możliwe że o FAME MMA też będziemy pisać. Kto wie co z tego wyjdzie. Na pewno mogę uspokoić wszystkich "oburzonych" – nie mamy żadnego zakazu pisania o FAME MMA, po prostu trochę mniej to nas interesuje z racji wieku naszych redaktorów :lol:, a samo FAME MMA na pewno nic nie traci bo nie potrzebuje nas do promocji, to jest najgorętszy temat w polskim internecie w ostatnim czasie więc nic złego się im nie dzieje. Jeśli ktoś traci tutaj to raczej my że o tym nie piszemy.

  To zacznijcie pisac newsy bo 216 stron z tematu Fame mma oznacza zainteresowanie ta federacja 🙂 a poki co slabo to wyglada ze o Fame nic nie napisaliscie a pojawila sie ta tania podrobka w postaci w FFF i odrazu piszecie.

 25. O Najmanie / Trybsonie pisaliśmy od lat, mimo że nie jest to produkt najwyższych lotów to jednak byli na naszym portalu wcześniej. Od 2008 roku pisaliśmy o nich jakieś 300 razy (o tym pierwszym) i 80 razy (o tym drugim). Oni zawsze byli na scenie MMA. I choć to freaki to wypromowane przez sport. Fame MMA całą swoją promocję, przynajmniej na początku oparli na pato streamerze który podobno bił swoją matkę, był oskarżany że przygarnął sobie kasę ze zbiórki itd co mnie przynajmniej mocno zniechęciło do ich produktu. Obejrzałem jednak ich 2 galę i byłem zaskoczony profesjonalną realizacją itd, walkami już mniej 🙂  Na ostatniej gali jak sami wiecie promocja była oparta na dziewczynie, która znana jest tego, że robiła loda murzynom. Wg mnie to jest jednak trochę inna sytuacja ale tak jak pisałem wcześniej, jeśli nasi czytelnicy będą tego chcieli to możliwe że o FAME MMA też będziemy pisać. Kto wie co z tego wyjdzie. Na pewno mogę uspokoić wszystkich "oburzonych" – nie mamy żadnego zakazu pisania o FAME MMA, po prostu trochę mniej to nas interesuje z racji wieku naszych redaktorów :lol:, a samo FAME MMA na pewno nic nie traci bo nie potrzebuje nas do promocji, to jest najgorętszy temat w polskim internecie w ostatnim czasie więc nic złego się im nie dzieje. Jeśli ktoś traci tutaj to raczej my że o tym nie piszemy.

  Ja tam trzymam kciuki, żebyście mieli w dupie co myślą inni i pisali o kim chcecie. W drugą stronę trzymam kciuki żebyście z fasonem wysłuchali i przyjęli, że komuś to nie pasuje (tu fason też wskazany).

  Uszanowanie

 26. Jestem niedomyślny, po co? :v

  Zapomniałem o xddddd

  Po co ? Nie mam pojęcia , strzele chuj tam, ciagotki masochistyczne?

 27. Ja tam trzymam kciuki, żebyście mieli w dupie co myślą inni i pisali o kim chcecie. W drugą stronę trzymam kciuki żebyście z fasonem wysłuchali i przyjęli, że komuś to nie pasuje (tu fason też wskazany).

  Uszanowanie

  Dzięki, staramy się :beer:

 28. Osobiście raczej nie zobaczę FFF (chyba że dodadzą jakieś naprawdę ciekawe freak fighty bo póki co nic interesującego), szczerze wolę FAME MMA może dlatego że więcej siedzę w internecie niż przed TV

 29. To zacznijcie pisac newsy bo 216 stron z tematu Fame mma oznacza zainteresowanie ta federacja 🙂 a poki co slabo to wyglada ze o Fame nic nie napisaliscie a pojawila sie ta tania podrobka w postaci w FFF i odrazu piszecie.

  Mnie nadal razi promowanie eventu dziewuchą, która zaistniała tylko dlatego, że uprawiała miłość oralną z autobusem Afroamerykanów. Można napisać, że Trybson niby też się niczym podobnym nie wsławił, ale jest różnica między tym, że on swoje bzdety pokazywał w telewizji prywatnej, którą ma miliony osób i wszystko to było jak grzeczna bajka w porównaniu ze zdjęciami Linkiewicz, która wciągała fetę z członków czarnych braci. No i o Trybsonie pisaliśmy wiele razy, jest to Freak do przyjęcia, jak Wujek Samo Zło, nieszkodliwy. Także może to i słabo wygląda, że o Fame nic nie napisaliśmy, a o FFF piszemy, ale jeśli się naprawdę przyjrzysz i to nie z chęcią "O KUR#%, NIE PISZECIE O JEDNYM, A TO DRUGIE TO JEST TAKIE SAMO!!!", to może zauważysz, że jednak te dwa eventy się zasadniczo różnią i choć skala żenady jest podobna, to jednak różnice są kolosalne w odbiorze, produkcji i targecie obu gal. Jeśli myślisz, że obie gale celują w ten sam target to się po prostu nie znasz. I tak jak Def i wielokrotnie ja pisałem: Jeśli dojdzie do tego, że nie będzie wyboru i nasi czytelnicy zaczną odchodzić bo nie piszemy o FAME lub konkurencja wzrośnie nam na tyle, przez to, że pisze o FAME a my nie, to i ta organizacja się u nas pojawi, choć dla mnie będzie to trochę nie w smak. Nic jednak nie zdziałam z wolą ludu i będę musiał się dostosować, dokształcając się kim są ci YouTuberzy tam występujący.

