Ciekawą informację podano podczas drugiej konferencji przed galą Fame MMA 4. W składzie sędziowskim kibice mieszanych sztuk walki zobaczą osoby znane z największych gal w Polsce.

O wszystkim poinformował na konferencji prasowej konferansjer organizacji Fame MMA, Arkadiusz Pawłowski.

Będzie pięciu sędziów punktowych. To jest coś nowego, coś specjalnego. To są ludzie z ogromnym doświadczeniem, sędziowie z największych gal w Polsce. Piotr Jarosz, sędzia główny. Piotr Michalak, oktagon. Punktowi – Cezary Wojciechowski, Leszek Pawlęga, Szymon Bońkowski, Filip Niemkowicz, Leszek Porębski i sędzia czasowy Dominik Pioskowik. To jest skład sędziowski, który będzie trzymał pieczę nad tym, żeby wszystko odbywało się tak, jak powinno.

Zatrudnienie tych sędziów ma związek z ogromną kontrowersją, która wydarzyła się podczas gali Fame MMA 3, gdzie pierwotnie Adrian Polański pokonał Kasjusza Życińskiego, jednak później werdykt ten został zweryfikowany przez niezależną komisję sędziowską, która zmieniła decyzją na wygraną „Don Kasjo”. Przypomniał o tym również Wojtek Gola.

Nie dopuścimy już na pewno, aby doszło do takiej pomyłki, jaka ostatnio się wydarzyła w walce „Don Kasjo” kontra Polak. To są topowi sędziowie, którzy sędziują na polskich galach topowych. Nie tylko polskich, ale też międzynarodowych.

Karta walk gali Fame MMA 4.

77 KOMENTARZE

 1. Jak widać piniondz nie śmierdzi, ciekawe co na to sztywniutkie środowisko prawilniaków.

  Normalnie…poklepywanie się po plecach i że w sumie to oni są przeciwni bo to nie MMA ale skoro już są to warto zadbać o ICH bezpieczeństwo i uczciwość

 2. Ciekawe co tam prawilny hipokryta Juras będzie pierdzial jak koledzy jednak w FAME pracują.

  Wyczuwam hipokryzje level Lewandowski

 3. Ciekawe co tam prawilny hipokryta Juras będzie pierdzial jak koledzy jednak w FAME pracują.

  Wyczuwam hipokryzje level Lewandowski

  Hej, prośba o nieprzekręcanie nazwisk i pseudonimów by obrazić osobę o której się pisze. To nie jest szkoła podstawowa i niepotrzebne jest takie pisanie.

 4. Hej, prośba o nieprzekręcanie nazwisk i pseudonimów by obrazić osobę o której się pisze. To nie jest szkoła podstawowa i niepotrzebne jest takie pisanie.

  Ok.

 5. Tylko  Szymon Bonkowski  w tym gronie to dla mnie niemiłe zaskoczenie, reszta już pokazała, że stać ich na wszystko. Ciekawe czy trio @Bosy , Vahagn, @Krzysztof Skrzypek też otrzymało propozycje ? Ich obecność w tym rynsztoku autentycznie zlamalaby mi serce.

 6. Tylko  Szymon Bonkowski  w tym gronie to dla mnie niemiłe zaskoczenie, reszta już pokazała, że stać ich na wszystko. Ciekawe czy trio @Bosy , Vahagn, @Krzysztof Skrzypek też otrzymało propozycje ? Ich obecność w tym rynsztoku autentycznie zlamalaby mi serce.

  Przecież Vahagn z Petrosyan team już tam są  😉

 7. Przyszłość czego? 😉 Moja przyszłość jest gdzieś indziej 😉

  przyszłość tego sportu

  rekord PPV, 10 tysi hala wyprzedana i milionowe zasięgi

  i to zaledwie po trzech galach

 8. przyszłość tego sportu

  rekord PPV, 10 tysi hala wyprzedana i milionowe zasięgi

  i to zaledwie po trzech galach

  No i?

 9. Nie wiem po co mnie do tych tematów ciągle przywołujesz

  bo sędziujesz w organizacji, w której nigdy nie będzie takich pięknych i wybitnych kobiet, tylko nasterydowane brodacze na koksie

 10. bo sędziujesz w organizacji, w której nigdy nie będzie takich pięknych i wybitnych kobiet, tylko nasterydowane brodacze na koksie

  W fejmie może są wybitne ale sportowo to nie ten poziom który mnie interesuje 😉

 11. Tylko  Szymon Bonkowski  w tym gronie to dla mnie niemiłe zaskoczenie, reszta już pokazała, że stać ich na wszystko. Ciekawe czy trio @Bosy , Vahagn, @Krzysztof Skrzypek też otrzymało propozycje ? Ich obecność w tym rynsztoku autentycznie zlamalaby mi serce.

