Fernando Rodrigues Jr. bo dewastującej porażce z rąk Michała Andryszaka.

19 KOMENTARZE

 1. Andryszak mógłby się sprawdzić w UFC, ale zanosi się na to, że teraz będzie już bił tylko importowane ogóreczki w KSW.

 2. Rodrigues to zawodnik jednego zrywu co pokazał w walce z Karolem Bedorfem, chłopaki wynieśli z tego lekcje i spodziewali się, że z nimi w walce też będzie próbował tego samego numeru, leci szarżą z tą swoją cepeliadą strasznie się przy tym odkrywając i na całe szczęście ani Różal ani Longer nie dali się na tą sztuczkę złapać i pięknie go skontrowali.

 3. przy takim zasiegu Longera isc sobie na cepeliade bez nawet pomyslunku o obronie, jak Werdum z Miocicem normalnie. Oj Fernando, fajna morda z Ciebie, ale porzadny trener, klub, chociaz jakies obozy czasem w Stanach, to dzis chyba podstawa zeby robic dzis jakis progres, na tle tej niesamowitej mlodej krwi :fjedzia:

 4. Ciekaw jestem czy Fernando zawalczy jeszcze na KSW. Hmm… jest jeszcze Pudzian, a może Tyberiusz zawalczy z Brazylijczykiem

 5. Andryszak mógłby się sprawdzić w UFC, ale zanosi się na to, że teraz będzie już bił tylko importowane ogóreczki w KSW.

  Wyczyści KSW, trochę zarobi to może i pójdzie dalej. Zależy czy trafi na Pudziana, jeśli tak to sławy mu przybędzie tutaj i większe szanse że już nigdzie się nie ruszy.

 6. Santo Forte z takim stylem to za jakieś 2-3 lata będzie siedział na wóżku i jadł karpia przez słomkę, Fernando spoko typek ale niestety fighter z jego żaden, w sumie zastanawiam jak Bedorf mógł z nim przegrać,  co w sumie jest dla niego jeszcze większą ujmą(w sensie dla Bedorfa) :frankapprove:

 7. Longer zrobił co do niego należało szybko i sprawnie odprawił Rodriguesa ,  a  Fernando ameryki nie odkrył z tym że Michałowi należy się walka o pas 😆 

  Anakonda na Kicie i dewastacja byłego mistrza stawiają sprawę jasno !!!

 8. Fernando to przykład jak w niecałą minutę można wszystko stracić. Od mistrzowskiego pasa do zera, bo wątpię by po dwóch takich kompromitujących porażkach dostał jeszcze szansę w ksw.

 9. Fernando to przykład jak w niecałą minutę można wszystko stracić. Od mistrzowskiego pasa do zera, bo wątpię by po dwóch takich kompromitujących porażkach dostał jeszcze szansę w ksw.

  Raczej przykład na to, że byle ogórek bez techniki, walący cepami na lewo i prawo, może zdobyć pas KRS-1. Także nic nie stracił, tylko wrócił do punktu wyjścia. :mamed:

 10. Fernando dobry chlop, a czy taki ogórek to ja bym nie powiedział bedorfa najebal A więc w jakim świetle stawialo by to bedorfa jeżeli on jest ogórkiem? Po prostu ròżal i Michała dobrze odrobili lekcje A na dodatek chłopaki mają pierdolniecie i to dobrze wykorzystali, tyle w temacie.

 11. Dla Sączy Pącze w Forcie następnego proponuje Popka. Chłopak się trochę podbuduje moralnie po tych dwóch łomotach, a może przy okazji trochę małoletnich geniuszy, co sobie pocięli mordy nożami z kuchni mamy zapłacze się na śmierć i świat na tym zyska. Popek to prawdziwy wojownik i wiem, że podejmie każde wyzwanie w każdej sytuacji. Nawet jak wysiądą mu wszystkie 3 nerki i straci kolejne 90 kilo wagi to wyjdzie do klatki pokazać swój legendarny grałnd end pałnd i słipy rodem z Albańskiego Dżu Dżitsu.

 12. Ja bym jeszcze dał szansę Rodriguesowi. Z Kitą bym go najchętniej obejrzał, ale Bajor i Włodarek też brzmi nieźle. 2 razy dostał solidną nauczkę, więc może następnym razem będzie ostrożniejszy i nie nadzieje się 😉

 13. Santo Forte z takim stylem to za jakieś 2-3 lata będzie siedział na wóżku i jadł karpia przez słomkę, Fernando spoko typek ale niestety fighter z jego żaden, w sumie zastanawiam jak Bedorf mógł z nim przegrać,  co w sumie jest dla niego jeszcze większą ujmą(w sensie dla Bedorfa) :frankapprove:

  Ponoc bedorf byl chory,  ale jak to zwykle bywa nie chcial zawiesc fanow czyt.  zrezygnowac z wyplaty

 14. Temu panu już dziękujemy za walki, a że jest bardzo pobożny to na kolejną wizytę do Polski zapraszamy, ale na wycieczkę "szlakiem polskich sanktuariów" czyli Częstochowa, Licheń itd…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.