 30. O Najmanie / Trybsonie pisaliśmy od lat, mimo że nie jest to produkt najwyższych lotów to jednak byli na naszym portalu wcześniej. Od 2008 roku pisaliśmy o nich jakieś 300 razy (o tym pierwszym) i 80 razy (o tym drugim). Oni zawsze byli na scenie MMA. I choć to freaki to wypromowane przez sport. Fame MMA całą swoją promocję, przynajmniej na początku oparli na pato streamerze który podobno bił swoją matkę, był oskarżany że przygarnął sobie kasę ze zbiórki itd co mnie przynajmniej mocno zniechęciło do ich produktu. Obejrzałem jednak ich 2 galę i byłem zaskoczony profesjonalną realizacją itd, walkami już mniej 🙂  Na ostatniej gali jak sami wiecie promocja była oparta na dziewczynie, która znana jest tego, że robiła loda murzynom. Wg mnie to jest jednak trochę inna sytuacja ale tak jak pisałem wcześniej, jeśli nasi czytelnicy będą tego chcieli to możliwe że o FAME MMA też będziemy pisać. Kto wie co z tego wyjdzie. Na pewno mogę uspokoić wszystkich "oburzonych" – nie mamy żadnego zakazu pisania o FAME MMA, po prostu trochę mniej to nas interesuje z racji wieku naszych redaktorów :lol:, a samo FAME MMA na pewno nic nie traci bo nie potrzebuje nas do promocji, to jest najgorętszy temat w polskim internecie w ostatnim czasie więc nic złego się im nie dzieje. Jeśli ktoś traci tutaj to raczej my że o tym nie piszemy.

  Widzę, że podczas urlopu przygotowałeś się z odpowiedzią na to oczywiste pytanie 🙂

 31. Chodź  fightcard fff nie jest za ciekawy i jakoś mnie nie rusza  to napewno ma więcej  związanego z sportem niż Fame Mma  w której walce wieczoru walczy typiara co robiła loda połowie Afryki.

 32. wszystko to było jak grzeczna bajka w porównaniu ze zdjęciami Linkiewicz, która wciągała fetę z członków czarnych braci

  Panie Tomaszu stop! Z czarnymi braćmi w autobusie się jebała i ciągnęła, a szczura wciągała z białego siura w kiblu. Nie oczerniajmy czarnych braci:awesome:

 33. Panie Tomaszu stop! Z czarnymi braćmi w autobusie się jebała i ciągnęła, a szczura wciągała z białego siura w kiblu. Nie oczerniajmy czarnych braci:awesome:

  A to przepraszam, nie znam aż tak dobrze faktów :v No ale w każdym razie puenta jest taka, że to jest to samo przecież i jak śmiemy nie pisać o Fame 😀

 34. Rozumiem, że teraz następna gala Fame MMA zagości w newsach MMARocks, kej es dablju w POLSCE zerżnęło pomysł od Fame, którzy to byli 1 w Pl z całą kartą walk "gwiazd".

 35. Strażnik moralności przemówił :najmancoty:

  Sądząc po sztywności kręgosłupa tego Pana to jeszcze będzie to komentował i cmokał z zachwytu.

 36. Hej, bez podtekstów ani hejtu: Czym się różni FFF od Fame MMA, że o jednym robicie materiały a o drugim cisza?

  Nie usprawiedliwiaj się zadając pytanie. Pierwsza zasada szczerej dyskusji

  :razz:utinlaugh:

  P.S. Polskiego "Nejmana" już bark nie boli :korwinwhat:

 37. Mnie nadal razi promowanie eventu dziewuchą, która zaistniała tylko dlatego, że uprawiała miłość oralną z autobusem Afroamerykanów. Można napisać, że Trybson niby też się niczym podobnym nie wsławił, ale jest różnica między tym, że on swoje bzdety pokazywał w telewizji prywatnej, którą ma miliony osób i wszystko to było jak grzeczna bajka w porównaniu ze zdjęciami Linkiewicz, która wciągała fetę z członków czarnych braci. No i o Trybsonie pisaliśmy wiele razy, jest to Freak do przyjęcia, jak Wujek Samo Zło, nieszkodliwy. Także może to i słabo wygląda, że o Fame nic nie napisaliśmy, a o FFF piszemy, ale jeśli się naprawdę przyjrzysz i to nie z chęcią "O KUR#%, NIE PISZECIE O JEDNYM, A TO DRUGIE TO JEST TAKIE SAMO!!!", to może zauważysz, że jednak te dwa eventy się zasadniczo różnią i choć skala żenady jest podobna, to jednak różnice są kolosalne w odbiorze, produkcji i targecie obu gal. Jeśli myślisz, że obie gale celują w ten sam target to się po prostu nie znasz. I tak jak Def i wielokrotnie ja pisałem: Jeśli dojdzie do tego, że nie będzie wyboru i nasi czytelnicy zaczną odchodzić bo nie piszemy o FAME lub konkurencja wzrośnie nam na tyle, przez to, że pisze o FAME a my nie, to i ta organizacja się u nas pojawi, choć dla mnie będzie to trochę nie w smak. Nic jednak nie zdziałam z wolą ludu i będę musiał się dostosować, dokształcając się kim są ci YouTuberzy tam występujący.

  A mnie i Jurasa oburzają bardziej konfidenci których promujecie niż niegroźne dupodajki z zasięgami, co to za chujowe wyliczanki co jest bardziej niesmaczne?

  Hipokryzja lewel lewandowski jak już napisano, bo te wszystkie wyjątki których się brzydzicie macie takich samych odpowiedników u konkurencji tylko na siłe próbujecie wmówić jakieś bajki, że przez jednostki coś jest gorsze a jest tym samym. Przestańcie męczyć tymi tłumaczeniami z dupy i dajcie znak równości między tymi dwoma najlepszymi federacjami w Polsce którymi będą w niedalekiej przyszlości

 38. Chyba na ostatnią chwilę był składany ten "projekt". Plakat fatalny, strony równie tragiczna… Walki też badziewiaste, ale tego można się było spodziewać – już FameMMA pokazało, że polskich "promotorów" nie stać na prawdziwych freaków i muszą się ratować jakimiś obszczymurami z youtuba.

