Mateusz Murański udanie zadebiutował w organizacji Fight Exclusive Night, pokonując jednogłośną decyzją sędziów Artura Syca stosunkiem punktów 29-26, 29-27, 29-27.

Już od pierwszych sekund Murański ruszył do przodu atakując serią ciosów przeciwnika. Syc skupiał się głównie na defensywie, jednak od czasu do czasu odpowiadał również na szarżę „Murana”. Po niecałych dwóch minutach widać było zmęczenie zarówno u jednego, jak i drugiego. Więcej sił zachował jednak „Epic Cheat Meal”, który kilka razy zdołał trafić zmęczonego Murańskiego, próbując nawet uderzeniem z obrotu.

Sędzia na początku drugiej rundy odjął punkt Murańskiemu za wypluwanie ochraniacza na zęby, co zdarzało się już w pierwszej odsłonie. Na taką decyzję sędziego szybko zareagował „Muran” ruszając z szaleńczą serią na przeciwnika, po chwili sprowadzając Syca do parteru. Na macie żaden z nich nie miał jednak sił, aby przejąć większą kontrolę. Murański z góry pracował uderzeniami, z dołu natomiast „Epic Cheat Meal” nie miał żadnego pomysłu.

Od razu do ofensywy przeszedł Murański w trzeciej rundzie, ponownie przechodząc do parteru. Po kilkunastu sekundach „Muran” przeszedł do dosiadu, skąd zadawał ogromną ilośc ciosów oraz łokci, co przerwał sędzia dając Murańskiemu kolejne ostrzeżenie, gdyż ta technika nie była dozwolona w ich starciu. Na 30 sekund przed końcem walki „Epic Cheat Meal” znów został sprowadzony do parteru, a Mateusz Murański przeszedł do dosiadu, zadając kolejne uderzenia.