  Wiesz może kto znalazł fuchę przy FFF? Widziałem na skrótach, że Bronder tam się zakręcił, ale biorąc pod uwagę jego więź z KSW, to wcale się nie dziwię. Bonkowski mnie mocno zaskoczył.

 12. Wiesz może kto znalazł fuchę przy FFF? Widziałem na skrótach, że Bronder tam się zakręcił, ale biorąc pod uwagę jego więź z KSW, to wcale się nie dziwię. Bonkowski mnie mocno zaskoczył.

  Ja całą wiedzę o tych wydarzeniach czerpie niemal wyłącznie z komentarzy na forum i tego co czasem chlapna powazni zawodnicy w trakcie rozmów, bo tych gal zwyczajnie nie oglądam. Ale i tego starczy by wiedzieć, że Bronder również trenuje, a nawet rekrutuje zawodników dla FFF. Z innych wybitnych jednostek wiem jeszcze tylko o chłopaku Wojslawa, który to komentował.

 13. przyszłość tego sportu

  rekord PPV, 10 tysi hala wyprzedana i milionowe zasięgi

  i to zaledwie po trzech galach

  Milionowe zasięgi wśród dzieci, więc faktycznie przyszłość, zwłaszcza że jedną akcja CBŚ i po organizacji o ile wcześniej sami się nie zwiną po wypraniu tego co mieli wyprać…

  Zresztą gdyby Bombel za tym stał to już FAME by nie było bo by się zawinął z kasą po pierwszej gali i nikt by nawet wynagrodzenia nie dostał…

 14. Tylko  Szymon Bonkowski  w tym gronie to dla mnie niemiłe zaskoczenie, reszta już pokazała, że stać ich na wszystko. Ciekawe czy trio @Bosy , Vahagn, @Krzysztof Skrzypek też otrzymało propozycje ? Ich obecność w tym rynsztoku autentycznie zlamalaby mi serce.

  Ja również posiedzę z Bosym gdzieś przy piwie, ale z daleka od tego.

 15. Ja również posiedzę z Bosym gdzieś przy piwie, ale z daleka od tego.

  Prędzej czy później i dla was się znajdzie posada w rodzinie FAMEMMA. Miejsce najlepszych jest pośród najlepszych

 16. dobra niech sobie panowie pracują gdzie chcą. Dla mnie to wartościowi ludzie robiący więcej dla Polskiego MMA niż jakiś Lewy i Hajs. Więc lepiej niech sędziują te pseudo walki ( niewiele różniące się od Badurek-Lubońska czy Bedorf-Grabowicz że nie wspomnę o Akopach i Popkach ) niż jakby mieli tyrać w biedronce na magazynie.

 17. nie mowcie hop, bo nie wiecie gdzie Was przyszlosc posadzi za kilka lat

  Miałbym pewien pomysł, jak to ugryźć, ale liczę, że nie trzeba go będzie wcielać w życie.

 18. Ciekawe co się stanie, gdy już Polsat go poprosi o skomentowanie gali FFF? Oby za pół roku nie musiał być pato komentatorem.

 19. Ciekawe co się stanie, gdy już Polsat go poprosi o skomentowanie gali FFF? Oby za pół roku nie musiał być pato komentatorem.

  Maciusiowi się Fame podobało wcześniej, ale teraz kiedy powstało FFF już mu ilość "pato newsów" nagle przeszkadza.

 20. Miałbym pewien pomysł, jak to ugryźć, ale liczę, że nie trzeba go będzie wcielać w życie.

  mordo dawaj na FAME, bo wlanie taki kozak elegancik co ma gadane jest potrzebny

 21. dobra niech sobie panowie pracują gdzie chcą. Dla mnie to wartościowi ludzie robiący więcej dla Polskiego MMA niż jakiś Lewy i Hajs. Więc lepiej niech sędziują te pseudo walki ( niewiele różniące się od Badurek-Lubońska czy Bedorf-Grabowicz że nie wspomnę o Akopach i Popkach ) niż jakby mieli tyrać w biedronce na magazynie.

  Michalak dziś wygrywa internety, ale mocno go naciska Maciej Turski.