 39. Rozumiem, że teraz następna gala Fame MMA zagości w newsach MMARocks, kej es dablju w POLSCE zerżnęło pomysł od Fame, którzy to byli 1 w Pl z całą kartą walk "gwiazd".

  Nie mamy żadnego obowiązku pisać o FAME MMA ale jeśli tak się stanie to paradoksalnie będzie to głownie dzięki Maćkowi Kawulskiemu który w jednym z wywiadów otworzył mi trochę oczy w tym temacie.

 40. Nie mamy żadnego obowiązku pisać o FAME MMA ale jeśli tak się stanie to paradoksalnie będzie to głownie dzięki Maćkowi Kawulskiemu który w jednym z wywiadów otworzył mi trochę oczy w tym temacie.

  Czyli MMARocks jest podatne na Kawulskiego, co powie to Zrobicie. Przepraszam Def, ale tak to wygląda po twojej wypowiedzi.

 41. Chyba na ostatnią chwilę był składany ten "projekt". Plakat fatalny, strony równie tragiczna… Walki też badziewiaste, ale tego można się było spodziewać – już FameMMA pokazało, że polskich "promotorów" nie stać na prawdziwych freaków i muszą się ratować jakimiś obszczymurami z youtuba.

  Zauważyłem to samo, straszne dziadostwo, aż mi się nie chce wierzyć, że stoją za tym K&L i Polsat. Spodziewałem się rozmachu, gwiazd i polityków w klatce, a tu zdarte płyty i nikomu nieznani goście. A wystarczyło wysłać mailem propozycje kontraktów do ludzi z bazy Tańca z gwiazdami, lub skoków do wody.

  Pytam więc: gdzie są: Karolak, Majdan, Maserak, Rusin, Lis, Małysz, Rosati, Cichopek, Rozenek itd.? Przecież wystarczy sypnąć kasą i wszyscy w to wejdą, będzie rozpierdol, Janusze i Karyny porzucą seriale i pokochają mma. Panie Solorz, to się jeszcze da naprawić!!!

 42. Zauważyłem to samo, straszne dziadostwo, aż mi się nie chce wierzyć, że stoją za tym K&L i Polsat. Spodziewałem się rozmachu, gwiazd i polityków w klatce, a tu zdarte płyty i nikomu nieznani goście. A wystarczyło wysłać mailem propozycje kontraktów do ludzi z bazy Tańca z gwiazdami, lub skoków do wody.

  Pytam więc: gdzie są: Karolak, Majdan, Maserak, Rusin, Lis, Małysz, Rosati, Cichopek, Rozenek itd.? Przecież wystarczy sypnąć kasą i wszyscy w to wejdą, będzie rozpierdol, Janusze i Karyny porzucą seriale i pokochają mma. Panie Solorz, to się jeszcze da naprawić!!!

  Mroczki z Golcami w tag team fight:antonio:

 43. Czyli MMARocks jest podatne na Kawulskiego, co powie to Zrobicie. Przepraszam Def, ale tak to wygląda po twojej wypowiedzi.

  Tak jest podatne, siedzi w kieszeni i nawet pewnie w tym samy biurze. Dokładnie o tym pisałem. Pozdrawiam i też cię przepraszam, nie wiem  za co ale pewnie coś znajdziesz.

 44. Chyba na ostatnią chwilę był składany ten "projekt". Plakat fatalny, strony równie tragiczna… Walki też badziewiaste, ale tego można się było spodziewać – już FameMMA pokazało, że polskich "promotorów" nie stać na prawdziwych freaków i muszą się ratować jakimiś obszczymurami z youtuba.

  Bo to na zasadzie "rzuć gównem a może się przyklei". Nikt normalny by nie dał porządnego budżetu na takie gówniane przedsięwzięcie.

 45. I tak 90% pisujących tutaj userów obejrzy ten "event", nie próbujcie nawet zaprzeczać. Im więcej hejtu, negatywnych komentarzy, bluzg nawołujących do zaprzestania rozpowszechniania treści związanych z FFF tym oglądalność i zainteresowanie będzie większe. Machina promocyjna ruszyła, a z racji, że będę na ACA w Łodzi to pewnie nie obejrzę ale oczywiście gdybym mógł to odpaliłbym odbiornik nadający to zacne wydarzenie i kulturalnie się przy oglądaniu najebał. Nie mówię, że na ACA tego nie zrobię ale przy FFF to należy inaczej bym do tego nie podszedł xd

  Większość użytkowników tu nawet zbyt dużo walk nie ogląda tylko komntuje w temtach o tym, że jakiś zawodnik powiedział coś do drugiego albo trzeba jeszcze napisać jak bardzo nie znosi się rudej kurwy/ kebaba kozojebce 😆 ale ta gala na pewno im się spodoba 😆

 46. A mnie i Jurasa oburzają bardziej konfidenci których promujecie niż niegroźne dupodajki z zasięgami, co to za chujowe wyliczanki co jest bardziej niesmaczne?

