Informacja prasowa: 

Bartosz Leśko (7-1, 2 KO, 3 SUB) rywalem Tomasza Kondraciuka (12-7, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 22, która 20 października będzie miała miejsce w Poznaniu. Pojedynek odbędzie w limicie kategorii średniej.

Leśko w ciągu ostatnich 12 miesięcy stoczył trzy pojedynki – dwa z nich wygrał i jeden przegrał. Szczególnie ostatni występ gdynianina z Kevinem Wiwatowskim zasługuje na ogromną pochwałę. O walce w nowej dla siebie kategorii półciężkiej dowiedział się kilka dni przed galą we Wrocławiu. Leśko wygrał przez poddanie już w 1. rundzie. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego uchodzi za jednego z najzdolniejszych polskich zawodników młodego pokolenia. W Poznaniu stoczy swój dziewiąty pojedynek.

30-letni Kondraciuk przystąpi do tego pojedynku w dobrym nastroju, gdyż w grudniu 2017 roku pokonał już w 1. rundzie przez nokaut Macieja Browarskiego. Zawodnik z Poznania skończył przed czasem w swojej dotychczasowej karierze między innymi takich zawodników, jak Łukasz Klinger, Marcin Gulas czy Arkadiusz Jędraczka. Kondraciuk 20 października zadebiutuje pod szyldem FEN.

Zobaczymy, jak gościnny będzie Kondraciuk, bo przecież wystąpi przed swoją publicznością. Na pewno jednak od mocnego uderzenia rozpocznie swoją przygodę z FEN, bo na jego drodze stanie jeden z najbardziej perspektywicznych obecnie polskich zawodników młodego pokolenia. Jestem z Bartka trenerem w stałym kontakcie – on rozwija się z tygodnia na tydzień. Zobaczymy, jak zaprezentuje się na tle starszego i bardziej doświadczonego Kondraciuka – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Karta walk FEN 22:

 • TBA VS TBA
 • TBA VS Radosław Paczuski -85 kg K-1*
 • TBA VS Mateusz Rębecki -70 kg*
 • Tomasz Kondraciuk VS Bartosz Leśko -84 kg
 • TBA VS Kamil Łebkowski -66 kg
 • TBA VS TBA
 • TBA VS TBA
 • TBA VS TBA
 • TBA VS TBA

*Stawką tych pojedynków będzie pas mistrzowski federacji FEN

10 KOMENTARZE

 1. PPV dopiero w 2019 roku.

  O ile FEN dotrwa do tego czasu. Mam wrażenie, że zapowiedź ewewntualnych 6 – 8 gal w 2019 ze strony Babilon MMA, to równocześnie zapowiedź końca FEN w Polsacie.

  Póki co samo starcie Kondraciuk vs Lesko świetne. Ciekawe czy Tomaj znowu pójdzie na wojnę, czy postara się powtórzyć patent Naruszczki ?

 2. O ile FEN dotrwa do tego czasu. Mam wrażenie, że zapowiedź ewewntualnych 6 – 8 gal w 2019 ze strony Babilon MMA, to równocześnie zapowiedź końca FEN w Polsacie.

  Póki co samo starcie Kondraciuk vs Lesko świetne. Ciekawe czy Tomaj znowu pójdzie na wojnę, czy postara się powtórzyć patent Naruszczki ?

  Dopoki Jozwiak ma dobre chody w Polsacie to ich nie wyjebia. Z tym PPV to spokojnie od ogloszenia do wprowadzenia to daleka droga tym bardziej w Polsce. Ja jestem za Lesko obserwuje go od jakiegos czasu i ma chlopak papiery…

 3. kto to ten Leśko, dobre walki daje czy nudne ?

  Dobre (no chyba, że za przeciwnika ma "obecnego" Naruszczkę), warto się przyglądać jego karierze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.