Informacja prasowa: 

Kamil Gniadek (12-5-1, 2 KO, 8 SUB) będzie kolejnym bohaterem gali Fight Exclusive Night 22, która 20 października odbędzie się w Poznaniu. Nazwisko rywala zawodnika Berkut WCA Fight Team poznamy w ciągu najbliższych dni.

Gniadek to stary dobry znajomy FEN. Pochodzący ze Szczecina zawodnik trzykrotnie walczył pod szyldem organizacji i trzykrotnie zwyciężał. „The Undertaker” zaczynał od grapplingu i ju-jitsu (zdobył m.in. srebrny medal mistrzostw Europy Ju-Jitsu No-Gi 2012 w Londynie), ale szybko zdecydował się na MMA – pierwszą zawodową walkę stoczył mając zaledwie 17 lat. Doświadczenie w nowej dyscyplinie zbierał tocząc zacięte boje m.in. z przyszłymi zawodnikami UFC – Artemem Lobovem i Łukaszem Sajewskim.

W sierpniu 2016 roku na gali FEN 13 „Summer Edition” w swoim debiucie, jeszcze w klatkoringu FEN, duszeniem zza pleców pokonał Klemensa Ewalda, a na gali FEN 15 „Final Strike” już w pierwszej rundzie skrętówką wygrał z Francuzem Vincentem Del Guerrą. Jego ostatnie zwycięstwo miało miejsce w marcu 2017 roku, gdy pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Łukasza Stanka.

Mamy bardzo mocno obsadzoną kategorię wagową do 77 kilogramów, a jeszcze do tych młodych-zdolnych zawodników dorzucamy jednego, niezwykle walecznego i wciąż obiecującego chłopaka, którego ambicje nie mają końca. Kamil, witam ponownie w FEN, wierzę, że jesteś w stanie dać wiele dobrego naszej federacji – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Karta walk FEN 22:

 • TBA VS TBA
 • Radosław Paczuski VS TBA-85 kg K-1*
 • Mateusz Rębecki VS Łukasz Kopera -70 kg*
 • Bartosz Leśko VS Tomasz Kondraciuk -84 kg
 • Kamil Gniadek VS TBA -77 kg
 • Kamil Łebkowski VS TBA -66 kg
 • TBA VS TBA
 • TBA VS TBA
 • TBA VS TBA

10 KOMENTARZE

 1. Mamy bardzo mocno obsadzoną kategorię wagową do 77 kilogramów

  Kto w 77 ma aktualny kontrakt z FEN, bo ta wypowiedz mnie zaskoczyla ?  Michalski wyladowal w KSW, Pawlak i Gallon w Babilonie, Kielek w Brave, z Bandlem tez chyba nie po drodze. Ze znaczacych nazwisk zostali juz chyba tylko Dusza i ewentualnie Imavov, bo Lopaczyk to raczej piesn przyszlosci. Powrot Kamila chetnie zobacze, pytanie z kim ?

 2. Ktos mi wytlumaczy dlaczego Kamil ma taki pseudonim? Prowadzi zaklad pogrzebowy?

  Kamil już od dawna nie używa tego pseudonimu.

 3. Może dojdzie do zestawienia do którego już miało dojść, czyli z Żelazowskim podobno ma wracać w tym roku. Takie starcie bym chętnie zobaczył.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.