  Hipokryzja lewel lewandowski jak już napisano, bo te wszystkie wyjątki których się brzydzicie macie takich samych odpowiedników u konkurencji tylko na siłe próbujecie wmówić jakieś bajki, że przez jednostki coś jest gorsze a jest tym samym. Przestańcie męczyć tymi tłumaczeniami z dupy i dajcie znak równości między tymi dwoma najlepszymi federacjami w Polsce którymi będą w niedalekiej przyszlości

  Masz prawo czuć to jak czujesz. Ja jednak mam ponad 30 lat i widzę różnicę między tymi dwoma projektami. Jeden jest skierowany do audiencji YouTube'owej, która śledzi Wykop, Instagramy, pato-streamów i polską scenę YT, drugi skierowany jest do telewizji i widzów pokolenia Najmana oraz Trybsona. Jest to książkowy przykład New School vs Old School. Ja niestety jestem dinozaurem i nie odnajduję się już w dzisiejszym Internecie, więc łatwiej mi pisać o Najmanach tego świata i freakach (raperach, aktorach, tancerzach) z FEN czy KSW, niż o Godlewska vs Linkiewicz. I po raz setny powtarzam, jeśli dostaniemy w tyłek po liczbach i zaczniemy tracić pozycję lidera na rynku, to Fame na portalu znajdzie się szybciej niż myślisz. Na chwilę obecną tak jak Def pisał, nie mamy żadnego obowiązku pisać o czymś, o czym nie chcemy, ale sytuacja się zmieni, jeśli zmusi nas do tego koniunktura 🙂

 47. Redakcjo!

  Nie słuchajcie tych bzdur typu "macie pisać o F*** mma, bo coś tam". Nie macie. Nie chcecie i już. To Wasz portal i jak ktoś nie szanuje Waszego zdania, o promowaniu lub nie pewnych osób, to wyjście jest tam (->). Ja podzielam Waszą opinię, nie warto promować zer.

  Niestety o F** mma przeczytałem tutaj na kondones, bo co chwilę ciągle jakiś pajac o tym pisze. Mam gdzieś jutuberów, obciągaczki i innych zasrańców. Wchodzę na MMARocks po info co tam aktualnie w sporcie, a nie co kto komu gdzie i po co.

  Najman i ten ten drugi to taki lokalny folklor. Są jednak od lat z tym sportem związani i event z nimi to zawsze jakaś ciekawostka. Tym bardziej, że zaangażował się w to nawet Mirosław.

  Jedźcie tym karawanem dalej i decydujcie wg własnego uznania czy co tam Wam słupki pokazują.

  Óś!

 48. Lata lecą, a Najman dalej dostaje propozycję walk, mimo że wszyscy wiedzą że od razu złamie piszczel, zasymuluje jakaś kontuzję lub po prostu położy się na ziemi. Co za żenujące gówno.

 49. Wyjaśniło się, co robił Najman w siedzibie KSW. Bawi mnie to, że K&L tak dystansują się od tego projektu, zasłaniają logo ze słoneczkiem Polsatu, bo że przynajmniej pośrednio odpowiadają za wszystko w FFF to chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości.                   Natomiast tłumaczenia o pisaniu o jednym spędzie cyrkowców i pomijaniu innego można skwitować najwyżej ironicznym uśmieszkiem.

 50. Tak jest podatne, siedzi w kieszeni i nawet pewnie w tym samy biurze. Dokładnie o tym pisałem. Pozdrawiam i też cię przepraszam, nie wiem  za co ale pewnie coś znajdziesz.

  To było takie ogólne przepraszam dla zwrócenia uwagi typu – Kurwa stop :kawulzbani:

 51. Nic jednak nie zdziałam z wolą ludu i będę musiał się dostosować, dokształcając się kim są ci YouTuberzy tam występujący.

  Współczuję.

  Ooo jest kurwa nasz komentator. Niech ktoś mu wytłumaczy, że jak chce kogoś jechać to jego właścicieli czyli Kawula Lewego i Solorza, bo to oni a nie Mirek stworzyli ten gównotwór.

 52. To było takie ogólne przepraszam dla zwrócenia uwagi typu – Kurwa stop :kawulzbani:

  Wyjaśnię, że chodziło mi o wypowiedź Kawula, że media nie powinny się bawić w cenzorów, jeśli ludzi coś interesuje, chcą coś oglądać to czemu my mamy stawiać się w takiej dziwnej roli i mówić że to jest bee i tego nie powinno się tykać. Gdyby to samo powiedział prezes Paweł Jóźwiak, trener Mirek czy Dana White to miało by to dla mnie takie samo znaczenie. Chodziło o sens tej wypowiedzi a nie o to kto to powiedział.

 53. Wyjaśnię, że chodziło mi o wypowiedź Kawula, że media nie powinny się bawić w cenzorów, jeśli ludzi coś interesuje, chcą coś oglądać to czemu my mamy stawiać się w takiej dziwnej roli i mówić że to jest bee i tego nie powinno się tykać. Gdyby to samo powiedział prezes Paweł Jóźwiak, trener Mirek czy Dana White to miało by to dla mnie takie samo znaczenie. Chodziło o sens tej wypowiedzi a nie o to kto to powiedział.

  No i to wszystko wyjaśnia, nie było sprawy :conorsalute:

 54. Wyjaśnię, że chodziło mi o wypowiedź Kawula, że media nie powinny się bawić w cenzorów, jeśli ludzi coś interesuje, chcą coś oglądać to czemu my mamy stawiać się w takiej dziwnej roli i mówić że to jest bee i tego nie powinno się tykać. Gdyby to samo powiedział prezes Paweł Jóźwiak, trener Mirek czy Dana White to miało by to dla mnie takie samo znaczenie. Chodziło o sens tej wypowiedzi a nie o to kto to powiedział.

  Niby nie powinniście bawić się w cenzorów i mówić co jest dobre ,a co złe,a tymczasem o FAMEMMA jest niewiele ,a o takim samym gównie jak FFF jest kilka tematów tylko po konferencji wrzuconych przez redakcję.

  Możemy licytować się co jest bardziej ok czy Linkiewicz znana z obciągania czy Trybson znany z posuwania z laski na wizji ?

  a może Najman, który wiadomo,że dostanie kontuzji, czy Bonus BGC, który podda się po 2 min. ?

