Kolejny pojedynek został dodany do karty walk gali FAME MMA 7. Wojciech Gola skrzyżuje rękawice z Dawidem Malczyńskim. Stawką starcia nie będzie jednak pas mistrzowski, który jest w posiadaniu Malczyńskiego.

Wszystko wskazuje jednak na to, że starcie Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk wypadło z karty wrześniowego wydarzenia, gdyż nie znalazło się w rozpisce zamieszczonej pod zapowiedzią walki Goli z Malczyńskim.

Wojciech Gola ma na swoim koncie dwie walki w FAME MMA. W 2019 roku na FAME MMA UK przegrał przez techniczny nokaut z Joelem Morrisem, jednak kilka miesięcy później udanie powrócił na FAME MMA 6, odprawiając przed czasem Marcina „Rafonixa” Krasuckiego. W 2017 roku w starciu na zasadach kickboxingu Gola pokonał decyzją sędziów Piotra „Bonusa BGC” Witczaka.

Malczyński przygodę z walkami w FAME MMA rozpoczął w październiku 2018 roku, kiedy to niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Adriana „Polaka” Polańskiego. W dwóch kolejnych starciach Malczyński wypunktował Amadeusza „Ferrariego” Roślika i znokautował w 44 sekundy Tomasza Olejnika. W grudniu ubiegłego roku Malczyński w rewanżowym starciu przegrał z „Polakiem”.

Pełna karta walk gali FAME MMA 7:

Walka wieczoru:

Paweł „Popek” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Karta główna:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Dario Lew” Kaźmierczuk
Wojciech Gola vs Dawid Malczyński
Marcim „Mielonidas” Makowski vs Łukasz Lupa (pojedynek K-1)
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Marta „Martirenti” Rentel
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs Mariusz „Hejter” Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.