Legendarny zawodnik wagi ciężkiej, Rosjanin – Fedor Emelianenko (MMA 32-4, #12 w Rankingu MMARocks) we wtorek wylądował w Moskwie. Ostatni Car powrócił z Holandii, gdzie miały miejsce główne przygotowania przed pojedynkiem z Japończykiem Satoshi Ishiim (MMA 4-1-1). Walka odbędzie się 31 grudnia w Saitamie w ramach noworocznej gali DREAM: Genki Desu Ka. Emelianenko przyleciał na stołeczne lotnisko Szeremietiewo wieczornym rejsem z Amsterdamu i udzielił bardzo krótkiego komentarza korespondentowi portalu www.championat.ru:

Czuję się dobrze. Dzięki Bogu obyło się bez kontuzji. Elementy, które planowaliśmy zrealizować w trakcie obozu przygotowawczego, z powodzeniem wprowadziliśmy w życie. Wytrzymuję pracę z pełnym obciążeniem.

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.