 55. Jak mówiła moja babcia:" wytłumaczyć się można z wszystkiego". Rozumiem Waszą sytuację bo jesteście trochę miedzy młotem i kowadłem. To Wasz portal i możecie wrzucać co Wam się chce. I tak jak napisałeś, sytuacja może ulec zmianie kiedy odejdą userzy, bo dzięki nim macie ruch i hajsy z wyświetleń reklam.

 56. Jak mówiła moja babcia:" wytłumaczyć się można z wszystkiego". Rozumiem Waszą sytuację bo jesteście trochę miedzy młotem i kowadłem. To Wasz portal i możecie wrzucać co Wam się chce. I tak jak napisałeś, sytuacja może ulec zmianie kiedy odejdą userzy, bo dzięki nim macie ruch i hajsy z wyświetleń reklam.

  Myślę że główny problem u nas jest taki, że większa część naszej redakcji po prostu nie czuje tego Youtubowego klimatu. Ja sam mam dużo większy problem z tym, że nie jeździmy na mniejsze sportowe galę które są dziś w całej Polsce niż, że nie piszemy o Fame MMA.

 57. Co ten typ się pruje, że ktoś może przeinaczyć nazwę, skoro samo ciśnie się na usta słowo ,,freak". Taką nazwę dali i nie odbiega to wcale od rzeczywistości 😆

 58. Redakcjo!

  Nie słuchajcie tych bzdur typu "macie pisać o F*** mma, bo coś tam". Nie macie. Nie chcecie i już. To Wasz portal i jak ktoś nie szanuje Waszego zdania, o promowaniu lub nie pewnych osób, to wyjście jest tam (->). Ja podzielam Waszą opinię, nie warto promować zer.

  Niestety o F** mma przeczytałem tutaj na kondones, bo co chwilę ciągle jakiś pajac o tym pisze. Mam gdzieś jutuberów, obciągaczki i innych zasrańców. Wchodzę na MMARocks po info co tam aktualnie w sporcie, a nie co kto komu gdzie i po co.

  Najman i ten ten drugi to taki lokalny folklor. Są jednak od lat z tym sportem związani i event z nimi to zawsze jakaś ciekawostka. Tym bardziej, że zaangażował się w to nawet Mirosław.

  Jedźcie tym karawanem dalej i decydujcie wg własnego uznania czy co tam Wam słupki pokazują.

  Óś!

  Ktorego redaktora jest to konto? Bialo czerwony pas i 18 postów :razz:utinlaugh:

 59. Ci jak kręcą śmigłem do fame mma :razz:utinlaugh: nawet mi was nie żal.

  Fff obejrzę, wpierdol na Najmanie zawsze w cenie :waldeklaugh:

 60. Nie jestem aktywnym userem na forum ale sledze mmarocks od dobrych 6 lat. Dla mnie osobiscie FAME MMA to promocja przede wszystkim patologi, dopiero pozniej MMA dlatego nie mam zadnego problemu z tym ze redaktorzy kompletnie milcza na temat tej federacji. Porownywanie Najmana z Trybsonem do tego co sie dzieje na fame to jak porownywac obs*any kibel w ktorejs z galeri do prawdziwego wiejskiego szamba. Przeciez Trybson i Najman nie trafiliby nawet do 18 minutowych highlightow z konferencji FAME MMA. Z calym szacunkiem ale jak decydujesz sie budowac popularnosc na bazie tego kto wiecej k*rw rzuci nakonferencji to nie oczekuj ze serwis sportowy bedzie mial toba jakiekolwiek zainteresowanie. Ucywilizujcie sie, podniesnie poziom sportowy to beda o Was pisac. A poki co macie youtube.

 61. Może jeszcze wywiady z zawodnikami Fame mma ?  Kto pierwszy ? Bonus ?  czy Linkiewicz ?  nie no Bodychrist na 1 ogień  ?

 62. Powiedziałbym, że Trybson zabije Nołnejma, ale…

  Klepando odklepie zanim dostanie porzadny cios.

 63. Ja pierdolę, o FAME MMA nie będą newsów robić, bo za dużo krytyki i patologia, o karykaturze FAME, najebane 10 newsów jeden po drugim, ale to wcale nie ma związku, z KSW i patologią. :razz:ociesznymirek:

 64. Panie Tomaszu stop! Z czarnymi braćmi w autobusie się jebała i ciągnęła, a szczura wciągała z białego siura w kiblu. Nie oczerniajmy czarnych braci:awesome:

  Nawet to potrafi spierdolić.

  Na logikę, to lepiej szczura wciągać by jej było z czarnego śmigła.

 65. Ja pierdolę, o FAME MMA nie będą newsów robić, bo za dużo krytyki i patologia, o karykaturze FAME, najebane 10 newsów jeden po drugim, ale to wcale nie ma związku, z KSW i patologią. :razz:ociesznymirek:

  Było już tłumaczone z 10 razy w tym i innych tematach, czemu tak, a nie inaczej, ale widzę, że KRÓL BUKMACHERKI dalej nie ogarnia. W sumie nie powinno mnie to dziwić, ale już się nie czepiam, bo jeszcze uruchomisz swoje układy w CBA i będę miał przesrane :beczka:

 66. Było już tłumaczone z 10 razy w tym i innych tematach, czemu tak, a nie inaczej, ale widzę, że KRÓL BUKMACHERKI dalej nie ogarnia. W sumie nie powinno mnie to dziwić, ale już się nie czepiam, bo jeszcze uruchomisz swoje układy w CBA i będę miał przesrane :beczka:

