Bartosz Szewczyk (MMA 2-0-0) odniósł drugie zawodowe zwycięstwo, rozbijając ciosami w pierwszej rundzie Kacpra Miklasza (MMA 1-3-0) w jednej z pierwszych walk gali FEN 35.

Obaj od pierwszych sekund badali się ciosami prostymi w stójce. Po niecałej minucie Szewczyk trafił potężnym sierpem Miklasza, który osunął się na matę. Tam szybko doskoczył do niego zawodnik trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów, zadając kolejne uderzenia, jednak „Polish Machine” próbował się bronić. Szewczyk ze spokojem kontrolował rywala z góry, po chwili przeszedł do dosiadu, rozbijając go ciosami.

Szewczyk stoczył drugą walkę w zawodowym MMA. W swoim debiucie na gali FEN 32 poddał duszeniem zza pleców w rundzie drugiej Akhmeda Salamova. Wcześniej podczas starć amatorskich pokonywał między innymi Krzysztofa Piórkowskiego czy Piotra Mierzejewskiego.

Dla Miklasza była to trzecia walka w zawodowym MMA. W poprzednich starciach przegrywał z Pawłem Biernatem i Michałem Piwowarskim, wygrał natomiast z Tomasem Vaicikasem. Oprócz tego „Polish Machine” występował na galach ze starciami na gołe pięści, gdzie wygrywał z Dawidem Łagoszem i Karolem Grzesiukiem, przegrywał natomiast z Michałem Pasternakiem i Piotrem Półchłopkiem.

4 KOMENTARZE

  1. Ja mysle, ze Miklasz ma potencjał, ale musi miec jednego trenera a nie latać po klubach i chyba odciąć się od Pietraszka bo on zaraża ogórkostwem, schowac sie na rok chociaz i poduczyc sie troche jak korzystać z warunków no i głowe ustawic bo młody sie pali ewidentnie, a rekord sobie zjebać jest łatwo, podłapał fejmu od najmana to moze jakis spon sie znajdzie zeby wesprzeć co by mogl potrenowac troche w spokoju

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of PIR
PIR

PRIDE FC
Heavyweight

7,088 komentarzy 20,511 polubień

Tego placka cipajewa ubiłby jak kotleta

Odpowiedz 1 Like

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

12,983 komentarzy 47,416 polubień

Tego placka cipajewa ubiłby jak kotleta

Kacpra "Polish Cipajev" Miklasza już ubił jak kotleta

Odpowiedz polub

Avatar of jeffrey_
jeffrey_

WSOF
Bantamweight

3,148 komentarzy 4,270 polubień

Miklasz to drugi najman bez kitu

Odpowiedz polub