Współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski podczas wczorajszego „Punchera” zabił nadzieję fanów MMA w Polsce na walkę Karola Bedorfa z Fedorem Emelianenko na noworocznej gali w Japonii:

Nie rozmawiamy na temat walki Karola z Fedorem. Nie ma nawet takich głosów. O tym z kim zawalczy Fedor, zdecyduje w 100% szef nowej federacji Rizin FF, pan Sakakibara.

Nadzieję fanów w Polsce, zostały rozbudzone po tym gdy na oficjalnym Facebooku byłego mistrza wagi ciężkiej Pride FC, można było zobaczyć wyzwanie które rzucił mu Karol Bedorf po gali KSW 33 w Krakowie

What do you think of KSW Heavyweight Champion, Karol Bedorf as an opponent for…

Publiée par Fedor Emelianenko sur Mardi 1 décembre 2015

Jak już wiemy, Fedor poznał już swojego przeciwnika i zostanie on prawdopodobnie ogłoszony po gali UFC 194 w Las Vegas

Stay tuned, announcement coming very shortly…..

Publiée par Fedor Emelianenko sur Dimanche 6 décembre 2015

Poniżej zapowiedź śniadania z Fedorem jakie zostało wyemitowane w telewizji Spike

17 KOMENTARZE

 1. Wiadomo, że swego mistrza nie puszczą. Ryzyko przegranej z bądź co bądź emerytem – bardzo duże.

  Pewnie ten fińsko-japoński sumita, Keido. Albo – ciągle się tej opcji trzymam – Sapp

 2. Maciej już kilka tygodni temu mówił, że nie ma mowy żeby którykolwiek z posiadaczy pasa KSW zawalczył na Rizin. Także dziwię się jeżeli ktoś nastawiał się na tę walkę.

 3. Akurat na walce z Fedorem KSW mogłoby więcej zyskać, niż stracić. Nawet w przypadku porażki Karola bez problemu by Januszom wcisnęli, że przegrał z największą legendą w historii tego sportu. Natomiast w przypadku zwycięstwa Karol w końcu by dużo zyskał na rozpoznawalności i popularności.

 4. A może jednak Pudzianowski? W końcu sam sobie szanse dawał… 😀 A na poważnie – może podesłać im Włodarka/Bajora/Thompsona? Wszystko lepsze od jakiegoś Sappa bądź sumity.

 5. Też nie rozumiem głosów, że coś jest do stracenia. Takie stracie mogło by przynieść tylko same plusy, nawet w przypadku porażki.

 6. Albo – ciągle się tej opcji trzymam – Sapp

  Wszystko lepsze od jakiegoś Sappa bądź sumity.

  Sapp nie walczy czasem z Akebono?

 7. Sapp nie walczy czasem z Akebono?

  Jeśli tylko ta walka nie jest w ten sam dzień o tej samej porze, to co za problem dla Sappa :crazy:

 8. Oficjalnie potwierdzona informacja, ktora dla wieszkosci powInna byc oczywista. Chec walki Karola z Fedorem porownal bym do checi zawalczenia Mameda w UFC.

 9. Oficjalnie potwierdzona informacja, ktora dla wieszkosci powInna byc oczywista. Chec walki Karola z Fedorem porownal bym do checi zawalczenia Mameda w UFC.

  Nie mówił by tak gdyby nie miał ochoty na tą walkę w każdym innym przypadku to ani mądre ani bezpieczne dla niego.

 10. Nie mówił by tak gdyby nie miał ochoty na tą walkę w każdym innym przypadku to ani mądre ani bezpieczne dla niego.

  Napewno okazja do pokazania sie swiatowej publice i okazja do zarobienia naprawde duzych pieniedzy. Oponie po walce: Gdyby wygral to….wygral by z zardzewialym Fedorem ale mocne nazwisko w rekordzie. Gdyby przegral  to….przegral z zardzewialym Fedoremi napewno poza KSW duzych walk by nie dostal

 11. Napewno okazja do pokazania sie swiatowej publice i okazja do zarobienia naprawde duzych pieniedzy. Oponie po walce: Gdyby wygral to….wygral by z zardzewialym Fedorem ale mocne nazwisko w rekordzie. Gdyby przegral  to….przegral z zardzewialym Fedoremi napewno poza KSW duzych walk by nie dostal

  Gdyby wygral dostal by pewnie kolejna walke w RIZIN a oni siano mają więc wyplatka konkret i konkret nazwisko w rekordzie a gdyby przegral to przegralby z legendarnym zawodnikiem a nie ucierpial by na tym jako mistrz KSW. A co do tych walk zagranica to watpie ze oprocz tej walkki do czegos jeszcze by startowal.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.