  Niech sobie pracują, ale po co się wypowiadać na dany temat, żeby później wycofywać się z tego rakiem. Takie robienie z gęby dupy i wystawianie się na śmieszność.

 22. mordo dawaj na FAME, bo wlanie taki kozak elegancik co ma gadane jest potrzebny

  Wolę pracować na rzecz prawdziwych zawodników. Kilka razy ktoś w program gali włożył tego typu bitki i frajdy z tego nie mam nic a nic.

 23. Wolę pracować na rzecz prawdziwych zawodników. Kilka razy ktoś w program gali włożył tego typu bitki i frajdy z tego nie mam nic a nic.

  tutaj jest duzo prawdziwych walk, mlodzi debiutanci co trenuja w najlepszych polskich klubach lub wyjezdzaja na kampy do Tajlandii

  na pewno lepsze niz walki Pudzian vs Popek

 24. Maciusiowi się Fame podobało wcześniej, ale teraz kiedy powstało FFF już mu ilość "pato newsów" nagle przeszkadza.

  Niech sobie pracują, ale po co się wypowiadać na dany temat, żeby później wycofywać się z tego rakiem. Takie robienie z gęby dupy i wystawianie się na śmieszność.

  Portale branżowe nie mogą nabijac kabzy promując FAME, ale już KSW razem z Polsatem mogą nabijać kabze organizując kolejne gale pod szyldem FFF. Już podczas ostatniej gali Babilonu, Turski ustanowił rekord – tak nachalnej promocji gali freków na gali czysto sportowej, ja nigdy nie słyszałem. Co kilka minut zapraszał na FFF.

  A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszyscy zawodnicy FAME otrzymali ofertę walki od KSW/FFF.

 25. Ja całą wiedzę o tych wydarzeniach czerpie niemal wyłącznie z komentarzy na forum i tego co czasem chlapna powazni zawodnicy w trakcie rozmów, bo tych gal zwyczajnie nie oglądam. Ale i tego starczy by wiedzieć, że Bronder również trenuje, a nawet rekrutuje zawodników dla FFF. Z innych wybitnych jednostek wiem jeszcze tylko o chłopaku Wojslawa, który to komentował.

  Przecież Wojsław też był ale unikał kamer:burnit:

 26. tutaj jest duzo prawdziwych walk, mlodzi debiutanci co trenuja w najlepszych polskich klubach lub wyjezdzaja na kampy do Tajlandii

  na pewno lepsze niz walki Pudzian vs Popek

  :śmiech:

 27. Tylko  Szymon Bonkowski  w tym gronie to dla mnie niemiłe zaskoczenie, reszta już pokazała, że stać ich na wszystko. Ciekawe czy trio @Bosy , Vahagn, @Krzysztof Skrzypek też otrzymało propozycje ? Ich obecność w tym rynsztoku autentycznie zlamalaby mi serce.

  FAME jest jakie jest, mi również nie leży klimat tej imprezy. Patrzę jednak przychylnym okiem na to, że o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników oraz o uczciwe i kompetentne sędziowanie zadbają osoby profesjonalne, a nie jakaś banda ulungów. Kompetentni ludzie = mniejsza szansa na skompromitowanie wizerunku dyscypliny.

  Ja również posiedzę z Bosym gdzieś przy piwie, ale z daleka od tego.

  Można się dosiąść?

  Na zapleczu udało się go uchwycić, jak gratulował wygranej Krystianowi.

  Weź mi tego cymbała Złotówy nie wrzucaj:usunto:

 28. tutaj jest duzo prawdziwych walk, mlodzi debiutanci co trenuja w najlepszych polskich klubach lub wyjezdzaja na kampy do Tajlandii

  na pewno lepsze niz walki Pudzian vs Popek

  Greg Collins – do walki na FFF przygotowywał się trenując 2-3 razy w tygodniu.

  Bonus BGC – trenuje 2 razy dziennie.

  Jeżeli Miras Gracie nie zmieni swojego rankingu, to ja to zrobię 😉

  FAME numer 1 sportowo

  FFF numer 2 sportowo

  Slugfest – na szarym końcu.

 29. Greg Collins – do walki na FFF przygotowywał się trenując 2-3 razy w tygodniu.

  Bonus BGC – trenuje 2 razy dziennie.

  Jeżeli Miras Gracie nie zmieni swojego rankingu, to ja to zrobię 😉

  FAME numer 1 sportowo

  FFF numer 2 sportowo

  Slugfest – na szarym końcu.

