(Nie martw się Fiedia, niedługo Bułgaria będzie nasza…)

Fedor w kolumnie Dave Meltzera powiedział że porażka w sambo nie jest dla niego zbyt ważna ponieważ traktuje to po prostu jako hobby. Szkoda tylko że nie traktował tego w ten sposób kiedy „negocjował” kontrakt z UFC a występy w turniejach sambo były jednym z blokujących punktów. Anyway, Fiedia mówi:

Mój przeciwnik z Bułgarii nie był dla mnie zaskoczeniem. Zawsze wiem że w walce może się przytrafić porażka. Mój przeciwnik był mistrzem Europy w bojowym sambo. Ale dla mnie, sambo to hobby. Lubię brać udział w tych zawodach ale to jest inny sport. To jest sport który bazuje na rzutach i sprowadzeniach na ziemię. To przytrafiło się mi w walkach MMA z Fujitą i Nogueirą. To nie jest moja praca tak jak MMA i myślę że rezultat byłby inny na zasadach MMA.

Szacun dla Fiedii za bycie ośmiokrotnym mistrzem świata w czymś co traktuje tylko jak hobby 🙂

18 KOMENTARZE

 1. Zadali mu również pytanie, ile będzie jeszcze walczył ( nie wiem czy na zasadach Sambo czy mma, ale raczej chodziło o mma) to odpowiedział że 2 lata …. hmmm

 2. „Szkoda tylko że nie traktował tego w ten sposób kiedy “negocjował” kontrakt z UFC a występy w turniejach sambo były jednym z blokujących punktów.”

  Trochę brzmi to dla mnie ironicznie, rozumiem że każdy by chciał widzieć Fedora w UFC, jednak kontrakt z UFC wymaga za wiele wyrzeczeń dla Fiedi, a sambo to tylko element poboczny. Kasa z obecnych( niestety rzadkich) walk w mma chyba mu wystarcza, a że lubi sambo to w nim poprostu występuje:)

 3. To jest szczęśliwy człowiek! Był mistrzem w swoim hobby i jest jednym z najlepszych:
  PS Gdzie można znaleźć ten cały artykuł do przeczytania?

 4. Dzieki bardzo Def
  A i nie wiem czemu ale rozłożył mnie ten podpis pod zdjęciem 😀

 5. Szanowni państwo.
  Sugerowanie przez polskie media w osobie portalu mmarocks agresywnych zamiarów Federacji Rosyjskiej wobec Bułgarii poprzez wkładanie w usta premiera Federacji kłamliwych stwierdzeń jest niedopuszczalne.
  Domagam się wycofania z tych insynuacji, przeprosin ze strony polskich czynników oficjalnych, oraz podjęcia przez polskie słuzby specjalne czynności przeciwko serwisowi mmarocks.
  Z poważaniem.
  Ambasador Federacji Rosyjskiej w Polsce
  Władimir Grinin

 6. Tylko nie mmarocks!!!!!! Podpis pod zdjeciem niczego nie znaczy, poza tym łatwo mozna sprawdzic ( po adresie IP ) czy pisał to pan Grinin

 7. nice. powinniscie usunac ten podpis bo jest co najmniej niejednoznaczny.

 8. hahah ;] a co maja służby specjalne do wolności słowa i definiowania tej wolności przez niezależne sądy 😉 ?
  To że w rosji to jest na porządku dziennym takie traktowanie mediów to w Polsce jest to nie dopuszczalne 😛 .

  PS. Niezły troll

 9. haha i tym samym towarzysze zwróciliscie na siebie uwagę rosyjskich słóżb…xD 🙂

 10. towarzyszu Wladimirze! nie probuj ocenzurowac internetu Ty skacowany komuchu!

 11. dethtomas czy jak ci tam moim zdaniem fedor bardzo dobrze zrobił ze nie poszedł do tego lipnego UFC przynajmniej nie lize dupy tym amerykanskim wyzyskiwaczom a jakbys poczytal dokładniej o co chodziło z kontraktem i z tymi statami w sambo to bys nie pieprzył farmazonów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.