  Ja jedynie, stwierdziłem fakt, a piętnować hipokryzję, mi tylko śmierć przeszkodzi, tłumaczenia są zbędne, bo i tak, każda redakcja, będzie pisać o czym chce, dlatego nie oczekiwałem takowych, a tym bardziej, od takiego, amatorskiego moderatora. 😎

 67. Ja jedynie, stwierdziłem fakt, a piętnować hipokryzję, mi tylko śmierć przeszkodzi, tłumaczenia są zbędne, bo i tak, każda redakcja, będzie pisać o czym chce, dlatego nie oczekiwałem takowych, a tym bardziej, od takiego, amatorskiego moderatora. 😎

  :gabi_much_love:

 68. Wojsław już zapełnił kartę tej nie mającej nic wspólnego z KSW organizacji ?

  Jaki Wojsław :korwinstupid:

  To nie krs1 za tym stoi, ten od fff to Rojsław Wysiewski, takie trochę podobne ale to nie "oni" . :roberteyeblinking:

 69. Ja to nie rozumiem tego bolu dupy z tym, ze patologia itp itd Nikt nie kaze ogladac. Ja tam ogladam i bede ogladac bo kurwa lubie a za Janusza MMA sie nie uwazam, po prostu nie traktuje tego w kategoriach sportowych bo to cyrk jest przeciez. Jedyny warunek, ktory, w moich oczach musi byc spelniony to zaangazowanie obu stron "pojedynkow". Maja sie lac tak jakby jutra nie bylo, nie aktorzyc jak ostatnio pewnien klops od koloworotka czy Najman. Wszystkie PPV Fame wykupilem huehuehuehu. Wiecej siana poszlo niz na KejEsDablju  i te FFF tez obejrze, takim jestem hardkorem 😆

 70. Nie jestem aktywnym userem na forum ale sledze mmarocks od dobrych 6 lat. Dla mnie osobiscie FAME MMA to promocja przede wszystkim patologi, dopiero pozniej MMA dlatego nie mam zadnego problemu z tym ze redaktorzy kompletnie milcza na temat tej federacji. Porownywanie Najmana z Trybsonem do tego co sie dzieje na fame to jak porownywac obs*any kibel w ktorejs z galeri do prawdziwego wiejskiego szamba. Przeciez Trybson i Najman nie trafiliby nawet do 18 minutowych highlightow z konferencji FAME MMA. Z calym szacunkiem ale jak decydujesz sie budowac popularnosc na bazie tego kto wiecej k*rw rzuci nakonferencji to nie oczekuj ze serwis sportowy bedzie mial toba jakiekolwiek zainteresowanie. Ucywilizujcie sie, podniesnie poziom sportowy to beda o Was pisac. A poki co macie youtube.

  Ale pierdolenie. Czym sie różni "RYJ, JEBIE CI Z DUPY" Szmaciur z Fame od "GRUBY CWELU" przyglupow Najmana i Trybsona?

  Dla mnie to jedno szambo.

 71. Ktorego redaktora jest to konto? Bialo czerwony pas i 18 postów :razz:utinlaugh:

  Biało czerwony pas oznacza siedem lat na Cohones. Ma go również pionek z 22 postami, Toldi z 5 postami, Joka z 50 postami, Borys z 6 postami, BigCityLover z 25 postami Gogen z… 1 postem. A wszystko co trzeba było zrobić by go zdobyć to zarejestrować się w 2009 roku. No ale by zdobyć tę informację trzeba było AŻ kliknąć na ten pas by się o tym dowiedzieć, szybciej jest napisać hejt/szyderę.

 72. Biało czerwony pas oznacza siedem lat na Cohones. Ma go również pionek z 22 postami, Toldi z 5 postami, Joka z 50 postami, Borys z 6 postami, BigCityLover z 25 postami Gogen z… 1 postem. A wszystko co trzeba było zrobić by go zdobyć to zarejestrować się w 2009 roku. No ale by zdobyć tę informację trzeba było AŻ kliknąć na ten pas by się o tym dowiedzieć, szybciej jest napisać hejt/szyderę.

  Dobrze wiem, co nalezy zrobić, by miec takie odznaczenie. Ale fakt, to byla LEKKA szydera, ze gość pojawił sie znikąd i zaczął wychwalac pisanie o Freakach KSW, gdy większość głosów jest przeciwnych :fjedzia:

 73. Było już tłumaczone z 10 razy w tym i innych tematach, czemu tak, a nie inaczej, ale widzę, że KRÓL BUKMACHERKI dalej nie ogarnia. W sumie nie powinno mnie to dziwić, ale już się nie czepiam, bo jeszcze uruchomisz swoje układy w CBA i będę miał przesrane :beczka:

  Tyle w temacie

 74. Czy jesli tego nie odpalilem i gardze tym kurwa mocno to ze mna jest cos nie tak czy z tymi co odpalili?:o o:

 75. Masz prawo czuć to jak czujesz. Ja jednak mam ponad 30 lat i widzę różnicę między tymi dwoma projektami. Jeden jest skierowany do audiencji YouTube'owej, która śledzi Wykop, Instagramy, pato-streamów i polską scenę YT, drugi skierowany jest do telewizji i widzów pokolenia Najmana oraz Trybsona. Jest to książkowy przykład New School vs Old School. Ja niestety jestem dinozaurem i nie odnajduję się już w dzisiejszym Internecie, więc łatwiej mi pisać o Najmanach tego świata i freakach (raperach, aktorach, tancerzach) z FEN czy KSW, niż o Godlewska vs Linkiewicz. I po raz setny powtarzam, jeśli dostaniemy w tyłek po liczbach i zaczniemy tracić pozycję lidera na rynku, to Fame na portalu znajdzie się szybciej niż myślisz. Na chwilę obecną tak jak Def pisał, nie mamy żadnego obowiązku pisać o czymś, o czym nie chcemy, ale sytuacja się zmieni, jeśli zmusi nas do tego koniunktura 🙂

  @Cloud jako, że także na liczniku powyżej 30, to wtrące moje trzy grosze.

