Federacja DKW Fight Night poinformowała o podpisaniu kontraktu z byłym mistrzem KSW w wadze ciężkiej, Fernando Rodriguesem Juniorem (11-4-0).

Pierwsza walka Brazylijczyka odbędzie się już 5 maja w Legionowie. Niedługo ma zostać ogłoszony rywal „Santo Forte”.

Pierwsza gala DKW Fight Night odbyła się 10 lutego w Chełmie. W walce wieczoru Rafał Kijańczuk (1-0-0) znokautował w 12 sekund Ireneusza Strawę (0-3-0).

Rodrigues Junior powróci do klatki po dwóch przegranych z rzędu. Na KSW 39 w 16 sekund został znokautowany przez Marcina Różalskiego, a siedem miesięcy później, na KSW 41, przegrał w ten sam sposób z Michałem Andryszakiem. Wcześniej „Santo Forte” pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Karola Bedorfa oraz poddał w pierwszej odsłonie Yosefa Alego Mohammada.

4 KOMENTARZE

  1. Panie Józwiak tak się kontraktuje dobrych fighterów 😀  Teraz jeszcze Grabe za rywala i walka wieczoru jak się patrzy 😀

  2. Za bilet pewnie płaci pan Maciej S. Social queen, king app, 3Q, opłaca im się odbudować Fernando i wcisnąć z powrotem do ksw. A może zdobędzie pas DKW po 2-3 walkach i będzie znowu promowany w Brazylii jako mistrz europejskiej organizacji. I marketing w fawelach znowu się będzie zgadzać. Ostatnio widziałem na instagramie Godofredo Popej BRA(ufc) jak dostał jakieś suple od sponsora a tam nasze iridium labs.

  3. Ja pierdole…. To Bedorf się powinien zapaść teraz pod ziemię…. :p Zresztą i tak czeka go podobny los jak mniemam. Z tym, że to Pudzian wgniecie go w matę klatki :p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.