Jeden z najpopularniejszych twórców filmów w Polsce, Patryk Vega opublikował w sieci zwiastun nowego filmu w którym tak jak wcześniej zapowiadał, pojawiła się organizacja FAME MMA.

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi, „Miłość, seks i pandemia” zawiera kilka krótkich fragmentów na których widać część akcji dziejącej się podczas gali FAME MMA. Reżyser pojawił się osobiście we wrześniu zeszłego roku na gali FAME MMA 7 gdzie zapowiadał współpracę z organizacją przy produkcji filmu oraz zdradził, że chciałby aby jego aktorzy występowali na galach FAME MMA która specjalizuje się w tzw. freak fightach:

„Mamy plan, żeby aktorzy z moich filmów bili się w Fame MMA.” – zdradził Patryk Vega podczas gali FAME MMA 7

Reżyser znany jest z tego, że tworzy proste i niezbyt ambitne filmy na które często spada krytyka recenzentów filmowych ale trafiające do szerokiego grona odbiorców. Większość produkcji Patryka Vegi mimo kiepskich recenzji cieszyła się rekordową popularnością w Polsce. W jego nowej produkcji pojawią się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha oraz Tomasz Dedek.

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. Możemy przeczytać w opisie trailera na oficjalnym kanale Patryka Vegi

Premiera filmu zapowiedziana jest na 7 lutego 2021.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.