  Nie użyłbym porównania old school vs new school tutaj mamy dokladnie ten sam produkt, tylko inaczej opakowany. Z jednej strony mamy twór FAME MMA który w sposób szczególny stał sie rozpozmawalny wśród fanów MMA ale także całej masie ludzi, takich typowych widzów igrzysk. Niech leją się po mordach a najlepiej niech tryska do tego krew. A jak juz sie okazuje ze mordy znane z youtuba czy innych źródeł to ekscytacja siega zenitu. FFF jest dokladnie takim samym szajsem tylko adresowanym to takiej samej hołoty, z tym ze trochę starszej, jednak mającej dokaldnie takie same ocekiwania. Myślę, ze gdyby za FAME stal taki kapitał, media i otoczka ludzi z branży ( M&M), byloby identycznie.

  A fakt, że piszecie o FFF a nie FAME?  Gdyby KSW i Polsat stało za FAME musielibyście o nich pisać. Nie ma się co okałmywać i udawać ze z pozycją lidera rynku jesli chodzi o informacje dotyczące MMA w internecie mozecie pozwolić sobie na pelna niezależność. Nie te czasy.

  Nie mniej jestem pewien ze kazdy szanuje waszą pracę.

  Pozdrawiam :gabi_much_love:

 76. @Cloud jako, że także na liczniku powyżej 30, to wtrące moje trzy grosze.

  Nie użyłbym porównania old school vs new school tutaj mamy dokladnie ten sam produkt, tylko inaczej opakowany. Z jednej strony mamy twór FAME MMA który w sposób szczególny stał sie rozpozmawalny wśród fanów MMA ale także całej masie ludzi, takich typowych widzów igrzysk. Niech leją się po mordach a najlepiej niech tryska do tego krew. A jak juz sie okazuje ze mordy znane z youtuba czy innych źródeł to ekscytacja siega zenitu. FFF jest dokladnie takim samym szajsem tylko adresowanym to takiej samej hołoty, z tym ze trochę starszej, jednak mającej dokaldnie takie same ocekiwania. Myślę, ze gdyby za FAME stal taki kapitał, media i otoczka ludzi z branży ( M&M), byloby identycznie.

  A fakt, że piszecie o FFF a nie FAME?  Gdyby KSW i Polsat stało za FAME musielibyście o nich pisać. Nie ma się co okałmywać i udawać ze z pozycją lidera rynku jesli chodzi o informacje dotyczące MMA w internecie mozecie pozwolić sobie na pelna niezależność. Nie te czasy.

  Nie mniej jestem pewien ze kazdy szanuje waszą pracę.

  Pozdrawiam :gabi_much_love:

  Bardziej mi chodziło, że w sumie nigdy dobrowolnie nie wszedłem na nic co dotyczy polskiego YouTube'a więc ja tych ludzi w ogóle nie znam. Znam Magicala bo dużo  nim było kontrowersji na Wykopie i Linkiewicz oraz Godlewską bo Magdę mamy w redakcji, ale resztę to ja pierwszy raz na oczy widzę więc dla mnie to właśnie nowa szkoła bo stary rocznik jak ja nie wie kim są te osoby. Najmana znam bo pojawił się jakiś czas później jak ja już wkręcony w MMA byłem. Co do części o FAME to może moje słowo nic nie będzie dla Ciebie znaczyć, ale żadne KSW i Polsat nie miałoby żadnego wpływu co pojawia się na MMARocks – nigdy nie miały na te dwie firmy na nic wpływu co jest na portalu i mogę Ci przysiąc, że tak jest. Trzeba jednak zacząć od tego, że gdyby Fame zrobił Polsat dla telewizji, to nie byłoby w nim tej patologii, więc niczym by się to nie różniło od FFF teraz i niczym nas nie zraziło. FFF też najchętniej bym olał, ale zaraz się okaże, że jako jedyni nie piszemy o freakach i jako jedyni tracimy na tym. FFF przełamał nieco lody i zaczęliśmy od łagodnych freaków, więc bardzo prawdopodobne jest to, że na czwartą galę Fame się wybierzemy, skoro aż tak bardzo to nie razi ludzi. Jak sobie jednak przypominam Linkiewicz i myślę, że miałbym o tym pisać, to odechciewa mi się jakiejkolwiek pracy dla MMARocks.

 77. Nie oglądałem Famemma, środowisko youtuberskie jest mi obojętne, mimo ze kilka postaci kojarzę. Cała koncepcja jest również dla mnie nudna. Nie dziwi mnie nie pisanie o tym – jak jesteś w czymś dobry, nie rób tego za darmo. Famemma to przekaz ściśle zwiazany z youtubem i kulturą internetową, portale mma w ogóle nie są im potrzebne.

 78. Nie oglądałem Famemma, środowisko youtuberskie jest mi obojętne, mimo ze kilka postaci kojarzę. Cała koncepcja jest również dla mnie nudna. Nie dziwi mnie nie pisanie o tym – jak jesteś w czymś dobry, nie rób tego za darmo. Famemma to przekaz ściśle zwiazany z youtubem i kulturą internetową, portale mma w ogóle nie są im potrzebne.