  Miras to szkodnik polskiego MMA, się obraził, bo FAME nie chciało mu płacić i teraz ich ciśnie XDDDD

 30. Jóźwiak zapowiadał jakiś czas temu, że jego sędziowie nie będą tam sędziować.

  jacy jego, jak on nawet zawodników swoich nie ma, a co dopiero sędziów XDDD

 31. Krzyczeli, wyzywali, ale ostatecznie w Fejmie przysędziowali

  :waldeklaugh:

  Podobno nawet Grubasa z Urzędniczej wyrzucili z treningów jak przyjechał "potrenować z Mamedem". No ale wtedy to początek był i nikt sobie nie zdawał sprawy, że będą kolejne gale

 32. Podobno nawet Grubasa z Urzędniczej wyrzucili z treningów jak przyjechał "potrenować z Mamedem". No ale wtedy to początek był i nikt sobie nie zdawał sprawy, że będą kolejne gale

  przecież to oni go tam zaprosili, po gale pato mma chcieli robic, ale Gola i Boxdel ich wyprzedzili, a Rafonix i Tucznik wychujali XDDD

 33. Jóźwiak zapowiadał jakiś czas temu, że jego sędziowie nie będą tam sędziować.

  Nie ma czegoś takiego jak sędziowie Jóźwiaka.

 34. Nie ma czegoś takiego jak sędziowie Jóźwiaka.

  Ciekawe co by powiedział Prezes, jakby się dowiedział, że chyba jego największy hejter był na jego gali. . . Za DARMO, sam mu ten bilet dał ! :razz:ociesznymirek:

 35. nie mowcie hop, bo nie wiecie gdzie Was przyszlosc posadzi za kilka lat

  Tam gdzie my wszyscy – :gdzie:

  mordo dawaj na FAME, bo wlanie taki kozak elegancik co ma gadane jest potrzebny

  Ale przecież mają gościa krasnala z kartonem na głowie, to nie wystarczy?

 36. Ciekawe co by powiedział Prezes, jakby się dowiedział, że chyba jego największy hejter był na jego gali. . . Za DARMO, sam mu ten bilet dał ! :razz:ociesznymirek:

  Sprostowanie. Nie jestem hejterem Prezesa Jóźwiaka, punktuję wyłącznie kasztaństwo zarządu FEN, rzeczy dobre zawsze pochwalę. Dalej uważam, że Paweł Jóźwiak zablokował mnie na Twitterze bez powodu.

 37. Dalej uważam, że Paweł Jóźwiak zablokował mnie na Twitterze bez powodu.

  :razz:utinlaugh:

  Jak mu spamowałeś tak jak na Cohones to nie dziwne, że Cię pogonił gamoniu.

 38. FAME jest jakie jest, mi również nie leży klimat tej imprezy. Patrzę jednak przychylnym okiem na to, że o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników oraz o uczciwe i kompetentne sędziowanie zadbają osoby profesjonalne, a nie jakaś banda ulungów. Kompetentni ludzie = mniejsza szansa na skompromitowanie wizerunku dyscypliny.

  Można się dosiąść?

  Zawsze! 🙂

 39. Nie, KSW ma Waldemara Kastę i tam jego typ zapowiadania był chyba pożądany od samego początku.

  A jak założę karton na głowę, to mnie raczej barman do chaty wygoni z knajpy.

 40. Nie, KSW ma Waldemara Kastę i tam jego typ zapowiadania był chyba pożądany od samego początku.

  A jak założę karton na głowę, to mnie raczej barman do chaty wygoni z knajpy.

  Nie wiesz co tracisz. Elegancik z kartonem na głowie – taki konferansjer będzie na pierwszych stronach gazet. Machina promocyjna Polsatu zrobi robotę. Żona w końcu będzie z ciebie dumna. Bierz przykład z kolegów po fachu. Michalak z Wojciechowskim jakoś zmienili zdanie. To jest pełna profeska. Przemyśl to jeszcze.

 41. ekspansja FAME MMA trwa w najlepsze

  niedługo tylko newsy będą o nich, bo największe zasięgi są

  Ale ty jesteś pierdolnięty alibaba :no no:

 42. Dzwońcie do WG!

  gość się pruje, a pół roku tematu wszyscy mówili, że zaraz padnie organizacje, a tu rekord za rekordem i wszyscy chca w tym uczestniczyc

 43. Przeglądanie cohones bez kilku użytkowników w ignorach powoduje absmak.

  Jeżeli nie dałoby się dać alibaby do ignorów to chyba bym wolał przeglądać Onet.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.