Dyskusja na temat tego kto jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów trwa w najlepsze i zapewne nigdy nie ustanie. Jednym z wymienianych w takich zestawieniach zawodników jest oczywiście Fedor Emelianenko (MMA 39-6-1, 1 NC), który w weekend, pod banderą Bellatora, pokonał w Japonii Quintona „Rampage’a” Jacksona (MMA 38-14).

Zobaczy również: Legendarny Fedor Emelianenko nokautuje Rampage’a Jacksona w pierwszej rundzie!

Scott Coker, szef organizacji Bellator, już dawno uważał, że to Fedor Emelianenko zasłużył sobie na miano najlepszego, o czym mówił w taki sposób:

Wydaje mi się, że on jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów. On nie musi już niczego udowadniać. On walczy ponieważ lubi konkurować. Każdy wie, że Fedor jest w tym sporcie już od dłuższego czasu. Był królem Pride, później walczył dla Strikeforce, a teraz jest w Bellatorze. On już udowodnił wszystko co musiał udowodnić i jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów. Natomiast wszystko co robi teraz jest tylko dodatkiem do jego dziedzictwa.
Teraz natomiast, po zwycięstwie Fedora, Coker utwierdził się tylko w przekonaniu, że to właśnie Rosjanin jest najlepszym zawodnikiem w historii, o czym powiedział po weekendowej gali.
On jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów. Myślę, że w ostatniej walce pokazał się w najlepszej formie od jakiegoś 1,5 roku. Z czterech walk dla Bellatora wygrał trzy. Radzi sobie więc bardzo dobrze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.