  Dokładnie, ja tam niby mlody (24)) ale za chuj tych osób nie znam

 79. Bardziej mi chodziło, że w sumie nigdy dobrowolnie nie wszedłem na nic co dotyczy polskiego YouTube'a więc ja tych ludzi w ogóle nie znam. Znam Magicala bo dużo  nim było kontrowersji na Wykopie i Linkiewicz oraz Godlewską bo Magdę mamy w redakcji, ale resztę to ja pierwszy raz na oczy widzę więc dla mnie to właśnie nowa szkoła bo stary rocznik jak ja nie wie kim są te osoby. Najmana znam bo pojawił się jakiś czas później jak ja już wkręcony w MMA byłem. Co do części o FAME to może moje słowo nic nie będzie dla Ciebie znaczyć, ale żadne KSW i Polsat nie miałoby żadnego wpływu co pojawia się na MMARocks – nigdy nie miały na te dwie firmy na nic wpływu co jest na portalu i mogę Ci przysiąc, że tak jest. Trzeba jednak zacząć od tego, że gdyby Fame zrobił Polsat dla telewizji, to nie byłoby w nim tej patologii, więc niczym by się to nie różniło od FFF teraz i niczym nas nie zraziło. FFF też najchętniej bym olał, ale zaraz się okaże, że jako jedyni nie piszemy o freakach i jako jedyni tracimy na tym. FFF przełamał nieco lody i zaczęliśmy od łagodnych freaków, więc bardzo prawdopodobne jest to, że na czwartą galę Fame się wybierzemy, skoro aż tak bardzo to nie razi ludzi. Jak sobie jednak przypominam Linkiewicz i myślę, że miałbym o tym pisać, to odechciewa mi się jakiejkolwiek pracy dla MMARocks.

  x2

 80. Dobrze wiem, co nalezy zrobić, by miec takie odznaczenie. Ale fakt, to byla LEKKA szydera, ze gość pojawił sie znikąd i zaczął wychwalac pisanie o Freakach KSW, gdy większość głosów jest przeciwnych

  Większość głosów opowiadała się za promowaniem F*** mma. Ja poparłem Redakcję, która konsekwentnie odmawia publikowania wiadomości na ich temat. Zaczynała wzbierać fala, zdająca się być jednogłośnym manifestem czytelników i potrzeba było zaakcentować sprzeciw, żeby Redakcja miała świadomość, iż ci co pierdzą w każdym temacie nie muszą narzucać swojego zdania, bo są i tacy, których nie interesują lajki pod postami, tylko publikowana treść artykułów. I ta część nie chce czytać o patologii bijącej się w organizacji wspierającej patologię.

  Nie muszę codziennie zostawiać swojego guano w każdym temacie, żeby móc zabrać głos w interesującej mnie sprawie.

 81. Takie zjawiska trzeba zostawić samym sobie, walka z tym tylko im pomaga. To tak jak Najman, wszyscy się śmieją, a on zarabia.

  Każdy ma wybór, nie musi wchodzić w te wątki, może ignorować tych, którzy tasują się w tych tematach.

  Jeśli właścicielowi portalu przynosi to korzyści nie powinien z tego rezygnować,  świata nie zmienimy. Ludzie w swej masie są stosunkowo prości, a odsetek kumatych jest jaki jest, tutaj też.

 82. Takie zjawiska trzeba zostawić samym sobie, walka z tym tylko im pomaga. To tak jak Najman, wszyscy się śmieją, a on zarabia.

  Każdy ma wybór, nie musi wchodzić w te wątki, może ignorować tych, którzy tasują się w tych tematach.

  Jeśli właścicielowi portalu przynosi to korzyści nie powinien z tego rezygnować,  świata nie zmienimy. Ludzie w swej masie są stosunkowo prości, a odsetek kumatych jest jaki jest, tutaj też.

  oj chlopie ty chyba za powaznie do tego podchodzisz 😆 Ja to ogladam zeby z tego sie ponabijac, poszydzic. Taka odskocznia od prawdziwych gal, ktore po wielu latach zainteresowania sportem po prostu sie przejadaja. Lepsze to niz te wszystkie stand-upy czy tam inne komedyje. Odbiorcy maja rozne pobudki i zapewniam Cie, ze i sami profesjonalni zawodnicy tez to ogladaja. Czy to czyni ich "stosunkowo prostymi" czy niekumatymi?

  Traktowanie tego typu przedsiewziec smiertelnie powaznie to tak jakby dac sie strolowac czy podpuscic przez jakiegos leszcza. Wiadomo, ze nikt nie stawia tego na rowni z rywalizacja stricte sportowa tzn chyba…

  P.S. Mnie to np najbardziej rozpierdala jak jeden z drugim sie cieszy po zwyciestwie jakby kurwa pas UFC zdobyl. Kisne wtedy niemilosiernie

  No lubie sie posmiac, po prostu. 😆

 83. Liczyłem na poważne freaki, a kogo oni tu kurwa dali? Najman jeszcze się obroni, najlepszy trashtalk w polskim mma(co prawda te jego zenujace występy też się już znudziły, ile można)

  A reszta?? Trybson, brat pudziana, jakiś tancerz… :matt:

  A Slodkiewicza jak dają to mogli zrobić chociaż walkę z Akopem Szostakiem, i nie skreślalbym tego pierwszego

 84. Myślę że główny problem u nas jest taki, że większa część naszej redakcji po prostu nie czuje tego Youtubowego klimatu. Ja sam mam dużo większy problem z tym, że nie jeździmy na mniejsze sportowe galę które są dziś w całej Polsce niż, że nie piszemy o Fame MMA.

  "Pocieszę"Cię ja też tego nie czuję. Nie znam tych Pokemonów, nie wiem kto jest kim, a jeśli już coś usłyszę to jestem w szoku,że na takim czymś można zrobić kapitał. Fame to dla mnie takie samo gówno jak fff, można się pośmiać i jednocześnie poczuć zażenowanie.

  Ale żeby nie było tak kolorowo dodam,że o Bonusie BGC dowiedziałem się z Waszego portalu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.